Versenyek

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
robidy

Versenyek

Hozzászólás Szerző: robidy » 2010.08.29. 19:11

helló!

Nekem lehetne egy ötletem a versenynyereményekhez??? Javasolnám hogy a versenyeket nem lehetne bizonyos mennyiségű szintekhez kötni??? Az az igazság hogy az alsóbb szinteken levőknek nem sok esélyük van a nyerésre mert a gazdagok simán rá vernek a kicsikre. én is most igaz jelenleg az elején vagyok de ha a vége lesz simán többet tudnak beküldeni a nagyok. én úgy gondolom ezt hogy mondjuk 0-10 szintig 1 11-20ig 2 stb. szerintem így lenne igazságos mert a piciknek nem igen áll a pálya. légyszi gondoljátok el mert már én is megbántam hogy beszálltam mert az összes pénzem benne van és a játék végén bizti elbukja az ember a magasabb szintűek miatt. És még egy javaslatom lenne hogy az összegyűlt terményt az érme mellett nem nyerhetné el az első??? Köszi az átgondolást Üdv: robidy :oops:

Seth
Kapcsolat:

Re: versenyek

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.08.29. 20:56

Szia!

Ez egy nagyon jó ötlet! Máris továbbítom az illetékesünk felé!

További jó kertészkedést!

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

robidy

Hozzászólás Szerző: robidy » 2010.08.29. 22:17

Seth írta:Szia!

Ez egy nagyon jó ötlet! Máris továbbítom az illetékesünk felé!

További jó kertészkedést!

Seth

tényleg jó lenne mert így rengeteg cucc bukik a kisebb játékosnak. Már én is megbántam hogy beneveztem mert nem láttam hogy a nagy törpök is itt játszanak.

gigola

Hozzászólás Szerző: gigola » 2010.08.30. 06:43

szerintem is ötlet, de a versenyeken leehetne nyerni valami izgalmasabbat is mint egy medál, mert speciel én nem pazarlom arra a pénzem hogy nyerjek egy medált amit meg lehet nézni a mintakertemben és senkit nem fog érdekelni :lol:

Menoo

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2010.08.30. 18:39

szerintem aki a versenyeket megnyeri annál nem az a lényeg, hogy hányas szintű, hanem hogy mennyi pénzt áldoz a játékra. Gondoljátok végig.

szirom

Hozzászólás Szerző: szirom » 2010.08.30. 19:35

Ez így van Menoo! Én is láttam hogy aki a szerveremen az első lett, mennyi érmét dobott fel a piacra. ;)

robidy

Hozzászólás Szerző: robidy » 2010.08.31. 07:58

szirom írta:Ez így van Menoo! Én is láttam hogy aki a szerveremen az első lett, mennyi érmét dobott fel a piacra. ;)

Szerintem meg nem igaz. Ha egy nagyobb szintű ember mondjuk bele rak 100000gyt és mellette van neki még milliók biztos nem fogja hagyni hogy még százezer miatt elússzon a játék. viszont egy kisebb szintűnek nincs nem is lehet annyi lóvéja. én is beraktam már kb 100000gyt árut de végesek a lehetőségeim. viszont na nagyobbnak több pénze lehet.Az igaz hogy ha rendes pénzért veszek érmét akkor lehetne nyerni ,de az már nem az itt elért eredményeken múlik.Szerintem szét kellene szedni 10 szintenként a versenyeket.Az korrektebb lenne és lenne esélye a 8.szintűnek is a játékra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára robidy 2010.08.31. 08:11-kor.

robidy

Hozzászólás Szerző: robidy » 2010.08.31. 08:01

gigola írta:szerintem is ötlet, de a versenyeken leehetne nyerni valami izgalmasabbat is mint egy medál, mert speciel én nem pazarlom arra a pénzem hogy nyerjek egy medált amit meg lehet nézni a mintakertemben és senkit nem fog érdekelni :lol:

Ezt javasoltam én is. lehessen megnyerni esetleg a mindenki által berakott terményt . vagy esetleg mondjuk a felét. az is rengeteg gyt. Szerintem a most bennlévő áru értéke is több mint 2milla.

robidy

Hozzászólás Szerző: robidy » 2010.08.31. 08:07

Látom a csókának aki most az első millió feletti összege van. nekem annyi ha akarnám sem lenne. n viszont ha már ennyi lóvét bedobott nem hiszem hogy hagyja hogy egy kisebb szintű nyerjen.Én sem hagynám Ha már ennyit beáldoztam. Ezért is bánom hogy belementem a versenybe. Nem néztem meg hogy a nagyok is együtt játszanak e a kisebbekkel.. Ha tudom el sem kezdem.Nem lehet vissza csinálni???

bertad

Hozzászólás Szerző: bertad » 2010.08.31. 08:13

Sajnos visszacsinálni nem lehet. A beadott áru elveszett!
Én ezért nem versenyzek, mert felesleges egy trófeáért milliókat bedobni és én sajna forintot nem tudok a játékba fektetni! :roll:

Lezárt

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”