Vakond vs. vakond, avagy hogyan védd meg a kerted?!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Banyanya
Kapcsolat:

Re: Vakond vs. vakond, avagy hogyan védd meg a kerted?!

Hozzászólás Szerző: Banyanya » 2010.07.24. 10:23

Anyám szakállára=rendszervakond..

szurka02

Hozzászólás Szerző: szurka02 » 2010.07.26. 05:50

Sziasztok.
Vissza néztem,már ami még nem törlődött ki.És találtam 2-anyám szakállára,és 3 szabotázs Rendszer üzit.A többi már nincs meg.
A támogatás,meg még nem válaszolt.

menoo
itt a minta kertem linkje,ezen nagyon frankón látszanak.
Már ha így gondoltad a fotót.
http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12526120

Menoo

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2010.07.26. 11:38

Szavaztam is érte 10 pontot a ritkaság miatt :) Készítettem egy képet is, köszi!

szurka02

Hozzászólás Szerző: szurka02 » 2010.07.26. 15:00

Szia menoo.
köszike nagyon rendes vagy,bár nem lett túl szép a minta kert,de szerintem itt úgy is csak a vakik a lényeg.
Ha gondolod,akkor csinálok egy kicsit dekoratívabb kertet,és készítek egy új fotót.
Üdv.

Menoo

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2010.07.26. 18:58

A hét vakival viszed a prímet, ilyet máshol nem láttam :) Másik kertedben/kertjeidben mennyi vakond van?

Köszi a válasz előre, most pár napig nem leszek, nem tudok válaszolni se privát üzire se itt.

szurka02

Hozzászólás Szerző: szurka02 » 2010.07.27. 06:08

Szia Menoo.
Az első kertemben 3.Alapból volt 2,és nem irtottam,utána kaptam 1-et,a vetélytársaktól,és azt is meg tartottam.
Gondolom nyaralni mész,jó pihenést.
Üdv szurka

szurka02

Hozzászólás Szerző: szurka02 » 2010.07.27. 07:31

Sziasztok.
meg kaptam a támogatás levelét.
csokioroszlán igazad volt,elültettem,és kikelt :lol:
Pedig én azt hittem,oéyan jól érzik magukat nálam,hogy szaporodni kezdtek :mrgreen:
Nos itt a levél.

Szia,
Megvizsgáltuk a bejelentésed, elnézést, hogy kicsit sokáig tartott, de nem akartunk hányavetien hozzáállni, alaposan
ellenőriztünk mindent.
Tehát:
Nagyon jól gondolod, 3-nál több vakond egyszerre nem lehet egy kertedben.
Ez a sok vakond, amit itt látsz viszont nem a rendszer által vagy más játékos által lett küldve.
Ugyanis ez mind "ültetve lett".
Természetesen vakondot ültetni nem lehet. Biztosan növényként kerültek ültetésre, de aztán valahogy mégiscsak
vakond lett belőlük.

A rejtély legvalószínűbb megoldása az, hogy talán ott valóban növény is van ültetve, egyszerűen csak a vakond
grafikája valahogy beragadhatott a böngésződbe és így került rossz helyre és ezért látod.

Az első tipp, hogy mindig legyen a számítógépeden több böngésző, ha van rá lehetőséged. Mert ha az egyikkel van
valami hasonló gond, a másik segítségével mindig tovább játszhatsz. Pár jó böngésző:
Google Chrome:
http://www.google.com/chrome/index.html ... _medium=ha
Opera: http://www.opera.com/download/
Safari: http://www.apple.com/safari/download/

Ha van rá lehetőséged, kérlek, próbáld ki a játékot ezekkel a böngészőkkel, vagy netán Internet Explorerrel,
sőt, akár másik számítógépről is kipróbálhatod. Ha jó a tippem, és ez egy grafikai megjelenítési probléma,
akkor elvileg ezután csak azokat a vakondokat láthatod, amelyeket tényleg a rendszertől kaptál, a többi helyén
valamilyen növényt kell, hogy láss.

