upjers.com???????

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
gipszjakab

upjers.com???????

Hozzászólás Szerző: gipszjakab » 2014.05.06. 22:59

Sziasztok !

Nagyon egyszerű a kérdésem és nagyon remélem egyszerű a válasz is.
Miért kötelező létrehozni a UPJERS.COM portálfiókot ???

Eddig békességben játszottunk a húgommal, igaz egy gépen de megvoltunk.....
Én több oldalon játszok így egyszerűbb volt belépnem egy felületen , tényleg jó. de újabban a tesóm nem tud játszani,mert nem engedi belépni...... csak az én felületemet kapja vissza..... hogyan is van ez akkor......nem szeretnék háborút a tesommal.........se

Hanga

Re: upjers.com???????

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.05.07. 12:39

gipszjakab írta:Sziasztok !

Nagyon egyszerű a kérdésem és nagyon remélem egyszerű a válasz is.
Miért kötelező létrehozni a UPJERS.COM portálfiókot ???

Eddig békességben játszottunk a húgommal, igaz egy gépen de megvoltunk.....
Én több oldalon játszok így egyszerűbb volt belépnem egy felületen , tényleg jó. de újabban a tesóm nem tud játszani,mert nem engedi belépni...... csak az én felületemet kapja vissza..... hogyan is van ez akkor......nem szeretnék háborút a tesommal.........se
Most is be tudsz lépni a játék oldalán. Kattints a portál gombra, majd add meg a szerverszámot és a portálos belépési adataid.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Fairygarden

Hozzászólás Szerző: Fairygarden » 2014.10.09. 15:39

Én úgy értelmezem Gipszjakab problémáját, hogy ő továbbra is be tud lépni a saját játékaiba a Portálon keresztül, de a tesója már nem. A testvérének is Gipszjakab játékai jönnek be, nem a saját játékai.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.10.10. 15:20

Ha egy gépről játszotok, akkor egyszerűen lépj ki teljesen a játékból és a portálfiókból, mielőtt a testvéred ül a géphez. Ha nem lépsz ki (hanem mondjuk csak bezárod a böngészőablakot), ő meg ugyanabban a böngészőben megnyitja mondjuk a Kertbirodalom játékot, a sütik még a te munkameneted tartalmazzák, azaz a játék úgy veszi, mintha még te játszanál és a te kertbirodalmi játékodat nyitja meg.

Ha rám hallgatsz, csináljatok a tesódnak is egy Upjers-fiókot, importáljátok be az ő kertbirodalmi játékmenetét a saját Upjers-fiókjába (segítség itt: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=468&t=22943), mert hiába nem játszik most esetleg mással, előbb-utóbb úgyis kipróbál majd másik játékot, érdemes tehát egy Upjers-fiókot tartania neki is, és akkor már csak arra kell majd ügyelni, ki-ki mielőtt átadja a gépet, a kilépés gombokkal valóban lépjen is ki az Upjers-fiókjából.

Úgy nincs kavarodás. Testvérháborútól ne féljél, mert már abból, hogy itt ilyen szépen felvezetted a problémát, lehet látni, hogy jó testvérek vagytok, akik szépen együtt tudnak működni:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

gipszjakab

Hozzászólás Szerző: gipszjakab » 2015.09.06. 10:00

köszi GABESZ a válaszod ! sajnálom, hogy csak most jutott el hozzám / :( / általában ilyenkor jövök a Fórum oldalra amikor segítség kéne !!! most is úgy érzem , hogy át vagyok verve...... és sz"tem be is fogom fejezni ezt az egészet ...

kérdés ! át tudom adni a húgomnak az eredményeimet /vagy valamelyik játékostársamnak ... van ötletem /ami nem is kevés a 39 . vagyok ,sok pénzem és sok sok időm és lelkesedésem van benne . !!!! de megrendült a bizalmam bocs...!

szép éva

sünike79

Hozzászólás Szerző: sünike79 » 2015.09.06. 10:07

gipszjakab írta:köszi GABESZ a válaszod ! sajnálom, hogy csak most jutott el hozzám / :( / általában ilyenkor jövök a Fórum oldalra amikor segítség kéne !!! most is úgy érzem , hogy át vagyok verve...... és sz"tem be is fogom fejezni ezt az egészet ...

kérdés ! át tudom adni a húgomnak az eredményeimet /vagy valamelyik játékostársamnak ... van ötletem /ami nem is kevés a 39 . vagyok ,sok pénzem és sok sok időm és lelkesedésem van benne . !!!! de megrendült a bizalmam bocs...!

szép éva
Szia!

A játékokban megszerzett eredmények nem átadhatóak, sőt a játékosfiók átadása is szabályellenes.

Nem értem, miért gondolod úgy, hogy át vagy verve. Nálunk is a családban többen játszunk, mindegyikünknek van upjers portálja, és semmi gond nincs vele. Néha előfordul, hogy mi is egymáséba lépünk be véletlen, ilyenkor kilépés a portálról, és a böngésző újraindítása simán megoldja ezt a gondot.

Amennyiben szereted ezt a játékot, szerintem ne hagyd, hogy egy ilyen apróság, ami ráadásul egyszerűen megoldható, kedvedet szegje.

További örömteli játékot kívánok!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”