hiba a játékkal

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
maci1987

hiba a játékkal

Hozzászólás Szerző: maci1987 » 2014.10.08. 22:00

sziasztok azt szeretném kérni hogy ha lehet töröljetek a kertbirodalomról nem javult a játék helyzete ugyan az maradt ki be jelentkeznem ahhoz hogy ültetni tudjak a vevőket eltudjam egyik kertből a másikba nem enged csak ki be jelentkezéssel nekem így nincs türelmem hozzá meg kedvem se csak szenvedéssel megy ezért ha lehet töröljetek lehet ti betudtok lépni nálatok működik de nálam nincs változás van más farmom is és azokkal nincs ilyen jellegű problémám de ha meg tudjátok oldani akkor jó de így nem szeretnék már tovább játszani vele kérlek bennetek töröljetek ha meg kaptátok írjatok előre is köszönöm

Hanga

Re: hiba a játékkal

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.10.09. 10:15

maci1987 írta:sziasztok azt szeretném kérni hogy ha lehet töröljetek a kertbirodalomról nem javult a játék helyzete ugyan az maradt ki be jelentkeznem ahhoz hogy ültetni tudjak a vevőket eltudjam egyik kertből a másikba nem enged csak ki be jelentkezéssel nekem így nincs türelmem hozzá meg kedvem se csak szenvedéssel megy ezért ha lehet töröljetek lehet ti betudtok lépni nálatok működik de nálam nincs változás van más farmom is és azokkal nincs ilyen jellegű problémám de ha meg tudjátok oldani akkor jó de így nem szeretnék már tovább játszani vele kérlek bennetek töröljetek ha meg kaptátok írjatok előre is köszönöm
Szia

Nem igazán értem miről van szó, de megpróbálok válaszolni.

Ha túl vagy már a süti és gyorsítótár törlésén, kipróbálhatsz másfajta böngészőt is.
Ahhoz, hogy megtudd biztosan nem nálad van a gond, érdemes lenne egy másik, biztonságos gépről is megpróbálni játszani, mert az is lehet, hogy nincs gond a játékkal és feleslegesen törlöd a fiókod.

Amennyiben teljesen biztos vagy abban, hogy törölni akarod a játékosfiókod, akkor azt te magad is meg tudod tenni a játékban. Kattints a szerződések és a súgó közti törpére, majd a megnyíló ablakban válaszd a "Fiókbeállítások" fület.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.10.09. 11:14

A játék tökéletesen működik. De egy-egy hasonló hibajelzést néha kapunk, szerintem internetszolgáltatós gondról van szó, vagy valamilyen más egyéb, simán megoldható megjelenítési/beöltési gondról, melyhez itt kap a játékos segítséget: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=451&t=22617
A fiók a profilban törölhető igény szerint.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Olevente

Hozzászólás Szerző: Olevente » 2015.01.01. 15:17

Sziasztok,

a következő problémám van a gyógynövényes kertben. Volt 5 betakarításom a most folyó feladatban, ma reggel már csak 600 hiányzó növénynek kellett volna jelentkeznie, de a program újból kezdte számolni a még hiányzókat. Tudjátok javítani, mert így nem tudom teljesíteni a feladatot. már többször ki és beléptem, de nincs változás. id:15385758 köszi

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.01. 15:57

Szia

A hiba mindenkinél fennáll az új év miatt. Ma az ünnep miatt nem valószínű, hogy javítva lesz, de szerintem lehet, hogy holnap már helyreáll a számláló.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

endless

Hozzászólás Szerző: endless » 2015.01.04. 20:51

Már eltelt több "holnap" is,de még mindig semmi nem történt a hibával kapcsolatban.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”