Ha mindez nem segített volna, akkor második tippként feltehetőleg valamilyen korábbi böngészési adat, tehát a
böngésződ gyorsítótára okozza a bajt, érdemes lenne törölni.

Ha nem tudod, hogy csináld, kérjük, kövesd az alábbi lépéseket:

- Mozilla Firefox

1. A Firefox ablak felső részében, a menüsorban, klikkelj az "Eszközök" menüre, és válaszd az "Előzmények
törlése" (FF 3.5), vagy "Személyes adatok törlése" (FF 3.0.11) funkciót!

2. A 3.5 verziójú Firefox lehetőséget ad arra is, hogy a legördülő menüben kiválaszd, mely időtartományra
vonatkozó előzményeket törölje. Válaszd a "Minden" lehetőséget!

3. Most válaszd ki a "Sütik"-et majd mentsd el a beállítást azáltal, hogy az "OK"-ra kattintasz!

4. Ezután zárd be és indítsd újra a böngésződet!

Ezután töltsd be újra az oldalt és próbálj újra bejelentkezni.
Elvileg szintén csak a valódi vakondokokat kell látnod ezután, ami nem lehet több 3-nál.

Ha ez egyik se segített, akkor itt valami más magyarázata lesz a dolognak - habár hibára utaló jelet most nem
találtunk - , és természetesen további segítséget tudunk nyújtani. Ha szükséges, ki tudjuk venni a vakondokokat, ez
nem probléma. Ezt csak azért nem tesszük meg már most, mert mindenki számára az a megnyugtató, ha a probléma valódi
oka kiderül, ezért kérlek meg arra, hogy először próbáld ki a fenti lépéseket.

Bízom benne, hogy segít, és ezzel mindannyian magyarázatot kapunk arra vonatkozóan, hogy mi idézte elő a
jelenséget.

De ha nem akarnak így se eltűnni a vakondok, kérlek, mindenképpen írj, és rendezünkegy rágcsálóirtást a
kertedben:).

Kellemes játékot és köszönjük a türelmet!

Hát ennyi.

http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12526120

lesh
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lesh » 2010.07.27. 12:06

Majd írd meg mire jutottál. :)
Hogy eltűntek -e vagy sem.
Jah és ha sarlóval rámész a vakondokra mit látsz? Az összes vakond eltüntetése 500gyT?

Edit: "A rejtély legvalószínűbb megoldása az, hogy talán ott valóban növény is van ültetve, egyszerűen csak a vakond
grafikája valahogy beragadhatott a böngésződbe és így került rossz helyre és ezért látod."

Ez rendben van de ha növény van ültetve és csak a textúra váltott át vakondra akkor aratásnál el kell tűnnie nem?
Kép
Victory is mine!!!
Ha kérdésed van itt vagy itt tedd fel felesleges topic nyitogatás helyett.
De kérdés előtt kérlek tájékozódj erre és erre.

szurka02

Hozzászólás Szerző: szurka02 » 2010.07.27. 14:06

Szia lesh.
Kipróbáltam amit mondtál,de akár melyik vakondhoz raktam a sarlót,azt írta ki,hogy vakond,és 500 gyt.
nekem a gépemen összesen 4 böngésző van telepítve,és teljesen mindegy,melyikkel nyitom meg a vakond az vakond.
Már végig próbáltam a lehetőségeket ami a támogatás írt,de akkor is 7-en vannak.

Seth
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Seth » 2010.07.27. 14:07

szurka02 írta:Szia lesh.
Kipróbáltam amit mondtál,de akár melyik vakondhoz raktam a sarlót,azt írta ki,hogy vakond,és 500 gyt.
nekem a gépemen összesen 4 böngésző van telepítve,és teljesen mindegy,melyikkel nyitom meg a vakond az vakond.
Már végig próbáltam a lehetőségeket ami a támogatás írt,de akkor is 7-en vannak.
Üdv!

Aratósegéd használata esetén, mikor minden megérett, akkor is ott marad a hét vakond?

Seth
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”