többszöri lopás kisérlet

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
mani300

többszöri lopás kisérlet

HozzászólásSzerző: mani300 » 2015.04.25. 18:19

Jelen felhasználó ismét meg próbálta le nyúlni a fiam karakterét ,két héten belül ez a 3 felhasználó, és miután meg írtam neki,hogy ki vagyok és kamu amiket ír hát mondhatom elég obcén dolgokat irkált vissza ime a játékos neve *** 8 szintű játékos 40000 ezer kakaóbabot ajánlott ,mivel én nem vagyok gyerek így tudom mi hogy megy a játékokban ,de ki tudja mikor kit ,hogy lopnak meg a játékban. Kérném nézzenek utána a játékosnak. Mivel nem találtam hova tudnám ezt az üzenetet küldeni ,így sorry ezért...játékos nevem mani 300 iD:1838629 KOyotl játékos. Jah és egy kérdés ha meg szerzi valaki a játékos nevet és jelszót email visszaigazolás nélkül hogy nyulja le a karit?? én a 10 éves fiamtól vettem át a játékot mert több időm van fejleszteni,könnyedén változtattam email cimet rajta pedig az övét még nem is tudom,szóval valaki lenyulja a karit változtat egy emailt és máris az övé??? Hogy a francba nem lehet a beállítás menübe rejtve tartani az email címet?? Megértésüket kösz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2015.04.25. 18:27-kor.
Ok: Játékos nevének törlése

Hanga

Re: többszöri lopás kisérlet

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.25. 18:33

Szia

Ez a Kertbirodalom játék fóruma. A Koyotl-ét itt találod: viewforum.php?f=238

A játékban ki van írva, hogy senkinek sem szabad kiadni a belépési adatokat. A fórumon is van ilyen téma olvasd el: viewtopic.php?f=249&t=22305

Ha rejtve lenne az e-mail cím, úgy, hogy a játék tulajdonosa se férjen hozzá, akkor az lenne a gond, hogy nem tudja megváltoztatni. :(
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”