[LEZÁRVA] Céhek, csatlakozás, a céh célja

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Céhek, csatlakozás, a céh célja

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.03.23. 13:37

Érméket nem kapsz vissza, azt már elhasználtad az alapításra, vagyis fizettél vele.

Nyafimaci, amíg nem tudsz pálmt termelni, addig sehogy, mert a világcsodához csak pálma kell.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

szurka02

HozzászólásSzerző: szurka02 » 2010.03.24. 10:35

Szia.
Én ma alapítottam egy Céh-et.Honnan tudom meg,hogy valaki csatlakozni akar,vagy esetleg,hogyan szerezhetnék tagokat??
Köszi.

szurka02

HozzászólásSzerző: szurka02 » 2010.03.24. 11:13

bertad írta:
Csivike írta:Hahooo emberek! :D
Sose tudom meg a kérdésemre a választ? :cry: Senki nem tud segíteni?
Légyszike valakiiii.......... :D Erről aztán tényleg nincs írva sehol tudtommal.

Az a helyzet, hogy szerintem erre csak egy céh vezetője tudna válaszolni, hogy ilyen jogokkal és kötelezettségekkel rendelkezik! Vagy egy admin ha erre tévedne!
Esetleg konkrétan keresd meg a céh vezetőjét priviben!

Sziasztok.
Én Céh vezető vagyok,és tudtommal egy céh csak akkor oszlatható fel,ha a tagok száma NEM éri el a 3 Főt.
E fölött nincs lehetőség feloszlatásra.
Remélem segítettem.

idea4
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: idea4 » 2010.03.25. 09:32

Most céhtag vagyok. Tegyük fel, hogy van kókuszom meg pálmám a polcomon, ill. nő a pálma a kertemben. Ha kilépek a céhből, mi lesz ezek sorsa? Közraktár?
játékot és kellemes kertészkedést mindenkinek!

szerver 2. Szeged
http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12502930

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2010.03.25. 20:16

Puding próbája az evés :D

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2010.03.25. 21:26

Gyorsan be kell lépni egy másik céhbe, leadni a pálmát, utána iszkiri :D
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

mafin

HozzászólásSzerző: mafin » 2010.03.26. 06:26

Jó reggelt! Ez egy céh beírás.
Szeretném megkérdezni, hogy ez szabályos? Nekem őszintén szólva kedvem veszi a játéktól. :cry:

Összefogás...
Egy kipucolt kert a málna szinten kb 3000 gyT jövedelmet hoz naponta, ha a piaci árak alapján választunk termelést.
Ha két törpe összefog, akik fejenként 50.000 gyT-vel rendelkeznek, és egyikükre játszák át a másik vagyonát (szerződéssel) akkor az egyik hamarabb jut plusz kerthez, és nagy kamattal visszatörleszthet. Ezzel megosztják azt a hasznot, amit jelent, hogy egy héttel korábban jutott a kerthez (plusz 21.000gyT !)
Persze maximális bizalom kell hozzá. De ez összességében a céhnek is hasznos.
Akik nagyon tesók, azok gondolják meg!
#

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2010.03.26. 09:33

Csivike írta:Jó reggelt! Ez egy céh beírás.
Szeretném megkérdezni, hogy ez szabályos? Nekem őszintén szólva kedvem veszi a játéktól. :cry:

Összefogás...
Egy kipucolt kert a málna szinten kb 3000 gyT jövedelmet hoz naponta, ha a piaci árak alapján választunk termelést.
Ha két törpe összefog, akik fejenként 50.000 gyT-vel rendelkeznek, és egyikükre játszák át a másik vagyonát (szerződéssel) akkor az egyik hamarabb jut plusz kerthez, és nagy kamattal visszatörleszthet. Ezzel megosztják azt a hasznot, amit jelent, hogy egy héttel korábban jutott a kerthez (plusz 21.000gyT !)
#

Nem szabályos!

4 § Jogosulatlan előny megszerzése (cheat-ek) a játék során:

(2) A játékon belül tilos az ajándékozás, a hitelnyújtás, illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek bármilyen fajtája, a felhasználói fiókból másik felhasználói fiók javára eszközölt ehhez hasonló kivétek pedig törlésre kerülnek."

Ki is zárhatnak miatta a játékból!!!!!!!!!!

idea4
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: idea4 » 2010.03.26. 10:00

Menoo írta:Puding próbája az evés :D

Szereted a kókuszos pudingot?! Kipróbálnád nekem? Én inkább vaníliásat ennék. :lol:
játékot és kellemes kertészkedést mindenkinek!

szerver 2. Szeged
http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12502930

mafin

HozzászólásSzerző: mafin » 2010.03.26. 10:07

bertad írta:
Csivike írta:Jó reggelt! Ez egy céh beírás.

Összefogás...
#

Nem szabályos!

4 § Jogosulatlan előny megszerzése (cheat-ek) a játék során:

(2) A játékon belül tilos az ajándékozás, a hitelnyújtás, illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek bármilyen fajtája, a felhasználói fiókból másik felhasználói fiók javára eszközölt ehhez hasonló kivétek pedig törlésre kerülnek."

Ki is zárhatnak miatta a játékból!!!!!!!!!!

Köszi a választ, mert én is így gondoltam. :cry: Remélem valóban figyelik az ilyesmit, mert már párszor előfordult hasonló ,csak hát nem szívesen szól bele az ember,mert könnyen támadási célponttá válik............. Jó lenne ha megmaradnának a tisztességes játék körülmények.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”