Mi történik a Világcsoda felépítése után?

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Seth
Kapcsolat:

Re: Mi történik a Világcsoda felépítése után?

HozzászólásSzerző: Seth » 2012.02.18. 21:57

Tisztelt bözörke!

Szerintem teljesen világos és érthető Levander válasza.

Ha a válasznak a megértése nehézséget okoz, felőlem lovagolhatunk a szórenden, vesszők, emelkedő/süllyedő hanglejtések helyén, mert én értek hozzájuk is. :) (Bár ez utóbbiaknak írásban nem sok szerepük van.)

De ha gondolod, leírom úgy, ahogyan én értelmezem.

Van egy XY nevű céhed. Tételezzük fel, hogy 100%-on lett a világcsodátok ebben a szent pillanatban. Mi történik? Az, hogy:
Ad. 1. XY nevű céhed minden tagja gyönyörködhet az elkészült műben.
Ad. 2. XY nevű céhed minden tagja megkapja a vitrinbe a jutalmat.
Ad. 3. Az adott szerver többi céhe, legyen az bármilyen nevű, és tag-összetételű, építheti tovább a maga kis saját világcsodáját.

Számomra így egyértelmű a dolog. A világcsodáért céhenként "küzdötök", ha egy adott XY nevű céh megcsinálta, miért ne csinálhatná meg a többi céh is? Ez ugye negatív diszkrimináció lenne.

Szóval picit, legyél szíves, hátrább az agyarakkal. Kicsit finomabban kellene beszélgetned a hölggyel. Aki nem mellesleg személyes jó barátom.

Ha pedig tényleg nem érthető valami, olvasd el egy párszor amit írtunk.

És mint mondottam volt, szívesen segítek kielemezni a mondatokat. :)

További szép napot Neked!
Seth (Széth-nek ejtjük, néma h-val) ;)
"Szentjánosbogarak... Szentjánosbogarak, amik valahogy beleragadtak abba a nagy kékes-fekete izébe."
Kép

bözörke

HozzászólásSzerző: bözörke » 2012.04.14. 16:01

Tisztelt Seth!

Nem gondolom, hogy Levander rászorult volna a segítségedre. Nem voltam udvariatlan vele szemben, pusztán a felületességével próbáltam szembesíteni annak érdekében, hogy a kérdésemre megbízható választ kapjak. Amennyiben Ö akaratom ellenére mégis úgy érzi, Tőle elnézést kérek!
A kioktatást pedig visszautasítom!
Mellékvágány (legalább annyira, mint a Ti barátságotokra való hivatkozás), de megemlítem, hogy mindkettőtöknek az édesanyja lehetnék.

Legyen kellemes a hétvégéd!
bözörke

jaded

HozzászólásSzerző: jaded » 2013.01.10. 22:37

A hármas szerveren a Zöldségzabálok befejezték a gombás feladatot.
Én mint céhtag a következőt tapasztaltam:
-A galóca építés a többi céhnek természetesen továbbra is feladat, nekik is fel kell építeniük a saját galócásfarmjukat.
-Továbbra is tudok venni gombafonalat, felnevelem a gombát amit már nincs hová beadnom ezért becserélem pálmára azt még építjük.

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.01.11. 07:28

jaded írta:A hármas szerveren a Zöldségzabálok befejezték a gombás feladatot.
-A galóca építés a többi céhnek természetesen továbbra is feladat, nekik is fel kell építeniük a saját galócásfarmjukat.
-Továbbra is tudok venni gombafonalat, felnevelem a gombát amit már nincs hová beadnom ezért becserélem pálmára azt még építjük.

Ügyes csapat vagytok! A kastély rendbehozatalához is kellenek ezek, és majd a 45. kastélyfeladat után megnyílik a lehetőség, hogy puszpángsövény-világcsodához becseréljétek a pálmákat - ha úgy gondoljátok, hogy belefogtok.

Susulykás

HozzászólásSzerző: Susulykás » 2013.03.30. 22:08

Sziasztok,

Nekem csak egyetlen kérdésem lenne, ami lehet, hogy hülyeség, de érdekel.
Abban az esetben, mikor egy céh felépítette mind a pálmás, mind a puszpángos, valamint a galócás világcsodát is, akkor megnyerte az adott szervert?

Köszönöm válaszotok.

