Viccelődünk ? :)

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
TinyGardener

Re: Viccelődünk ? :)

HozzászólásSzerző: TinyGardener » 2010.09.20. 16:11

Nem tudom, mi történt, de maaarha régen nincs újabb vicc, hát lendíteni próbálok....

Egy nő beáll az autójával az egyik áruház tetőparkolójába. A kocsiban vele van a kiskutyája, de nem akarja bevinni az áruházba. Kicsit lehúzva hagyja az ablakot, aztán kiszáll, lezárja az autót és elindul a bejárat felé. Egyszer csak visszafordul és azt mondja: Itt maradsz! Itt maradsz!
Látja ezt egy pasi, és odaszól neki: Asszonyom, szerintem elég, ha behúzza a kéziféket...

A székely család vacsorázik, a gyerek piszokul csámcsog, rá is szól az öreg székely: egyél rendesen fiam, mer' nyakonváglak.
A gyerek csak csámcsog tovább, megint rászól az apja: egyél rendesen fiam, mer' nyakonváglak. De a gyerek csak csámcsog tovább. Na, lendül az öreg keze, de a gyerek már készült, elhajol a pofon elől, az asszonyt éri a tasli, majd' lefejeli a tányért. Erre a gyerek elkezd iszonyúan röhögni. Mire az öreg székely azt mondja: Ne röhögj fiam, anyád is csámcsogott!

A juhászok kiviszik a nyájat legeltetni a hegyekbe, velük megy a legfiatalabb juhász is. Több hétig kinn vannak, a srácra már nagyon ráérik a "szexuális mehetnék", de hát messze vannak a falutól. Megkérdi az öreg juhászt, mit szoktak csinálni. Az öreg megmondja neki, hogy fogjon meg egy birkát, oszt adjon neki, úgy kibírja, amíg visszamennek a faluba. A gyerek megvárja, amíg bealkonyodik, aztán elkap egy birkát, gatya le, és nekiáll... Igen ám, de a birka megijed, elkezd, körbe-körbe rohangászni, a gyerek megkapaszkodik bele, csak úgy porzik a föld utánuk. Látja ezt két másik juhász, azt mondja az egyik a másiknak: Lám, lám ezek a mai fiatalok. A valaguk kilóg a gatyából, robogóra mégis telik...

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.10.15. 16:35

Megint leállt ez a topik is.

Nem vagyok egy nagy vicc mesélő, de ez a kettő nagyon tetszik, úgyhogy leírom nektek!

Egy járókelő megállít az utcán egy másikat:
-Ne haragudjon! Az állomást keresem.
-Nem haragszom! Keresse!

Egy pasas begipszelt lábbal horgászik a folyóparton. Arra megy egy másik horgász, és megkérdezi:
-Harapnak a halak?
-Nem , csak elestem!

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.15. 16:47

:lol:

Nagyon butácska kisfiút henteshez küld az apukája :
-Józsika! Itt a pénz, menj le a henteshez és hozzál vacsorára 1 kiló májas hurkát! De ne véreset!!
Buta gyerek elindul,majd 10 perc múlva hazaér,becsönget.Apja ajtót nyit,a gyerek bamba arccal kérdezi:
Papa ! Denevéreset ???

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2010.10.15. 16:49

Én anno ezen nagyon nevettem:

Mi van a pap nadrágjában?
.
.
.
.
.
.
.
két tojás és egy munkanélküli :lol:

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.10.15. 16:50

Jack kimegy a jégre horgászni, és nekilát a lékvágásnak. Néhány csákánycsapás után hirtelen fény támad és égi szózat hallatszik:
- Itt nincsenek halak!
Jack kezéből kiesik a csákány:
- Te szólsz hozzám uram?
- Nem, én a jégpálya gondnoka vagyok.

