Átverések, trükközések...

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
szirom

Re: Átverések, trükközések...

HozzászólásSzerző: szirom » 2010.05.31. 12:51

Én meg Zöldségguru vagyok és szinte sosincs pénzem mert az összeset kókuszra költöm. És ez sem csalás.

muzsi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: muzsi » 2010.05.31. 14:50

és hát vannak feladatok, locsolás fejlesztések, ezek mind viszik a pénzt...
szerver-1: muzsi, a Villa Muzsika földjének turkálója
http://s1.kertbirodalom.hu/garden/index.php?mode=view&user=12108889
szerver-4: muzsika kertje

martuf

HozzászólásSzerző: martuf » 2010.06.02. 13:52

Helló mindenkinek!
Kezdő zöldfülű kertitörpeként lenne néhány kérdésem a tapasztaltabbakhoz.
1. Csak szerveren belül lehet árverést meghirdetni? A sajátomon kívül más szerveren nem "licitálhatok" árverésen?
2. Tegyük fel, hogy valamilyen terményből több ezer felgyűlik, amit a piacon csak bagóért tudnék eladni. Hogy tehetnék szert egy felvásárlóra, akinek úgymond beszállíthatnék? Pl. szamócát már termelhetek, de a piacon annyit sem ér, amiért a vetőmagot vettem.
3. Vagyis hogyan juthatok szerződésekhez? Kezdjek el árveréseket hirdetni, aztán a több tízezer játékos közül majd csak visszajár valaki? :?
Ezer hála és köszönet a segítségért!

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.06.02. 14:40

Első kérdésedre:csak a saját szervereddel kerülhetsz bármiféle kapcsolatba a játékon belül.Tehát más szerverrel nem köthetsz szerződést,árverésen nem licitálhatsz,játékon belül sem tudsz üzenetet küldeni csak a saját szerveredre.
Második kérdésed:minden többet ér,mint amennyiért vetted,hiszen egy ültetett magból legalább 2 növénykéd lesz-de a későbbiekben lesz olyan,aminél ez az arány 1:15...
Helyezz el egy hirdetést a saját szervered "termékek értékesítése" részében-ha reális árat adsz meg,keresni fognak a vevők,így köthetsz szerződést.Vagy nézz körül a vásárlás részben és keress olyan játékost,aki a neked megfelelő árat kínálja.Ingame vedd fel vele a kapcsolatot és így megbeszélhetitek a továbbiakat.Ha írtál volna szervert,linkelném a helyeket,így kérlek nézz körül it és válaszd ki a szervert:
viewforum.php?f=15
Kérlek,ha van még kérdésed,itt tedd fel:
viewtopic.php?f=12&t=770
Köszi

KRINDVUSZ

HozzászólásSzerző: KRINDVUSZ » 2010.06.10. 18:21

FIGYÁZZATOK, FIGYELJETEK! VAN KÖZTÜNK EGY SZÉLHÁMOS! KERTNEVE: NÉMETH GÁBOR, FOLYAMATOSAN ZAKLAT, ÁTVER, TISZTESSÉGTELEN AJÁNLATOKKAL BOMBÁZZA A JÓ NÉPET! NE VEGYETEK TŐLE SEMMIT! AZ 5-ÖS SZERVEREN TALÁLKOZTAM A SZÉLHÁMOSSÁGAIVAL, DE TÖBBEN IS BEDŐLTEK NEKI! KÜLDJÜK PADLÓRA, KÖZÖSEN! AZ ILYEN MIÉRT JÁTSZIK? E :x Z LEGYEN A LEGNAGYOBB ÖRÖME! MINDEN ESETRE: SZÉGYELLJE MAGÁT! TEHÁT NE FELEDJÉTEK SZERVER 5-ÖSÖK: NÉMETH GÁBOR NEVÉT!!!!! KRINDVUSZ :x posting.php?mode=reply&f=12&t=474# :mrgreen: :mrgreen: :o :oops: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.06.10. 18:27

http://support.upjers.com/index.php?lang=hu
Itt llehet jelenteni a hasonló eseteket.

alice_girl19
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: alice_girl19 » 2010.07.13. 10:08

Sajna nekem is küldtek már vakondokat a kertemre de nem szabad őket kitörölni sohasem mert háromnál többet úgysem küldhetnek :) És igen a szerződésekben jól meg kell nézni mielőtt elfogadnánk hogy mennyi egy termény darab ára mert ha véletlenül nem figyelünk oda akkor sajna nagy veszteség is lehet belőle... :S

vadrózsa

HozzászólásSzerző: vadrózsa » 2010.07.21. 17:44

Az alábbi eset nagyon érdekes:
Ma délután 2.25 körül valaki a piacon elkezdett olcsó termékeket feltenni. Szinte az összes terméket elvitte valaki. Ezután feltettem én is egypár padlizsánt tesztképpen, de azokat is rendre elvitte valaki - mégpedig minden esetben ugyanaz az ember. OK - gondoltam. Gyorsabb volt, mint én. Mérgemben kiléptem.
Most 6 óra előtt ismét visszaléptem játszani. Megint lenyúlnak mindent előlem. Megint feltettem pár csomag salátát, mit gondoltok, ki vitte el az összeset? Kedves játékostársam.
Kizárt, hogy ez a játékos ne használjon szkriptet vagy valami nem megengedett programot. 4 órán át egyszerűen nem lehet a leggyorsabb - fizikailag lehetetlen.
Írtátok, hogy jelentsük a hasonló eseteket Gabesznak PÜ-ben. De hogyan? Kérelek, segítsetek.

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.07.21. 17:52

Kérlek ezen a linken keresztül jelezd a gyanúd,a támogatás utánanéz.
Köszönjük!

vadrózsa

HozzászólásSzerző: vadrózsa » 2010.07.21. 18:22

Banyanya írta:Kérlek ezen a linken keresztül jelezd a gyanúd,a támogatás utánanéz.
Köszönjük!

Köszi.
Itt már jeleztem. Most 19.19-kor egy csomó 0,01-es terméket tettek fel. Megint ő a leggyorsabb!!!! Ilyen nincs!!!!
Az 5-ös szerveren játszik. Kizárt, hogy más nem vette észre!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”