Probléma ajátékkal

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
nemes.jozsef

Probléma ajátékkal

HozzászólásSzerző: nemes.jozsef » 2013.01.12. 09:05

Már kérdeztem de válasz nem érkezett, hogy a trafikban kapott napi sorsjegy beváltásakor miért nem növekszik a készletem? Ez a helyzet hetek óta tart és így komoly veszteségek érnek!!!
Sürgős választ kérek !!!!
Üdv: nemes.jozsef

csipkebogyo

Re: Probléma ajátékkal

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.01.12. 11:07

Talán azért nem kaptál választ, mert nem jó helyen kérdezted. Most sem itt kellett volna, hanem Én Kicsi Tanyám fórumon.
.A bugok alkalmi jelleggel előforduló hibák a játékban. Ezek többnyire megjelenítési hibák szoktak lenni, pl. nem látszik egy korábban már megépített attrakció, vagy elültetett növény, esetleg stand, vagy nem jelennek meg a munkatársak, pedig még nem járt le a szerződésük. Ilyen esetekben gyakran segít az F5 / ctrl F5 gomb megnyomása.
Ha mégsem, akkor végezd el a következő lépéseket:
-Jelentkezz ki a játékból (rendesen, ne csak az ablakot zárd be)
-Töröld a gyorsítótárat (ennek menetét lentebb találod)
-Zárd be a böngésződet
-Nyisd meg újra a böngészőt
-Jelentkezz be a játékba

Gyorsítótár törlése:

FONTOS: A gyorsítótár törlése előtt, kérjük, jelentkezz ki a játékból! Ezután töröld a gyorsítótárat a böngésződ típusának megfelelően az alábbiakban leírtak szerint. Ezután a bongészőt BE KELL ZÁRNI! Ami azt jelenti, hogy a böngészőben, más lapokon megnyitott oldalak is bezáródnak.

Mozilla Firefox: Eszközök -- Előzmények törlése -- válaszd ki a "Minden" opciót -- kattints a Törlés most gombra
Billentyűparancs: Ctrl + Shift + Del

Internet Explorer: Eszközök -- Böngészési előzmények törlése -- Temporary Internet Files (Ideiglenes internetfájlok) -- Törlés megerősítése

Opera: Menü -- Beállítások -- kattints a Haladó fülre -- bal oldalt válaszd az Előzményeket -- jobb oldalt kattints a Törlés most gombra

Google Chrome: Google Chrome személyre szabása és beállítása -- Böngészési adatok törlése --- válaszd ki a Gyorsítótár ürítése és a Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése opciókat -- Kattints a Böngészési adatok törlése gombra

Safari (WIN): Szerkesztés -- Gyorsítótár törlése -- megerősítés
Safari (MAC): nyomd meg a cmd+alt+E gombokat, és töröld a gyorsítótárat

Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor fordulj a Támogatáshoz!

Gabesz írta:Ahhoz, hogy a hibabejelentésed gyorsan, és felesleges visszakérdezések nélkül kezeljük, kérjük, olvasd át az alábbi lista pontjait, és add hozzá őket a hibajelentésedhez.

Megjegyzés: Nyugodtan másold be ezt a listát a hibajelentésedbe, majd egészítsd ki a szükséges információval

a) Szerver, felhasználóazonosító

b) Internetböngésző típusa és verziója

c) Hiba előfordulásának ideje

d) Hiba leírása

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Kérjük, megfelelő tárgyat adj az üzenetedhez. Egy ilyen tárgy, mint "Segítsetek", még nem mond sokat. Kérjük, a tárgy tartalmazzon pontosabb leírást, például: "Termékek tűnnek el a polcomról". Kérjük, előtte ellenőrizd, nem volt-e már hasonló hibajelzés közzétéve. Ha igen, kérjük, használd a már meglévő témát a hiba bejelentéséhez!

És most, álljon itt pár megjegyzés a fenti lista pontjaihoz:

a) Játékvilág (szerver), felhasználói azonosító

Kérjük, ügyelj rá, hogy a helyes játékvilágot (szervert) add meg!

A felhasználónevedet teljesen pontosan.

