Viccelődünk ? :)

Ez itt minden olyan kommunikáció színtere, amely nem kapcsolatos a Kertbirodalommal
Seth
Kapcsolat:

Re: Viccelődünk ? :)

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.05.04. 20:13

Banyanya írta:
Seth írta:Kööööösz... :mrgreen: A mai mérce 1500 közönséges, és 1000 ajánlott ... Gyűlölöm a közjegyzőket, végrehajtókat, stb... De biztos szidtam már őket itt is elégszer. :D :mrgreen:

Off:én azt hittem eddig,hogy ezt gép csinálja...mondtad már a cégednél,hogy 2010-et írunk?

Eleget ahhoz hogy a kisfőnök ferdén nézzen rám minden nap. Van gép is, de nekem spéci bélyegzőm van. Amúgy ezt franciáknál (mert az összes posta francia rendszerű) az összes díjhiteles feladást gép csinálja a kezelő csak nézi a monitort. ha valami gáz van meg beugrik...
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.05.04. 20:52

Graffitik...:

Ha sok az ember, sok a halott is.
Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát.
A jelenlegi pénzügyi világválságra való tekintettel az energiaköltségek csökkentése érdekében átmenetileg kikapcsoljuk a fényt az alagút végén...
Senki se lehet tökéletes... Belőlem is hiányzik a hiba.
Magyarország jobb pozícióba került a korrupciós listán, bár ez nem volt olcsó.
Miért nincs a Kékestetőn halászcsárda? Kéne lennie, hiszen ott van az ország legmagasabb pontya.
Gyógyír a vérnyomásproblémákra: a bor emeli, a pálinka csökkenti, a sör pedig stabilizálja.
Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. (saját komment: ki tudja, lehet hogy a túlvilágon vár rád egy edzőterem valahol...)
Kocogj - és halj meg egészségesebben.
A számítógépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni.
A mazsola egy rémült arcú szőlőszem.
Jöttem, láttam, és most nem győzök bocsánatot kérni. :lol:
A nők ruhatára fizetésemeléskor megy ki leggyorsabban a divatból.
Ha a kukoricaolaj kukoricából készül, akkor a babaolaj...?
Azt tudtátok, hogy a gyermektelenség öröklődik?
Remélem leszünk olyan öregek, mint amilyennek látszunk.
Érdeklődés hiányában a holnap elmarad.
Világ gyújtogatói egybesüljetek!
Hányszor mondtuk már, hogy rosszabb már nem lehet, és hányszor mondjuk még?
A nagyszülők és az unokák azért jönnek ki olyan jól egymással, mert közösek az ellenségeik. :lol:
Csak tudnám, miért mondják azt, hogy turistaszezon, ha nem szabad rájuk lőni?
Nem azért küzdöttem fel magam a tápláléklánc csúcsára, hogy vegetáriánus legyek. :mrgreen:
Ha az alkoholizmusnak létezik határa, akkor én kettős állampolgár vagyok! :lol:
Lehet, hogy tényleg az ufók csinálják a gabonaköröket, de ők is bottal és zsinórral.

Üdv.:
Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

M4rdel

HozzászólásSzerző: M4rdel » 2010.05.05. 06:02

Seth írta:Kööööösz... :mrgreen: A mai mérce 1500 közönséges, és 1000 ajánlott ... Gyűlölöm a közjegyzőket, végrehajtókat, stb... De biztos szidtam már őket itt is elégszer. :D :mrgreen:

Jé Seth, találni itt is kollégát? xD
Az összesen 2500, sajnállak. Mai mércét inkább nem is mondom, elszégyellnéd magad xD. Főleg miután nagyokosok kitalálták hogy a rovatolok csinálják a járati jegyzékelést (amit az éjszaka végig én csináltam a szokásos napi meló mellé) -.-.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.05.05. 07:43

M4rdel írta:Jé Seth, találni itt is kollégát? xD
Az összesen 2500, sajnállak. Mai mércét inkább nem is mondom, elszégyellnéd magad xD. Főleg miután nagyokosok kitalálták hogy a rovatolok csinálják a járati jegyzékelést (amit az éjszaka végig én csináltam a szokásos napi meló mellé) -.-.

