2.kút

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Nagyzsuzsi

2.kút

Hozzászólás Szerző: Nagyzsuzsi » 2015.10.19. 11:33

Sziasztok!
Megjelent a polcomon a 2. kút, de nem tudom mit kell vele tennem. Hová kell vagy tudom tenni? Kérlek segítsetek.

üdv: Nagyzsuzsi

Hanga

Re: 2.kút

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.19. 17:27

Nagyzsuzsi írta:Sziasztok!
Megjelent a polcomon a 2. kút, de nem tudom mit kell vele tennem. Hová kell vagy tudom tenni? Kérlek segítsetek.

üdv: Nagyzsuzsi
Szia

Kép

A kutat a 7. feladat teljesítéséért kaptad. A 2-es számú kút egy kerti dekoráció amivel díszítheted a kerted/látványkerted.
Fontos: Kihelyezés után csak 24 óra elteltével tudod a sarlóval felszedni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Nagyzsuzsi

Hozzászólás Szerző: Nagyzsuzsi » 2015.10.24. 15:59

Kedves Hanga
Köszönöm a segítségedet, de még nem jöttem rá, hogy hová tudom kihelyezni a kutat. Kitettem abba a kertbe, ahol a termelést végzem (csak 1 ilyen van)de nem értem a jelentőségét itt. Azt hittem, hogy a sövényes, zöldházas kertbe lehet kitenni dekorációnak, de azt nem tudom megcsinálni. Kérnék újabb segítséget.
Üdv: Nagyzsuzsi

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.10.24. 16:49

Nagyzsuzsi írta:Kedves Hanga
Köszönöm a segítségedet, de még nem jöttem rá, hogy hová tudom kihelyezni a kutat. Kitettem abba a kertbe, ahol a termelést végzem (csak 1 ilyen van)de nem értem a jelentőségét itt. Azt hittem, hogy a sövényes, zöldházas kertbe lehet kitenni dekorációnak, de azt nem tudom megcsinálni. Kérnék újabb segítséget.
Üdv: Nagyzsuzsi
Szia

A kút nem pihenőkerti dekoráció hanem termőkerti. Minden dekorációnak van bizonyos pontértéke. Minél több deko-pontot gyűjtesz össze, annál több vevő jön naponta a kertedhez.
A ponthatárokat és a dekorációk ponthozamát megnézheted a játék súgójának Dekoráció és Deko-pont/vevő részében.
Ezen kívül létrehozhatsz Mintakertet is, amelyet díszíthetsz kúttal és egyéb termőkerti dekorációval. A mintakerted linkjét megoszthatod a barátaiddal is, akik szavazhatnak rá. Ha a hó végi kiértékelésen nyersz, akkor kapsz érte jutalmat.
Erről leírást szintén a játék súgójában találsz a Profillap menüpontban.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Nagyzsuzsi

Hozzászólás Szerző: Nagyzsuzsi » 2015.10.25. 09:41

Köszönöm a segítséget!
Nagyzsuzsi

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”