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.15. 16:55

Pipo,ezt neked hoztam-állítólag valós sztori :)
Béla bácsi,egykori Malév-es fedélzeti mérnök sztorija:

1.
Az utasok mindig is kíváncsiak voltak a pilótafülkére, még ha nem is sokat értettek belőle. Egyszer egy nem túl eszes hölgy kívánta megtekinteni a TU-154 kezelőszerveit. Félrehúzta a fülke ajtaját takaró függönyt, és megkérdezte, bejöhet-e egy pillanatra.
- Hölgyem, annak semmi értelme - felelte neki Sanyi bácsi.
- Ó, elnézést, nem tudtam, hogy nem lehet - felelte a hölgy, és távozni akart.
- Dehogynem lehet, de csak egy pillanatra bejönni, annak semmi értelme. Belépni és kimenni? Maradjon, nézzen körül.
A nőnek leesett az ejtőernyős papírtantusz, belépett, majd nézegetni kezdte a navigátor munkahelyét és a műszerfalon a számtalan mutatót, műszert.
- És ez, ezt hogy figyelik mind? - kérdezte értetlenül.
- Ááá, nem figyeljük. Igazából ezek nem is műszerek, csak egy tapéta az üveg mögött. Látja, nem is mozdulnak a mutatók.
- Óóó, értem. Érthető, hiszen ennyi műszerre nem is lehet figyelni.
A nő ezek után az ablakon nézegetett kifelé. Odakint, mélyen alattunk, zárt felhőtakaró, s úgy nézett ki, mintha állnának. Sanyi bácsi meg is kérdezte:
- Ugye, azt akarja kérdezni, hogy mióta állunk?
- Ööö, igen, pont erre gondoltam.
- Hát olyan - ránézett az órájára - nyolc, nyolc és fél perce.
- Micsoda? - csattant fel a kapitány - Nyolc perce vesztegelünk itt? Hát ezért állítottak meg? - előrehajolt, jobbra-balra nézett, mintha keresne valamit odakint - Nyolc perc, és ezek sehol, hát mondhatom!
- Kik nincsenek sehol?
- Megállított minket a légi irányítás, mert keresztben áthalad egy másik gép, de az meg késik.
A droid arca felderült:
- Egy másik gép? Hát ezt le kell fényképezni!
Azzal kirohant a pilótafülkéből, és ujjongva mesélte a többi utasnak, hogy hamarosan egy másik gép fogja keresztezni az útjukat. Abban a pillanatban a jobb oldali ülésekről felpattantak az emberek, és tódultak a kameráikkal a bal oldali ablakokhoz. Jó nagy tülekedés lett. A kapitány erre elkezdte a gépet balra dönteni, és beleszólt a mikrofonba:
- Emberek, mit művelnek? Felborulunk!
Erre a droidok egymást taposva igyekeztek vissza a helyükre

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2010.10.15. 16:57

Az oroszlán békésen sétál az erdőben. Egyszer csak szembe jön vele a nyuszika. Az oroszlán eléurgik és így szól:
- Ki a legerősebb az erdőben?
- Hát te! - válaszolja megszeppenve a nyuszika.
Az oroszlán kihúzza magát és elégedetten megy tovább. Pár perc múlva szembe jön vele az őzike.
- Ki a legerősebb állat az erdőben?
- Természetesen te! - válaszolja az őzike halálsápadtan.
Az oroszlán örül, hogy mindenki fél tőle. Félóra múlva találkozik az elefánttal.
- Ki a legerősebb állat az erdőben?
Az elefánt szó nélkül megragadja az oroszlánt, és egy fához csapja. Az oroszlán nyögve tápászkodik fel, miközben így szól:
- Micsoda világ, már nem is kérdezhet az ember.

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.10.15. 17:03

A betörő belép egy üresnek hitt házba. Már a második szobánál tart, amikor ezt hallja:
- Jézus figyel téged.....
Nagyon megijed, de mivel nem hallja többször, folytatja a rámolást. Kis idő elteltével ismét hallja:
- Jézus figyel téged......
Észreveszi, hogy a sarokban van egy papagáj. Odamegy hozzá és megkérdezi:
- Te mondtad, hogy Jézus figyel engem?
- Igen.
- És téged hogy hívnak?
- Clarence.
- Micsoda hülye név egy papagájnak. Ki volt az az idióta, aki így nevezett el téged?
- Ugyanaz, aki a rottweilert Jézusnak.