Te meg rovatoló vagy? Én a főpénztárban (már csak ott jutott hely nekem) díjhitelezek... :D 6 órára (annyi a munkaidőm) úgy értve sok a 2500, hogy a 3/4-ed része az utolsó két órában buggyan be, hozzáteszem, rohadt sok szatyor van ilyenkor az asztalom mellett... :D És akkor még 17:05-kor érkeznek a ládák is, ha nincs szerencse, van vagy 8 láda, az egyik a kunszigeti federal mogul, na ők küldtek már ragszámok nélküli külföldi ajánlottat vagy 150-et, ja és nem volt sorban... Na akkor nem is végeztem 18:30-ra... :lol:
Kép

M4rdel

HozzászólásSzerző: M4rdel » 2010.05.05. 08:01

Egy munkahely, mégis nagyon más a kettőnké :).
Igen-igen, rovatoló (OLK). Elsősorban egyenlegvezető. Ha visszajelentést kapsz esetleg tételes miatt, az könnyen lehet hogy miattam volt xD.

Nah ne legyek már annyira OFF...

Miért jobb az Alzheimer kór, mint a Parkinson kór?
- ???
- Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, mint hogy kilötyögtessem!

Egy férfi sétáltatja a dobbermanját a parkban, mikor csatlakozik hozzá a barátja, aki a felesége pincsijével van. Elhatározzák, hogy legyen valami élvezet is a dolgban, beugranak egy sörre a sarki bárba. Az egyik azonban felveti, hogy kutyával nem fogják őket beengedni, mire a másik megnyugtatja, hogy csak jöjjön utána és csinálja azt amit ő.
Feltesz egy sötét szemüveget és belép a bárba. Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Dobbermanokat is alkalmaznak már?
- Igen, nagyon alkalmasak erre.
- Rendben, akkor természetesen jöhet.
Látja a másik is, hogyan megy a dolog, de gondolja, hogy azért az ő kutyájával ez hihetetlenebb, de felteszi a sötét szemüveget és belép. Mire a csapos:
- Sajnálom uram, ide nem lehet háziállatot behozni.
- Téved uram, ez nem háziállat, hanem vakvezető kutya.
- Pincsiket is alkalmaznak már?
- Micsoda? - Ezek a szemetek egy pincsit sóztak rám?

- Rávettem az uramat, hogy minden reggeli után egyen meg egy fej fokhagymát, mert ez jó fogyókúra.
- És? Sokat fogyott tőle?
- Egy dekát sem, de a kolléganői messziről elkerulik.

Két hajléktalan ül egy-egy táblával a Katolikus templom előtti lépcsőn. A lentebb lévő ember kezében a táblán ez áll:
"Zsidó hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
A fölötte ülőén pedig:
"Katolikus hajléktalan vagyok, éhezek, szánjanak meg egy kis alamizsnával!"
Jönnek mennek az emberek be-ki, egytől egyig ad pént a katolikusnak és a zsidóra mindenki megvetően néz, mire az egyik ember odamegy a zsidóhoz és ezt mondja:
"Ne haragudjon uram, de Ön hogy gondolja, hogy Katolikus templom előtt zsidóként kéreget... Én a maga helyében máshol próbálkoznék..."
Mire a hajléktalan odafordul a másikhoz mosolyogva:
"Hallod Kohn, ez akar kioktatni miket a businessről?"

- Ki az abszolút szerencsétlen?
- ???
- Aki beleül egy szénakazalba és megszúrja egy tű!

Démonka0707
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Démonka0707 » 2010.05.05. 11:19

Fuuu nagyon jóóó viccek sokkal jobb lett a kedvem kösszentyü:D

(Lyukamon szőr van.) - You come on sir one.
(Hol a nyuszi?) - Hole a new see?
(Van két macskám.) - One Kate much come.
Hideg van.) - He dag one.
(Van hat bicskám.) - One hut bitch come.
(Lukas trikó.) - Luke ash tree cow.
(Csúszik a csikó.) - Chew seek a cheek cow.
(Van hat kecském.) - One hut catch came.
(Sirálytojás.) - Sheer I toy ash.
:D:D:D

lesh
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: lesh » 2010.05.05. 12:38

Mi is az a politika?

