Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Fairygarden

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek volna

Hozzászólás Szerző: Fairygarden » 2011.05.08. 17:19

boszimanci írta:Na most néztem fel újra, és láss csodát, most a régi sebességgel megy. Kíváncsi lennék, hogy ez vajon tartós marad-e, és vajon "véletlenül" "magától" javult-e meg?
Irigyellek! Én azóta is folyamatosan fenn vagyok, leveleket olvasnék, piacon kattogtatnék - de nem lehet! Nálam még egy pillanatra sem volt jobb, sőt! Ilyen sokáig még nem volt zöld képernyőm, vagy teljesen fehér piacom, ami fölött a leveleket meg lehetett nyitni és elolvasni.:)

Krizsó

Hozzászólás Szerző: Krizsó » 2011.05.08. 19:04

Én is irigyellek.... Bár volt napközben egy kis időszak, amikor én is azt hittem, hogy rendben van. De most megint nem :(

Nut

Hozzászólás Szerző: Nut » 2011.05.08. 19:44

Ahogy nézegetem egy ideje a játékokat ez nem böngésző hiba. Szerintem túlterhelt a szerver. Akkor tájt kezdődött amikor beindult a hospital. S most már egyre rosszabb. Nem tudom biztosan, csak sejtem, hogy egy szerver látja el a játékokat. Ha pedig mégis több szerveren futnak a játékok akkor meg a szolgáltató is korlátozhatja akár. Jó lenne, ha valaki utána nézne a dolgoknak. Tudom támogatás!!!... De oly fölösleges tömegesen dobálgatni a leveleket. Jó lenne, ha a modik jeleznék Gabesznak, hogy nagy számú játékost érintő problémáról van szó. Mindenütt ez a tapasztalat. A hospitalon pl. percekig lóg a levegőben a beteg. A kb. 5 perc egy sor növény elültetni. Stb. stb. stb.

Krizsó

Hozzászólás Szerző: Krizsó » 2011.05.08. 20:01

Pipo!

Én vettem a bátorságot, hogy írjak a Támogatásnak. A választ olvashattad. Azt se kérdezték meg, hogy mikor fordul elő, milyen böngésző, stb. Azaz egy szikrányi készség se volt afelé, hogy foglalkozzanak a kérdéssel. Számomra ez a szomorú. Főleg, hogy nem kis tételben vásárolom tőlük az érméket. Kár, hogy ilyenkor a "kisemberek" már nem számítanak.

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.05.08. 20:29

Ha a szerverrel lenne a probléma, mindenkinél jelentkezne a hiba. De a döntő többségünknél (akkor nem 99, csak 98%) ez nincs jelen.
Ha a Támogatás tud valamit tenni az ügy érdekében, meg fogják lépni. De ha nem tudnak vele mit tenni, akkor nem tudnak mást válaszolni. Nyilván jelezték a problémát a fejlesztőknek, vagy akárhogy is hívják őket, de ennél többet ők sem tudnak jelenleg tenni.

Fairygarden

Hozzászólás Szerző: Fairygarden » 2011.05.09. 08:51

És lássunk csodát! Órák óta fickósan működik újra a játék, olyan, mint újkorában. Mint a villám. Legalább is IE7-tel. :D :D :D

KicsiEger

kérdés

Hozzászólás Szerző: KicsiEger » 2011.05.09. 19:05

Miért nem tudom a raktárba betenni a termésemet. nem tudok tovább játszani. Válaszod köszönöm.

Crazy10

Re: kérdés

Hozzászólás Szerző: Crazy10 » 2011.05.09. 19:11

Tele van a raktár?

Modiknak: Valaki zárhatná a GYIK II.-t, mivel most akárki nyithat itt új témát.

Banyanya
Kapcsolat:

Re: kérdés

Hozzászólás Szerző: Banyanya » 2011.05.10. 04:44

KicsiEger írta:Miért nem tudom a raktárba betenni a termésemet. nem tudok tovább játszani. Válaszod köszönöm.
Kérlek itt olvasgass:
http://f5.molehillempire.com/viewtopic.php?f=11&t=13

Nut

Hozzászólás Szerző: Nut » 2011.05.10. 08:51

Helyzet jelentés!

Már fent a chrome böngésző is. A tapasztalatom a következő. Hajnalban, éjszaka teljesen mindegy melyik böngészőt használom, minden remekül működik. A kora délutáni és az esti időszak kriminális. A férjem ellenőrizte a bejövő és kimenő sebességét is a netnek. Minden egyéb internetes oldal optimális sebességgel működik. Amint upjers játékra kattintok hirtelen lelassul minden. A crome böngésző mellett is lóg a betegem a levegőben 8 óra körül. Nem tudom Lev hogy csinálja, hogy nem lassul nála a játék. De merem állítani, hogy nekem nagyon gyors a gépem, és a netünk is nagy sebességű. Pontos adatokat nem tudok, de meg fogom kérdezni ha kell az összes paramétert.

Banyanya! Én töltöttem le a chrome böngészőt. Tényleg gyerekjáték. Az 5 éves keresztlányom is meg tudta volna oldani a problémát. Azt hittem valami ördöngösség lesz.
Tévedtem. :lol: :lol: :oops:

A tojás a vitrinben a chrome alkalmás alatt megjelent vissza tudtam venni. S végre adogatja a pontot is. Mellesleg amikor minden jól működik akkor a chrome valóban gyorsabb valamivel. De ha be áll az agyhalál, akkor eben-guba. :)

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”