[LEZÁRVA] Polc -probléma

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Polc -probléma

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.03.25. 15:34

Úgyis csak az nem tudja, mik a jutalmak, aki nem akarja :D Feladatokat detto :D
Ez a dolog a jutalmakkal, hogy akkor kapod meg őket, ha lesz helyed, olyan, mint egy rendetlen szekrény, aminek ha kinyitod az ajtaját, hirtelen a nyakadba ömlik az összes benne található cucc :D Bár a szerződésekkel kombinálni kicsit körülményesebb, mégis jobb, mert lergalább tudod, milyen cuccaid vannak. És akár az xxx-eket is lehet szerződésben tárolni, miért ne?
Én már elgondoltam, hogyan fogom csinálni, amiből van elég, az megy szerződésbe, csak az lesz a polcon, ami a kertben is van. A vevők kívánságai pedig forgóban lesznek, mindig azt hívom vissza, ami kell, és ha lejátszott, megy vissza szerződésbe.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

pimpa99

HozzászólásSzerző: pimpa99 » 2010.03.25. 19:42

Ezt én is így gondoltam. Viszont azt is észrevettem időközben, hogy az xxx a piacon látszik, tehát ha akarom most is el tudom adni. Úgyhogy nekem egyelőre marad a közraktárban, jó helyen van ott.
pimpa99 - Server 2. - Tanya

Ha van kedved nézd meg a kertemet: http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=12504319 Köszönöm

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.03.26. 20:30

Kiveséztük a témát, lezárom

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”