céhtag

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Nagyzsuzsi

céhtag

HozzászólásSzerző: Nagyzsuzsi » 2015.09.21. 09:16

Sziasztok!
Az a problémám, hogy jelentkeztem az egyik cégbe (küldtem tagfelvételi kérelmet) de nem kaptam semmilyen válszt. Hogy működik ez tulajdonkéépen. Szeretnék kókuszt is (és még mást is) vásárolni, de nem lehet, mert nincs céhem. De azt olvastam, hogy tagnak is lehet jelentkezni és akkor tudok vásárolni. Rosszul értelmeztem?
Üdv: Nagyzsuzsi

sünike79

Re: céhtag

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2015.09.21. 10:20

Nagyzsuzsi írta:Sziasztok!
Az a problémám, hogy jelentkeztem az egyik cégbe (küldtem tagfelvételi kérelmet) de nem kaptam semmilyen válszt. Hogy működik ez tulajdonkéépen. Szeretnék kókuszt is (és még mást is) vásárolni, de nem lehet, mert nincs céhem. De azt olvastam, hogy tagnak is lehet jelentkezni és akkor tudok vásárolni. Rosszul értelmeztem?
Üdv: Nagyzsuzsi

Szia!

Ha egy már létező céhbe szeretnél belépni, akkor a céh céhjegyzékben szereplő profiloldalán jelezheted a csatlakozási szándékodat. A jelentkezésed belső üzenet formájában jut el a céhelnökhöz és a helyetteshez. Ők ezután a taglistában vehetnek fel vagy utasíthatják el a jelentkezésed.
Ha egy céhbe már jelentkeztél, akkor addig nem jelentkezhetsz egy másik céhbe, amíg ezt a jelentkezésedet vissza nem vontad.

Ha valamelyik céhbe felvételt nyersz, akkor válik elérhetővé a kókuszdió.

Olvasd el ezt, itt szerintem választ találsz a kérdéseidre.

Nagyzsuzsi

HozzászólásSzerző: Nagyzsuzsi » 2015.09.21. 19:00

Kedves sünike79!

Köszönöm a segítségedet, de még azt mond meg légyszíves, hogy hogyan és mikorra várhatom a céh visszajelzését a felvételről, vagy mikor vonjam vissza a jelentkezést.

üdv: Nagyzsuzsi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.22. 07:59

Nagyzsuzsi írta:Kedves sünike79!

Köszönöm a segítségedet, de még azt mond meg légyszíves, hogy hogyan és mikorra várhatom a céh visszajelzését a felvételről, vagy mikor vonjam vissza a jelentkezést.

üdv: Nagyzsuzsi

Szia

Lehet, hogy az a céh amibe jelentkeztél inaktív. Szerintem ha 2 napon belül nem jön válasz, akkor vondd vissza a jelentkezésed. Nincs értelme olyan céhre várni ami nem, vagy csak részben működik.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Nagyzsuzsi

HozzászólásSzerző: Nagyzsuzsi » 2015.09.22. 12:50

Kadves Hanga!

Köszönöm: és már lépek is
nagyzsuzsi

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”