ÖSSZEMENT KÉP !

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Vcsima

ÖSSZEMENT KÉP !

HozzászólásSzerző: Vcsima » 2015.10.18. 21:25

Szép estét!
Ma olyasmit tapasztalok amivel 1 x már találkoztam és azóta nem is csinálom azt a játékot?
Kilépeskor még minden rendben volt , de mikor vissza jöttem össze ment a kép ? cca 20-30 % al?
próbáltam frissiteni meg hasonló jó bevált dolgok de sajnos a kép mérete maradt?
Alig tudom leszüretelni a termést: a My Little farmról beszélek , de ez már 1 x megtörtént és azóta ott nem játszom?
My sunnny resort , mert kinézem a szemem ?
Tudnátok ezen a gondomon segíteni ?
Az is eszembe jutott hátha az én gépemen van a gond de akkor mindenütt olyan lenne?
Sürgös mielőbbi választ söt megoldásra várva , üdvözlettel Vcsima

Hanga

Re: ÖSSZEMENT KÉP !

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.10.19. 02:57

Vcsima írta:Szép estét!
Ma olyasmit tapasztalok amivel 1 x már találkoztam és azóta nem is csinálom azt a játékot?
Kilépeskor még minden rendben volt , de mikor vissza jöttem össze ment a kép ? cca 20-30 % al?
próbáltam frissiteni meg hasonló jó bevált dolgok de sajnos a kép mérete maradt?
Alig tudom leszüretelni a termést: a My Little farmról beszélek , de ez már 1 x megtörtént és azóta ott nem játszom?
My sunnny resort , mert kinézem a szemem ?
Tudnátok ezen a gondomon segíteni ?
Az is eszembe jutott hátha az én gépemen van a gond de akkor mindenütt olyan lenne?
Sürgös mielőbbi választ söt megoldásra várva , üdvözlettel Vcsima

Szia

Ez a Kertbirodalom fóruma. A My Little Farmies játék fórumát itt találod: viewforum.php?f=404 Kérlek legközelebb a megfelelő fórumra írj! Köszönöm.

Nem a játékkal van gond. Véletlen elállítottad a böngésződ oldalméretét. Használd a Ctrl + 0 (nulla) billentyűkombinációt. Ez segíteni fog. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”