[LEZÁRVA] Polc -probléma

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Anonymous

[LEZÁRVA] Polc -probléma

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.03.07. 16:04

Egyre inkább tellik a polc? Nem csak nálad van, hanem mindenkinél, ahogy haladnak előre a játékosok és lépik a szinteket, vele együtt gyűjtik a terményeket.
Egy idő után nem lesz elég a polc és kellene egy másik. (mivel ezt növelni nem lehet -sajnos- )

Két megoldás van, az egyik egy nagyon rövid bekezdés lesz, a másik egy picit hosszabb amit valószínű többen választanak.

Kezdjük a röviddel: Veszel érmét vagy gyT-ért, ha már van sok gyT-d vagy valós pénzen veszel érméket és prémium fiókot aktiválod. Amikor ezt megtetted akkor 10.000gyT-ért egyszer kell aktiválni a plusz szekrényt amivel már minden terményed el fog férni. A plusz szekrényed ezután addig lesz elérhető amíg prémium hozzáférésed van.

És lássuk a hosszabbat, amit már többen leírtak előttem:
Amely növényt nem használod az egész tartalmát elküldöd szerződésben saját magadnak (vigyázz a névre, hogy tényleg te legyél a címzett!) így a polcról egy helyet már fel is szabadítottál. Ezzel a módszerrel akármennyi helyet tudsz csinálni magadnak, viszont ha kell valamelyik növény akkor a szerződések közül azt vissza kell vonjad, hogy használni tudjad. Tehát mondjuk 8 terményt kiteszel szerződésebe, hogy mindíg legyen helyed a pocon visszavonni épp azt, ami kell mondjuk a vásárlók igényeinek teljesítéséhez, vagy éppen a feladat teljesítéséhez. Azokat a terményeket érdemes fixen kint hagyni amit naponta ültetsz, illetve gyakran kereskedsz vele. Ez egy idő után kis gyakorlattal már gördülékenyen működik.

maxjob

Re: Polc -probléma

HozzászólásSzerző: maxjob » 2010.03.09. 17:02

Én most léptem a 9-es szintre Kiskertész vagyok.Elméletben azt olvastam egy kertbirodalmas fórumon hogy vehetek gyT-ért egy új polcot ez igaz?És ha igen mennyiért?Én nem vagyok prémium tag és nem is akarok az lenni tehát pénzt nem akarok érte adni max gyT-t.Köszike

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2010.03.09. 22:28

maxjob írta:Én most léptem a 9-es szintre Kiskertész vagyok.Elméletben azt olvastam egy kertbirodalmas fórumon hogy vehetek gyT-ért egy új polcot ez igaz?És ha igen mennyiért?Én nem vagyok prémium tag és nem is akarok az lenni tehát pénzt nem akarok érte adni max gyT-t.Köszike

ha nem vagy prémiumos akkor nem tudsz venni

kleve

HozzászólásSzerző: kleve » 2010.03.10. 14:14

maxjob írta:Én most léptem a 9-es szintre Kiskertész vagyok.Elméletben azt olvastam egy kertbirodalmas fórumon hogy vehetek gyT-ért egy új polcot ez igaz?És ha igen mennyiért?Én nem vagyok prémium tag és nem is akarok az lenni tehát pénzt nem akarok érte adni max gyT-t.Köszike
maxjob,
erre egy megoldás létezik, ha a Prémium tagsághoz szükséges érméket a piacon, gyT-ért vásárolod meg. Csak ez esetben ügyelni kell arra, hogy a Prémiumot havonta meg kell hosszabbítani (30 érme/hó).

pimpa99

HozzászólásSzerző: pimpa99 » 2010.03.11. 16:19

Nekem is lenne ehhez egy kérdésem. A szerződést értem és szerintem nincs is ezzel gond, aki nem fizet, dolgozzon kicsit többet. :) Annyi lenne ezzel kapcsolatban a kérdés, hogy magamból kiindulva, előfordulhat velem olyan, hogy pl. egy új vetőmagot vásárolok és közben elfelejtkezek arról, hogy tele polc és nem ürítek. Ilyenkor mi történik a megvásárolt növénnyel, mert ugye a polcra nem tud felkerülni? Ha utána leszedek valamit, akkor megjelenik, vagy elveszik örökre, vagy esetleg a rendszer nem is enged olyat vásárolni, ami nem fér el? Köszi a választ
pimpa99 - Server 2. - Tanya

Ha van kedved nézd meg a kertemet: http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=12504319 Köszönöm

Kobald

HozzászólásSzerző: Kobald » 2010.03.11. 16:46

Sziasztok!

Tulajdonképpen nekem is ez lenne a kérdésem, csak kicsit másképp: Mi van, ha nincs elég hely egy jutalom dekotárgynak a polcon? Még a feladat teljesítése előtt kell helyet csinálni, vagy esetleg nem hagyja a rendszer úgymond, hogy teljesítsük a feladatot, míg nincs hely? Köszi.

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2010.03.11. 19:28

nem hagyja a rendszer, hogy teljesítsük a feladatot

hanikertje

HozzászólásSzerző: hanikertje » 2010.03.12. 13:31

És szerződést akár hányat küldhetek magamnak, hogy legyen szabad helyem? Vagy ez korlátozva van?

Lonczy

HozzászólásSzerző: Lonczy » 2010.03.12. 18:01

Izgalmas , és ha rosszul címzem meg,esetleg valaki elfogadhatja a szerződést.... :o

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.03.12. 23:46

Lonczy írta:Izgalmas , és ha rosszul címzem meg,esetleg valaki elfogadhatja a szerződést.... :o

Mondjuk megfelelő áron ha rakod szerződésbe, utána nem érhet baj.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”