Belépés

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
sajt

Belépés

Hozzászólás Szerző: sajt » 2013.10.21. 05:21

Nem tudom, mi az oka, de már többször előfordult, hogy belépéskor a szerver beállítása, a név és a jelszó beírása után nem tudok belépni a játékba, hanem azt az ablakot dobja ki, hogy kijelentkeztem: ha újra megpróbálom, másodszor sikerül a belépés.
Mielőtt ezt a hozzászólást kezdtem volna írni, ugyan már bejelentkeztem rögtön belépés után, de a hozzászóláshoz újra be akart jelentkeztetni a rendszer... :(

Tudna Valaki segíteni, mi lehet a probléma?

Előre is nagyon köszönöm!

Gabesz

Re: Belépés

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.21. 09:40

Szerintem sütiprobléma. Töröld a sütiket a böngésződ beállításaiban, vagy próbáld másik böngészővel.
De az is lehet, hogy nem önmagában a sütivel van a baj, hanem az időbeállítással.
Ez az óraátállítások idején szokott jellemző lenni, de ritkán előfordul máskor is, ha nagyon rosszul van beállítva az idő a számítógépen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

sajt

Hozzászólás Szerző: sajt » 2013.10.22. 05:18

Köszönöm! Megpróbálom, mert a mostani bejelentkezésnél is ezt "művelte" Velem...

Remélem, sikerül és nem fogok újra jelentkezni! :)

sajt

Hozzászólás Szerző: sajt » 2013.10.23. 13:05

Más böngészőt még nem próbáltam, de a sütik és az óra sajnos nem jött be... :(
A gép órája jól megy, a sütiket kitöröltem és rögtön utána próbálkoztam a belépéssel, de az első alkalommal újra azt a táblát dobta ki, hogy kijelentkeztem, és csak a második alkalommal sikerült a belépés... :(

Meg fogom próbálni még a FireFoxot is, ott sikerül-e...

Fairygarden

Hozzászólás Szerző: Fairygarden » 2013.10.23. 16:16

sajt írta:Más böngészőt még nem próbáltam, de a sütik és az óra sajnos nem jött be... :(
A gép órája jól megy, a sütiket kitöröltem és rögtön utána próbálkoztam a belépéssel, de az első alkalommal újra azt a táblát dobta ki, hogy kijelentkeztem, és csak a második alkalommal sikerült a belépés... :(

Meg fogom próbálni még a FireFoxot is, ott sikerül-e...
A gyorsítótár ürítése is célszerű lehet még.

sajt

Hozzászólás Szerző: sajt » 2013.10.24. 07:10

...na ez az, amihez már a párom kell... :) gyorsítótárat még soha nem ürítettem, azt még meg kell tanulnom! :D

Köszönöm az ötletet, este meg fogom próbálni!

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”