Céhtagok kiesése

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Kaktuszka

Céhtagok kiesése

HozzászólásSzerző: Kaktuszka » 2015.11.13. 21:38

Sziasztok!

Arra a kérdésre szeretnék választ kapni, hogy történhetett meg az, hogy a tegnapi nap folyamán 3 céhtagom annak ellenére, hogy én, mint céhelnök nem tettem ki őket a céhből és ők maguk sem léptek ki, mégis kívülre kerültek.
Ma olvastam a levelüket, melyben kérdezik, hogy megharagudtam e rájuk, vagy mi történt, mert azt tapasztalták, hogy többé nem céhtagok.
Játszottak folyamatosan, nem volt hónapos inaktivitás.
Várom mielőbbi válaszotokat és a probléma megoldását, mert elég kellemetlen a kialakult helyzet.

Hanga

Re: Céhtagok kiesése

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.14. 12:17

Kaktuszka írta:Sziasztok!

Arra a kérdésre szeretnék választ kapni, hogy történhetett meg az, hogy a tegnapi nap folyamán 3 céhtagom annak ellenére, hogy én, mint céhelnök nem tettem ki őket a céhből és ők maguk sem léptek ki, mégis kívülre kerültek.
Ma olvastam a levelüket, melyben kérdezik, hogy megharagudtam e rájuk, vagy mi történt, mert azt tapasztalták, hogy többé nem céhtagok.
Játszottak folyamatosan, nem volt hónapos inaktivitás.
Várom mielőbbi válaszotokat és a probléma megoldását, mert elég kellemetlen a kialakult helyzet.

Szia

Ilyen típusú hibáról nem tudok.
Nem lehet, hogy a helyettes zárta ki véletlen a tagokat?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kaktuszka

HozzászólásSzerző: Kaktuszka » 2015.11.15. 23:04

Helló!

Nem lehet, mert nincs helyettesem. Valamikor én voltam az, de az elnökünk elhagyott minket, így én előre léptem, de azóta nem lett választva senki.
Tehát nincs aki hozzá tudna férni ehhez a jogkörhöz, ráadásul nem láttunk ilyet a törzsasztalon sem, hogy "kidobva", pedig valamikor régen, amikor még válogattuk a játékosokat, mert olyan sokan voltunk, bizony használnunk kellett ezt a funkciót.
Most nem volt ilyen és ők sem akartak kilépni. Egyik napról a másikra a céhen kívül találták magukat.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.15. 23:15

Szia

Értem. :/ Azt tudom javasolni, hogyha ismét előfordul, akkor írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/ Ott utána tudnak nézni a problémának.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kaktuszka

HozzászólásSzerző: Kaktuszka » 2015.11.17. 12:59

Rendben, köszi a választ!

Vissza: “Hibabejelentések”