4.születésnap

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Lénárdné Mária

4.születésnap

HozzászólásSzerző: Lénárdné Mária » 2013.10.26. 22:22

Az én kicsi tanyám születésnapi játékán játszottam. Sajnos az utolsó napon nem voltam gépközelben - gondoltam majd a következő napon lementem a " Vendégeimet " a parasztház vitrinjébe. De kővetkező napra eltűntek a bábuk. Nagyon szomorú vagyok, a szülinapi buli nem ékesítheti
a vitrinemet. Szeretném ha tudnának segíteni nekem valamilyen formában.
Várom válaszukat - intézkedésüket.
Üdvözlettel:
Mara tanya Szerver 4
*** Lénárdné Mária
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2013.10.30. 18:22-kor.
Ok: Email cím törlése

Fairygarden

Re: 4.születésnap

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.10.27. 05:11

Lénárdné Mária írta:Az én kicsi tanyám születésnapi játékán játszottam. Sajnos az utolsó napon nem voltam gépközelben - gondoltam majd a következő napon lementem a " Vendégeimet " a parasztház vitrinjébe. De kővetkező napra eltűntek a bábuk. Nagyon szomorú vagyok, a szülinapi buli nem ékesítheti
a vitrinemet. Szeretném ha tudnának segíteni nekem valamilyen formában.
Várom válaszukat - intézkedésüket.
Üdvözlettel:
Mara tanya Szerver 4
Lénárdné Mária

Ez a Kertbirodalom fóruma, de láthatóan különleges kérésről van szó. Szerintem nem fog menni a dolog, hiszen ezek a kis játékbetétek ösztönzik az embert, hogy mindennap belépjen a játékba. Ha nem tud, akkor nem tud.
E-mail címet a fórumon nem szabad közölni, és a Támogatás nem szokott e-mailben válaszolni fórumon feltett kérdésre.
Írj közvetlenül a Támogatásnak, bár nem hiszem, hogy a kérésed teljesíthető, de megfelelő és hiteles választ tőlük fogsz kapni, mert minden bejelentéssel foglalkoznak. A válasz arra az e-mail címedre fog menni, amelyikkel regisztráltál.

Segítségkérő űrlap: http://support.upjers.com/index.php?lang=hu

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”