Átverések, trükközések...

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
EnergyDrink

Re: Átverések, trükközések...

HozzászólásSzerző: EnergyDrink » 2011.02.17. 22:11

Én azt nem hiszem el, hogy valaki kiadja ilyen üzenetre a jelszavát! Bár, ha azt nézzük, hogy pl az 1-es szerveren érdemes egyes növényeket megvenni a farmon, és kivinni a piacra... :|

Eisgarten

HozzászólásSzerző: Eisgarten » 2011.06.07. 20:10

Sziasztok!
Elmeselem Nektek mi törtent velem ma.
Belepett a cehembe ket uj tag,akiknek x van a nevük utan. Az egyik tarsam megkerdezte tölük hogy miert irnak egy x-et a nevük utan.
Azutan gondoltam,hogy jatszom en is egy kicsit es a nevem utan tettem hogy: xyz.
Mi lett a vege? Ma reggel megprobaltam visszaallitani a nevem,de kiirta hogy mar ez a nev letezik!!! :oops:
Hat igen az lett a vege,hogy valaki nagyon "ebren " volt es azonnal uj kertet nyitott a nevemmel. :oops:
Szerencsere visszakaptam a nevem,de nagyon nagy csalodas volt. Ennyi rosszindulat a jatekban. De szerencsere nem jött be! ;)
Megegyszer szeretnem megköszönni itt is a tamogatasnak a segitseget!!
Minden Tiszteletem a Tietek!!!!!

zsuzsi59

HozzászólásSzerző: zsuzsi59 » 2012.12.30. 18:19

Sziasztok! Nem tudom mi történik,de amit vetek az is nagy része eltűnik,meg amit kaptam(fenyőfa) nincs a vitrinembe,szó szerint eltünt,és még semmi ajándékomat nem kaptam meg.Nem hiszem, hogy normális dolog! iconcry

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2012.12.31. 09:28

zsuzsi59 írta:Sziasztok! Nem tudom mi történik,de amit vetek az is nagy része eltűnik,meg amit kaptam(fenyőfa) nincs a vitrinembe,szó szerint eltünt,és még semmi ajándékomat nem kaptam meg.Nem hiszem, hogy normális dolog! iconcry

Nézd meg másik böngészővel is. Ha azzal jó, akkor ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, töröld a sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. De lehet, hogy elég, ha nyomsz egy F5 frissítést.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”