A kisfiú kérdezi az apját, hogy mi a politika.
Az apja leülteti, és példákkal elmagyarázza:
- Figyelj, fiam. Én hozom haza a pénzt, tehát én vagyok a KAPITALIZMUS.
- Anyád ügyel a pénzre, tehát ő a KORMÁNY.
- Nagyapád ügyel arra, hogy minden rendben legyen, tehát ő a SZAKSZERVEZET.
- A bébiszitter a DOLGOZÓOSZTÁLY, ... és mi mindannyian azért dolgozunk, hogy te, a NÉP jól érezd magad, és minden rendben legyen.
A pár hónapos kisöcséd pedig a közös JÖVŐNK.
----
A kisfiú elraktározza a hallottakat, és elmegy aludni. Éjjel arra ébred, hogy az öccse "telerakta a pelenkáját" és sír. Felkel, és szólni akar az anyjának, de az olyan mélyen alszik, hogy nem bírja felkelteni. Bemegy szólni a bébiszitternek, de a szobában látja, hogy az apja éppen hempereg vele az ágyban, miközben a nagyapja kukucskál be az ablakon. Senki sem veszi észre, hogy ő is ott van, így visszamegy aludni.

Másnap kérdezi az apja, hogy el tudja-e mondani a saját szavaival, hogy mi is az a politika. A kisfiúnak eszébe jutnak az éjszaka látottak, s így szól:
- A politika az, amikor a kapitalizmus kihasználja a dolgozó osztályt, amit a szakszervezet csak tétlenül bámul. A kormány alszik, a néppel senki sem törődik, és a jövő is szarban van.
Kép
Victory is mine!!!
Ha kérdésed van itt vagy itt tedd fel felesleges topic nyitogatás helyett.
De kérdés előtt kérlek tájékozódj erre és erre.

Seth
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Seth » 2010.05.05. 19:36

M4rdel írta:Egy munkahely, mégis nagyon más a kettőnké :).
Igen-igen, rovatoló (OLK). Elsősorban egyenlegvezető. Ha visszajelentést kapsz esetleg tételes miatt, az könnyen lehet hogy miattam volt xD.

OLK? nem irigyellek... :D Amúgy én tételessel nem foglalkozom. :D

END OFF
Kép

Tiara

HozzászólásSzerző: Tiara » 2010.05.06. 08:59

Hittanból vizsgázik a diák. Mondja a tanár:
- Sorolja fel a 10 parancsolatot tetszés szerinti sorrendben!
- 3, 6, 1, 8, 4, 5, 9, 2, 10, 7.
Evolúció... :D

Kép

Tiara

HozzászólásSzerző: Tiara » 2010.05.06. 09:03

Az amerikai iskolába, a tanárnő azt a feladatot adja fel, hogy mindenki gyűjtsön egy tanulságos történetet.
Másnap:
- Nos, te Pistike mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tojást a vásárra, eltört a szekér kereke, és eltörtek a tojások.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kosárba az összes tojást.
- Jó, és te kicsi Juliska, mit gyűjtöttél?
- Egyszer amikor vittük a tejet a vásárra, megbotlott a szamár és kiborult a tej.
- És mi ebből a tanulság?
- Az, hogy ne vigyük egy kannába az összes tejet.
- Jó, és te kicsi Tomika, mit gyűjtöttél?
- A bácsikám Vietnámban szolgált zöldsapkásként. Egyszer lelőtték a helikopterét, amelyben a frontra vitték. Volt nála egy gépfegyver, egy kés és egy üveg Whisky. A zuhanás közben megitta az üveg Whiskyt, hogy ne vesszen kárba. Amikor földet ért szembe találta magát 100 vietkongal, 50-et elintézett a gépfegyverrel, amikor kifogyott a muníció. Fogta a kést és megölt vele 30 vietkongot, de akkor kicsorbult a kés éle. A maradék 20-at pedig saját kézzel intézte el.
- Jaj, és mi a tanulság ebből a szörnyűségből?
- Mi-mi... hát, hogy ne b@szogasd Bob bácsit ha részeg!
Evolúció... :D

Kép

Vissza: “Off Topic”