[LEZÁRVA] Polc -probléma

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
maxjob

Re: Polc -probléma

HozzászólásSzerző: maxjob » 2010.03.13. 06:52

Mennyi érme kell ahhoz hogy én tudjak venni egy másik polcot?Ha van annyi érmém akkor nem kell prémium tagságra előfizetnem, vagy minden képpen kötelező?Mert akkor egyet értek az elötte szolóval írta valaki hogy akkor nem ingyenes ez a játék.

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.03.13. 09:17

Ingyenes a játék, hiszen gyT-ért IS MEGVEHETED azt, amiért mások valós pénzt adnak.
Ez pedig az érme.
30érmét kell vásárolnod HAVONTA akár a piacon is gyT-ért (INGYEN) és azt beváltod prémiumra.
Nem sok játék van ahol kipróbálhatod vagy használhatod a prémium szolgáltatást INGYEN. :)

Szóval vegyél gyT-ért értméket, beváltod prémiumra megveszed a plusz polcot és vígan éled napjaidat :) Nagyon sokáig termenek a kertek annyit hogy fedezzed vele a pluszt. Persze érdemes már két kerttel rendelkezni hogy érmevásárlást fedezni tudjad.

De ha úgy jobban tetszik, akkor csak fizetős szolgáltatásnak nézheted felőlem az érméket. Nem erőltetek rád semmien nézetet :)

maxjob

HozzászólásSzerző: maxjob » 2010.03.13. 09:48

És mennyi Gyt kell ahhoz hogy tudjak érmét venni?Ott vegyek érmét ahol van a piac-kínálat-érme?És mennyi érme is egy új polc?Köszike

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2010.03.13. 10:18

Ha jó terményt ültetsz akkor naponta vehetsz 8 érmét
polc ára 10k

hajcsu

HozzászólásSzerző: hajcsu » 2010.03.19. 16:43

Hát én megjártam ezzel a szerződéses dologgal. Mert sajna de nem értem. :oops: Valaki lenne olyan jó hogy leírná részletesen lépésről lépésre. Mert én úgy megcsináltam hogy a saját árumat még egyszer megvettem. :oops:

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.03.19. 16:56

Vannak elküldött szerzdések, és vannak a kapottak, persze, ha magadnak küldöd el, mindkettőben ugyanazt látod.
Az "Elküldött szerződésekre" kell rámenni, és ott a sor végén a piros X-szel visszavonni a szerződést. De nem értem, mi a problémád, mert ha a saját árudat te veszed meg, akkor is olyan, mintha nem csináltál volna semmit, hiszen a kifizetett összeg visszamegy a te számládra. Szerintem frissítsd az oldalt (F5), és máris látni fogod, hogy így van, mert ugyanannyi gyT-d lesz, mint volt.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

anita0109

HozzászólásSzerző: anita0109 » 2010.03.21. 23:22

Sziasztok!
Nálam az a helyzet áll fenn, hogy vettem egy pálmát, amit elvetettem, betakarítottam és most ott álldogál a polcomon de kellene a helye másnak. Az a baj ezzel, hogy nem tudom onnan eltávolítani, sem eladni, semmi ilyesmi. Megpróbáltam azt a szerződéses dolgot, hogy átküldöm magamnak de rá kellett jönnöm, hogy ott nem szerepel a növényeim között, tehát nem tudom megoldani.
Van esetleg valakinek ötlete erre?? Előre is köszi!!

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2010.03.21. 23:26

anita0109 írta:Sziasztok!
Nálam az a helyzet áll fenn, hogy vettem egy pálmát, amit elvetettem, betakarítottam és most ott álldogál a polcomon de kellene a helye másnak. Az a baj ezzel, hogy nem tudom onnan eltávolítani, sem eladni, semmi ilyesmi. Megpróbáltam azt a szerződéses dolgot, hogy átküldöm magamnak de rá kellett jönnöm, hogy ott nem szerepel a növényeim között, tehát nem tudom megoldani.
Van esetleg valakinek ötlete erre?? Előre is köszi!!

Add le a céhednek a világcsodához! :D
Mást nem tudsz vele kezdeni :roll:

anita0109

HozzászólásSzerző: anita0109 » 2010.03.21. 23:32

Köszi szépen a segítséget. Ez lett a sorsa a pálmámnak! De akkor minek vettem meg??? Huh...na ez van!!

pimpa99

HozzászólásSzerző: pimpa99 » 2010.03.25. 08:51

Na megoldódott a topickban feltett kérdésem, mármint, hogy mi történik ha veszel, kapsz valamit, és nincs hely a polcodon :) Persze, hogy elfelejtettem a feladat teljesítésekor, hogy nincs helyem, és kapok még valamit. Ezt az üzenetet kaptam:

Sikeresen teljesítetted a "xxx" feladatot.
Jutalom gyanánt az alábbiakat írtuk jóvá a számládon:
Készpénz: xxx és
xxx

Figyelem! Mivel jelen pillanatban tele van a polcod, ezért a feladat megoldásáért kapott xxx ideiglenesen közraktárba kerül.
Hely felszabadulását követően a termék automatikusan a polcra kerül.

Eszerint mégis lehet a feladatot teljesíteni, és nem veszik el amit kapsz érte :).
Remélem az x-ekkel nem volt feladatgyilkos. ;)
pimpa99 - Server 2. - Tanya

Ha van kedved nézd meg a kertemet: http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=12504319 Köszönöm

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”