A web- vagy internetböngésződ az a program, amit most használsz, hogy ezt az oldalt láthasd. Ha nem vagy biztos benne, melyik böngészőt használod, vess egy pillantást a program (általában) kék fejlécére; ott ott kell legyen a program neve!

Hogy megtudd, melyik verziót használod, nézd meg a böngésző Súgó menüjét!

Kép

Az Internet Explorer böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "Az Internet Explorer névjegye" alatt találod.

Kép

Kép

A Firefox böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "A Mozilla Firefox névjegye" alatt találod.

Kép

Kép

Az Opera böngészőben az aktuális verziószámot a "Súgó" menüben az "Opera névjegye" alatt találod.

Kép

d) Hiba leírása

A legfontosabb számunkra az, hogy a lehető legpontosabban leírd a problémádat. Ha csak annyit írsz, hogy "Eltűntek a gyógyszereim" az még nem segít sokat, mivel épp a legfontosabb információk hiányoznak. Ehelyett egy olyan leírás lenne jó, mint pl. "XY beteget gyógyítottam éppen, aztán elmentem Fertővásárhelyre és mikor visszaértem, 211 WC-kulcs hiányzott a polcomról, anélkül, hogy én elhasználtam volna őket". Ha így írod le a gondot, sokkal gyorsabban fel tudjuk dolgozni.

e) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Ha a hiba megismételhető, akkor kérjük, írd meg nekünk pontosan, hogy hogyan, hogy mi magunk is elő tudjuk idézni! Ez rendkívül sokat segít nekünk a hiba megtalálásában.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Ria

HozzászólásSzerző: Ria » 2013.02.09. 16:32

A Kertbirodalommal játszom elég rég de 6.-a óta nem müködik a játék . Megjelenik egy kis zöld tábla "általános hiba" felirattal.Ugyan ez jelenik meg a törzsasztalnál is és a mellette ülő törpék ill.az üzenetek nem, ha én írok üzenetet az sem megy el. Azóta nem müködik az aratósegéd sem és vetni, vagy aratni sem tudok mert minden eltünik. Egyszóval élvezhetetlen a játék már napok óta. A kertem neve: minipaprika. Forum bejelentkezési nevem Ria
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2013.02.10. 08:49-kor.
Ok: felesleges link törlése

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.10. 08:52

A bugok alkalmi jelleggel előforduló hibák a játékban. Ezek többnyire megjelenítési hibák szoktak lenni, pl. nem látszik egy korábban már megépített attrakció, vagy elültetett növény, esetleg stand, vagy nem jelennek meg a munkatársak, pedig még nem járt le a szerződésük. Ilyen esetekben gyakran segít az F5 / ctrl F5 gomb megnyomása.
Ha mégsem, akkor végezd el a következő lépéseket:
-Jelentkezz ki a játékból (rendesen, ne csak az ablakot zárd be)
-Töröld a gyorsítótárat (ennek menetét lentebb találod)
-Zárd be a böngésződet
-Nyisd meg újra a böngészőt
-Jelentkezz be a játékba

Gyorsítótár törlése:

FONTOS: A gyorsítótár törlése előtt, kérjük, jelentkezz ki a játékból! Ezután töröld a gyorsítótárat a böngésződ típusának megfelelően az alábbiakban leírtak szerint. Ezután a bongészőt BE KELL ZÁRNI! Ami azt jelenti, hogy a böngészőben, más lapokon megnyitott oldalak is bezáródnak.

Mozilla Firefox: Eszközök -- Előzmények törlése -- válaszd ki a "Minden" opciót -- kattints a Törlés most gombra

Internet Explorer: Eszközök -- Böngészési előzmények törlése -- Temporary Internet Files (Ideiglenes internetfájlok) -- Törlés megerősítése

Opera: Menü -- Beállítások -- kattints a Haladó fülre -- bal oldalt válaszd az Előzményeket -- jobb oldalt kattints a Törlés most gombra

Google Chrome: Google Chrome személyre szabása és beállítása -- Böngészési adatok törlése --- válaszd ki a Gyorsítótár ürítése és a Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése opciókat -- Kattints a Böngészési adatok törlése gombra

Safari (WIN): Szerkesztés -- Gyorsítótár törlése -- megerősítés
Safari (MAC): nyomd meg a cmd+alt+E gombokat, és töröld a gyorsítótárat

Ha a hiba továbbra is fennáll, akkor fordulj a Támogatáshoz!