Susulykás

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.03.31. 21:00

Susulykás írta:Sziasztok,

Nekem csak egyetlen kérdésem lenne, ami lehet, hogy hülyeség, de érdekel.
Abban az esetben, mikor egy céh felépítette mind a pálmás, mind a puszpángos, valamint a galócás világcsodát is, akkor megnyerte az adott szervert?

Köszönöm válaszotok.

Susulykás

A kérdés jogos, és sokakat érdekel. Adott mennyiség után bármelyik céh megkapja az bronz, majd ezüst, majd arany kupát, ami a tagok vitrinjében látható.
Mivel ez nem verseny, a többi céh is építgeti tovább a maga világcsodáját, és ugyanezeket a kupákat kapja meg.
Tehát nem lehet "megnyerni a szervert".

Fairygarden

HozzászólásSzerző: Fairygarden » 2013.03.31. 21:04

jaded írta:A hármas szerveren a Zöldségzabálok befejezték a gombás feladatot.

Pontosan erről van szó. :!:

Susulykás

HozzászólásSzerző: Susulykás » 2013.11.13. 18:30

Sziasztok,

Nagyjából 1/2 évvel ezelőtt már érdeklődtem, hogy mi a helyzet akkor, amikor egy céh mindhárom világcsodát felépítette. Akkor nem igazán kaptam számomra kielégítő választ - vagy csak én nem értettem igazán, mert az 1 csodára vonatkozott, nem mindháromra...
Azt tudom, hogy ha készen van 1 vagy 2 világcsoda, akkor nincs vége semminek, hiszen továbbra is vásárolható mindegyik világcsodatermék, amely a még hiányzó beadandó növényre átváltható.
Miután a céh 3. csodája is készen van, akkor lesz még bármilyen célja egy céhnek? Hiszen, ha jól tudom a céhek a világcsodák felépítése végett alakulnak. Vagy azután a céh feloszlik, s mindenki eldönti, hogy játszik-e tovább vagy sem - ilyeténképpen végtelenítve a játékot? S ha játszik még, akkor akár egyedül - ekkor az egyéni célokra hajtva -, akár másik céhbe belépve, s ismét építve, de most már annak a világcsodáját?
Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom, mi is az, ami foglalkoztat.

Köszönöm válaszotok.

Susulykás

Ariella

HozzászólásSzerző: Ariella » 2013.11.14. 08:33

Susulykás írta:Sziasztok,

Nagyjából 1/2 évvel ezelőtt már érdeklődtem, hogy mi a helyzet akkor, amikor egy céh mindhárom világcsodát felépítette. Akkor nem igazán kaptam számomra kielégítő választ - vagy csak én nem értettem igazán, mert az 1 csodára vonatkozott, nem mindháromra...
Azt tudom, hogy ha készen van 1 vagy 2 világcsoda, akkor nincs vége semminek, hiszen továbbra is vásárolható mindegyik világcsodatermék, amely a még hiányzó beadandó növényre átváltható.
Miután a céh 3. csodája is készen van, akkor lesz még bármilyen célja egy céhnek? Hiszen, ha jól tudom a céhek a világcsodák felépítése végett alakulnak. Vagy azután a céh feloszlik, s mindenki eldönti, hogy játszik-e tovább vagy sem - ilyeténképpen végtelenítve a játékot? S ha játszik még, akkor akár egyedül - ekkor az egyéni célokra hajtva -, akár másik céhbe belépve, s ismét építve, de most már annak a világcsodáját?
Remélem sikerült érthetően megfogalmaznom, mi is az, ami foglalkoztat.

Köszönöm válaszotok.

Susulykás

Szerintem ez egy nyitott végü játék. Tehát nincs valamiféle küldetés, amivel lezárul. A céheket lehet használni ismerkedésre, lehet használni munkára:) A céhek nem a munkára alakultak...ez sehol sincs leírva:)
Persze, nagy dolog, ha egy céh megcsinál egy világcsodát...büszke lehet rá...kábé ennyi:)
Ha tul sok céh megcsinálja a világcsodákat...asszem semmibe nem kerül a fejlesztőknek ujabb kihivásokat játékba vinni...céhszinten:)
Mint ahogy a céhkastély is egy viszonylag uj kihívás...meg a vízikert, gyógynövénykert a személyes játékban:) Ez egyik se volt még 2 évvel ezelőtt.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”