kertbirodalom müködése v. nem müködése!

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Ria

kertbirodalom müködése v. nem müködése!

HozzászólásSzerző: Ria » 2013.02.10. 18:19

Már több helyen is leírtam, hogy a kertbirodalom játék nem működik, se vetni se aratni, se a törzsasztalt nem lehet elérni, sőt céhkastélyba se lehet bemenni. 5.-éig tökéletesen müködött minden most meg semmi. az ajándékról már nem is beszélek. Állandóan feljön egy kis zöld tábla általános hiba felirattal. Azóta is mindennap megprobáltam de semmi változás és mostmár kezdem unni, hogy a TÁMOGATÁST sem lehet elérni és senki nem segít úgy látszik nem fontos a játékosok elégedettsége ! Üdv. Ria ill. minipaprika

Badgirl

Re: kertbirodalom müködése v. nem müködése!

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.02.10. 20:25

A játék működik, a problémát a saját gépedben kell keresned.

A hozzászólásod eddig két helyen jelent meg, mindkettőn kaptál odaillő választ.
Írtál erről a My Free Zoo fórumán, itt:
viewtopic.php?f=284&t=11835&start=890
Utána megfelelő helyen, erre moderátori választ is kaptál:
viewtopic.php?f=151&t=18502&p=495363#p495363

Ebben a témakörben pedig, ahova most írtál céhek bemutatkozóját várjuk :)

A Támogatás pedig gond nélkül elérhető (az aláírásomban levő linken keresztül is), ha a második oldalon nem választasz fórumnevet, hanem a "tovább" feliratra klikkelsz.)

krisztakari

HozzászólásSzerző: krisztakari » 2013.07.14. 09:56

Sziasztok!

Sajnos a kertbirodalom játék élvezhetetlen számomra,rettenetes lassú és alig tölt.Egyszerűen nem lehet kivárni .Legyetek szívesek valamit tenni az ügy érdekében.
Köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.14. 11:32

krisztakari írta:Sziasztok!

Sajnos a kertbirodalom játék élvezhetetlen számomra,rettenetes lassú és alig tölt.Egyszerűen nem lehet kivárni .Legyetek szívesek valamit tenni az ügy érdekében.
Köszönöm

Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő. A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mobilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.07.14. 11:33

krisztakari írta:Sziasztok!

Köszönöm

Egy hasonló problémával küzdő játékosnak Csipkebogyó (moderátor) teljes körű tájékoztatást adott ezen a linken:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 63#p495363

Ha nem javul a dolog, akkor közvetlenül a Támogatáshoz fordulj:

http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

ipolisz

HozzászólásSzerző: ipolisz » 2014.02.05. 14:13

Szia
Az lenne a gondom, hogy pénteken és vasárnap táblagépről nem lehetett belépni ami elég nagy gond, mert általába arról gndozom a kerteteket.
Eddig nem volt sha ilyen , de most mindig valamilyen hibát jelzett a tab.
Mivel nem tudtam belépni nem tudtam a gyógynövényes feladatot rendesen csinálni, ezért csak érmevásárlással tudom lezárni.
Ha be tudok lépni akkor gond nélkül le tudom zárni a feladatot.
Legyetek szívesek írjátok jóvá a 74db hiányó istenfüvet.
A rendszerbe menézhetitek, hogy többször is próbáltam belépni.
Köszönettel :ipolisz

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.13. 12:48

Ipolisz, a játékos hatásköre, hogy a játékhoz a technikai hátteret biztosítsa. Ehhez egy átlag pc elég, különösen nagy követelmények nincsenek a játékainkhoz, egy friss böngésző meg egy internetkapcsolat általában elég.
Hogy éppen milyen táblagépről próbálkozol és miért nem tudsz belépni, én azt nem tudom. Fogalmam sincs, milyen hibát jelezhet nálad a tab. De helyes adatokkal elvileg onnan is be kell tudj lépni, sőt, a Kertbirodalom játék helyesen is kell működjön táblagépről. Ha eltérő dolgot tapasztalsz, ellenőrizd azt a táblagépet, az azon lévő böngészőt, talán azon is lehet egyéb böngészőket próbálgatni, ellenőrizni a csatlakozást, ilyesmi. Nem tudunk ilyen jellegű gondok miatt felírásokat végezni a játékosnak, hiszen maga a fiókod szépen működik egyébként, nem azzal van tehát a gond.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”