Gabesz írta:Ahhoz, hogy a hibabejelentésed gyorsan, és felesleges visszakérdezések nélkül kezeljük, kérjük, olvasd át az alábbi lista pontjait, és add hozzá őket a hibajelentésedhez.

Megjegyzés: Nyugodtan másold be ezt a listát a hibajelentésedbe, majd egészítsd ki a szükséges információval

a) Szerver, felhasználóazonosító

c) Hiba előfordulásának ideje

d) Hiba leírása

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Kérjük, megfelelő tárgyat adj az üzenetedhez. Egy ilyen tárgy, mint "Segítsetek", még nem mond sokat. Kérjük, a tárgy tartalmazzon pontosabb leírást, például: "Termékek tűnnek el a polcomról". Kérjük, előtte ellenőrizd, nem volt-e már hasonló hibajelzés közzétéve. Ha igen, kérjük, használd a már meglévő témát a hiba bejelentéséhez!

És most, álljon itt pár megjegyzés a fenti lista pontjaihoz:

a) Játékvilág (szerver), felhasználói azonosító

Kérjük, ügyelj rá, hogy a helyes játékvilágot (szervert) add meg!

A felhasználónevedet teljesen pontosan.

A web- vagy internetböngésződ az a program, amit most használsz, hogy ezt az oldalt láthasd. Ha nem vagy biztos benne, melyik böngészőt használod, vess egy pillantást a program (általában) kék fejlécére; ott ott kell legyen a program neve!

Hogy megtudd, melyik verziót használod, nézd meg a böngésző Súgó menüjét!

d) Hiba leírása

A legfontosabb számunkra az, hogy a lehető legpontosabban leírd a problémádat. Ha csak annyit írsz, hogy "Eltűntek a gyógyszereim" az még nem segít sokat, mivel épp a legfontosabb információk hiányoznak. Ehelyett egy olyan leírás lenne jó, mint pl. "XY beteget gyógyítottam éppen, aztán elmentem Fertővásárhelyre és mikor visszaértem, 211 WC-kulcs hiányzott a polcomról, anélkül, hogy én elhasználtam volna őket". Ha így írod le a gondot, sokkal gyorsabban fel tudjuk dolgozni.

e) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy?

Ha a hiba megismételhető, akkor kérjük, írd meg nekünk pontosan, hogy hogyan, hogy mi magunk is elő tudjuk idézni! Ez rendkívül sokat segít nekünk a hiba megtalálásában.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

vreka

HozzászólásSzerző: vreka » 2013.10.09. 18:13

Sziasztok!

Kérlek segítsetek.
Nem engedi teljesíteni a feladatot,pedig bőven meg van a kért termény.

Mit csináljak?
Köszönöm.

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.10.10. 08:29

vreka írta:Sziasztok!

Kérlek segítsetek.
Nem engedi teljesíteni a feladatot,pedig bőven meg van a kért termény.

Mit csináljak?
Köszönöm.

A böngésződben nyomjál egy frissítést (F5), ha ez nem segít, nézd meg másik böngészővel, hogy azzal működik-e? Ha igen, akkor a szokásos böngésződet takarítsd ki: töröld a sütiket és ürítsd ki a gyorsítótárat.

vreka

HozzászólásSzerző: vreka » 2013.10.10. 17:21

Megcsináltam a törléseket és másik böngészőben is próbáltam,de sajnos igy sem jó.

Kérhetnék egy email címet ahová jelenthetném a hibát.

Köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.10.10. 19:40

vreka írta:Megcsináltam a törléseket és másik böngészőben is próbáltam,de sajnos igy sem jó.

Kérhetnék egy email címet ahová jelenthetném a hibát.

Köszönöm.

Szia

Írj a Támogatásnak.
(A második oldalon a "Következő"-re kattints.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”