Átverések, trükközések...

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
FONYTON

Átverések, trükközések...

HozzászólásSzerző: FONYTON » 2010.02.24. 02:13

Bár ez még fiatal server. Távol álljon tölem mindennemü riogatás, ördög falra festése, farkaskiáltás, vagy nevezze bárki, ahogy akarja. Viszont elöbb-utóbb, itt is fel fogja ütni a fejét (szerintem) az ilyen-olyan átverés-trükközés, (mint minden közösségi játékon) amivel +próbálja egyik játékos a másikat becsapni....
Épp azért hoztam létre ezt a thread-ot, ha valakit már netán ért, vagy a jövöben érne ilyen eset, okulásképp irja le a többieknek is, hogy milyen taktikával próbálta az iletö azt a bizonyos rizsát +etetni....

PS.: könnyebb a bajt +elözni, mint kikecmeregni belöle!!!!

M4rdel

Re: Átverések, trükközések...

HozzászólásSzerző: M4rdel » 2010.02.24. 03:25

FONYTON írta:Bár ez még fiatal server. Távol álljon tölem mindennemü riogatás, ördög falra festése, farkaskiáltás, vagy nevezze bárki, ahogy akarja. Viszont elöbb-utóbb, itt is fel fogja ütni a fejét (szerintem) az ilyen-olyan átverés-trükközés, (mint minden közösségi játékon) amivel +próbálja egyik játékos a másikat becsapni....
Épp azért hoztam létre ezt a thread-ot, ha valakit már netán ért, vagy a jövöben érne ilyen eset, okulásképp irja le a többieknek is, hogy milyen taktikával próbálta az iletö azt a bizonyos rizsát +etetni....

PS.: könnyebb a bajt +elözni, mint kikecmeregni belöle!!!!

Remélhetőleg túl sok hozzászólás nem lesz, ezért a téma hamar lecsúszik a sokadik oldalra.
Ezért javaslom, inkább dobd be a javaslatokhoz, hogy nyissanak a támogatásban ennek egy topicot.

Amúgy egyetértek, kikerülhetetlen ennek a témának a szüksége.

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.02.24. 08:54

Csak eddig a pillanatig nem volt kiemelt téma, jogos és át is tettem, ki is emeltem megfelelő helyre.

Volt már olyan kis trükköző aki be kívánt kéretőzni hozzám, hogy hadd nézzen körül. Nyílván ne adjunk lehetőséget semmi ilyesmire.

Vagy a Szerződéssel trükközők, hogy mondjuk a salátát megbeszélt 0.03-as ár helyett 0.3-ban küldi el laza 10x hasznot remélve.

Persze vannak olyan nagy túlzások amiről ordít hogy át kíván vágni, pl 20.000 gyT 100 répáért :D

Bár itt említem meg a szabályzat tiltja az ilyet:
(2) A játékon belül tilos az ajándékozás, a hitelnyújtás, illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek bármilyen fajtája, a felhasználói fiókból másik felhasználói fiók javára eszközölt ehhez hasonló kivétek pedig törlésre kerülnek.

(3) Különös szigorral vizsgáljuk a felhasználói fiókok közötti, jellemzően egyirányú és rendkívül kedvező kondíciókkal lebonyolított ügyleteket.
(A játékszabályok elérhetők a bejelentkezési képernyő alján)

FONYTON

HozzászólásSzerző: FONYTON » 2010.02.24. 14:55

Hát remélem én is, hogy nem sok panasz érkezik. Az emberek fantáziája viszont kimerithetetlen, hogy mivel és hogyan akarják a másik figyelmetlenségét kihasznáélni.

TnT-nek köszönöm szépen, hogy TOP helyre raktad ezt a thread-ot. Tényleg jogos, hogy helye van 1 ilyen topic-nak.

Amire én számitok elööbb-utóbb, hogy a prémium szolgáltatásokkal lesz valami okoskodás, De nem akarok most tanácsokat tippeket adni, nehogy lovat adjak az illetékesek alá.