Nut

HozzászólásSzerző: Nut » 2010.10.15. 17:10

Ezt nem hallottam még!

Viszont vannak olyan sztorijaim nekem is, amik a férjemmel és barátaival történtek.

Pl. Egyszer a férjem egy istenverte távoli helyre szállt le a vitorlázórepülőjével. Jó nagy gaztengerbe. S mivel még nem volt gps-ünk kisétált vagy 2 kilométert a bekötő útra, hogy meg tudjuk találni. Nagy sokára kb. 4 óra múlva már meg is találtuk. Visszamentünk a repülőgéphez, s mit látunk?
A környékbeli gazdák olyan kíváncsiak voltak a gépre, hogy elkezdtek körülötte kapálni. Mire szétszereltük a gépet, s szállítókocsiba tettük, már teljesen gazmentes volt a terület. De a gép helyén egy repülő lenyomata rajzolódott ki a gazból. Ahogy elindultunk, úgy nézett ki a terület, mintha valaki direkt egy repülő alakú mintát hagyott volna a szántóföldön.

De volt olyan is, hogy ismerősünk repülőjét egyben letette a földre, de a földön a tehenek felbőszültek, s a bika neki ugrott a gépnek, s ripityára törte! :shock:

Az igazi jópofa történeteket viszont a tanyasi gazdák szokták produkálni!

Történt, hogy barátunk leszállt egy tanyához tartozó veteményesbe. ( Mindig vigyáznak a fiuk, hogy lehetőleg minél kisebb kárt okozzanak.) A gazda kirohant, s elkezdett üvöltözni vele, hogy azonnal szálljon fel, s takarodjon el a kertjéből! Nem akarta megérteni, hogy ezt a repülőt motoros gép emeli a levegőbe, s ha leszáll, már nem tud önerőből újra felemelkedni. Addig fajult a dolog, hogy a szomszédos gazda mentette meg barátunkat egy kiadós veréstől!! :lol:

A férjem kedvenc története pedig az, amikor a barátságos gazda nagyon-nagyon kíváncsi volt, hogyan repül a vitorlázógép. A férjem lelkesen magyarázott neki a termikekről, felhajtó erőről. S elmagyarázta, hogy azért kell várnia a szállítókocsira, mert nincs a gépben motor, s ezt szétszedve lehet innen csak elszállítani.
A gazda nagyon élvezte a tudományos beszélgetést, nagyokat bólogatott, s mindenre azt mormolta, hogy értem-értem, csodálatos, klassz!!

A majd egy órás tudományos beszélgetés végén aztán így szólt az én férjemhez!

- Te, nagyon tetszett ez a tudományos duma amit előadtál, de mostmár tényleg megmutathatnád, hogy hová dugták ebben a kis előrészben a motort!!!! :lol: :evil:

babaci72
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: babaci72 » 2010.10.15. 17:12

:lol: :lol: :lol:
Ezek tényleg nagyon jók ! :lol: :lol:

Az én főnököm is ilyen :
A főnök meglátogatja kórházban fekvő beosztottját, aki hamuszürke arccal hever a párnákon, egy oxigénpalack és egy infúziós készülék társaságában. Nézi a főnök, majd megszólal:
- Hát ez igazán megnyugtató. Én mindig azt hittem, hogy maga csak szimulál, de most örömmel látom, hogy valóban beteg.

Felhívtam telefonon a munkából ,hogy 39,5 a lázam reggel . Erre azt hallom a túlsó végről : Akkor ne dolgozzak 12 órát ma csak 8-at, holnap úgy is szabad nap. :roll:

Vissza: “Off Topic”