Viszont amit külön kiemelnék azok a tinik naivitása. ÉS MOST MINDEN BÁNTÓ SZÁNDÉK TÁVOL ÁLLJON TÖLEM!!! Ezuton szeretnék külön figyelmeztetni minden tinit, és az addig bezárólagos korosztályt, hogy 3X gondolják meg, mielött valós pénzt költenek a játékra, hogy valóban maguk kapják-e meg a juttatásokat érte. (föleg ha más unszolása-nógatásásra döntenétek igy...) Amennyiben bizonytalanok vagytok, nyugodtan +lehet bárkit kérdezni a fórumon, akár admint, akár játékostársakat, hogy az téynleg ugy müködik-e... Senki nem fogja ezért leharapni a fejeteket.
Folytatván. Mivel ezek többsége prv üzenetváltás közben történik, készitsetek róla másolatot: ctrl-alt-print screen, majd ezt egyszerü paint-ba illeszzétek be, mentsétek el, és a Team-nek küldjétek meg. Minden bizonnyal +fogják tenni a kellö lépéseket ezen játékosk ellen.

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.02.24. 15:45

Igen, ha valaki azt mondja küldj más telefonszámra sms-t vagy utalj át neki pénzt akármilyen bankszámlára érdeklődj inkább itt tőlünk vagy a fórumon valószínű átvágás.

Az egyetlen valós felület az érme vásárlásra csak a játékon belül a Prémium menüfelületen belül megnyíló per pillanat 6 fée vásárlási lehetőség.

Érmevásárlás:
ClickandBuy:
10 érme 267 HUF összegért

Érmevásárlás: PayPal:

Érmevásárlás:
hitelkártya:
(közvetlen terhelés!)
10 érme 1 Euro (=267 HUF) összegért

Érmevásárlás:
Atlas-SMS:
13 érme 660 HUF összegért

Érmevásárlás:
Atlas-telefonhívás:
18 érme 750 HUF összegért

Érmevásárlás:
banki átutalás:

Minden ár tartalmazza a mindenkor érvényes ÁFÁ-t.

bubu66

HozzászólásSzerző: bubu66 » 2010.02.24. 15:47

Az mennyire lehet jellemző , hogy egy személy több néven regel és több kertet " művel " egyszerre és ilyen " kedvező " árfolyamon egyesíti a jövedelmet egy név alatt ????? Vagy nézi a rendszer a címeket ???

Anonymous

HozzászólásSzerző: Anonymous » 2010.02.24. 15:54

bubu66 írta:Az mennyire lehet jellemző , hogy egy személy több néven regel és több kertet " művel " egyszerre és ilyen " kedvező " árfolyamon egyesíti a jövedelmet egy név alatt ????? Vagy nézi a rendszer a címeket ???

Idézet a szabályzatból, amit általában nem olvasunk el, csak ha már "ég a ház"
(2) A játékon belül tilos az ajándékozás, a hitelnyújtás, illetve a kirívó előnyöket biztosító ügyletek bármilyen fajtája, a felhasználói fiókból másik felhasználói fiók javára eszközölt ehhez hasonló kivétek pedig törlésre kerülnek.
(3) Különös szigorral vizsgáljuk a felhasználói fiókok közötti, jellemzően egyirányú és rendkívül kedvező kondíciókkal lebonyolított ügyleteket.

bubu66

HozzászólásSzerző: bubu66 » 2010.02.24. 16:11

Jó .... jó én csak kérdeztem . Amúgy azt hogy kirívó vagy nem kirívó azt ki és hogy dönti el . És minden egyes tranzakció figyelve van ????

Persze nem muszáj válaszolni , csak érdekel ...ne .

Ui . Amúgy nem ég a házam , és nem ezen a játékon múlik az életem ...hál'Istennek .

FONYTON

HozzászólásSzerző: FONYTON » 2010.02.24. 16:28

Bubu! Most itt név szerint a multizásra gondoltál? Ebben a játékban az sem egengedett. Akár myadmin, mySQL, vagy navicat az admin kezelö felület, minden user-röl az adminok látnak mindent. IGEN, még a jelszavaitokat is!!! Az adminok pont ezért nem kérnek se felh. nevet, se jelszót, se mail cimet. Továbbá az IP-t is látják, amivel a serverre csatlakoztatok. A multizás azonnal kiszürhetö, és az adott IP-vel kapcsolatos összes acc bann-t kap.

balandi

HozzászólásSzerző: balandi » 2010.02.24. 17:05

Ilyen alapon a nagybani felvasarlok is azok, akik itt hirdetnek, hogy mindent vesznek 0.01rt. Hiszen az ujaknak kell a penz. Piacra nem tudnak menni a helypenz miatt. Az itt felvasarlok magas aron tovabb adjak.

Hogy lehet a 8h-s termekert is 0.01-t ajanlani?

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”