Várjuk, várhatjuk a kókusz akciót?

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
bözörke

Várjuk, várhatjuk a kókusz akciót?

HozzászólásSzerző: bözörke » 2015.01.19. 06:33

Tudom, hogy kicsit illetlen és mindenképp költői a kérdés. Olyanok vagyunk, mint a kisgyermek, aki megkérdezi a szüleit, hogy nem felejtették-e el a szülinapját. Céhemben november óta gyűjtjük a gy-t az esetleges kókusz akció idejére. Figyeljük a céhek versenyében a riválisunk készpénz állományát, ami szintén megduplázódott ebben az időszakban. Ugye nem hiába?
Üdv a Csapatnak!

bözörke

Re: Várjuk, várhatjuk a kókusz akciót?

HozzászólásSzerző: bözörke » 2015.01.19. 14:53

KÖSZÖNJÜK!
Nektek is minden kívánságotok így teljesűljön!

bözörke

HozzászólásSzerző: bözörke » 2016.01.11. 09:01

Szép reggelt!
Előtört a céhtársaimban a tavaly ilyenkori izgalom, hogy lesz-e az idén is kókusz akció. Sőt, privát üzenetben is arra kértek, hogy kérdezzek rá erre a nagyon népszerű akcióra. Sokan gyűjtjük rá a gyt-ket, nagy örömöt szereznétek vele!
Üdv.,

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.11. 16:03

bözörke írta:Szép reggelt!
Előtört a céhtársaimban a tavaly ilyenkori izgalom, hogy lesz-e az idén is kókusz akció. Sőt, privát üzenetben is arra kértek, hogy kérdezzek rá erre a nagyon népszerű akcióra. Sokan gyűjtjük rá a gyt-ket, nagy örömöt szereznétek vele!
Üdv.,

Szia

Sajnos a jövőbeni változtatásokra, fejlesztésekre, akciókra irányuló kérdésekre nem tudunk válaszolni. Ha lesz valamilyen újítás, újdonság, változtatás arról a Bejelentések fórumrészben tájékoztatjuk a játékosokat.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

bözörke

HozzászólásSzerző: bözörke » 2016.01.11. 19:23

Köszönöm Hanga, hogy válaszoltál. Tudom, hogy majd a bejelentések között fog megjelenni, ha lesz. Csak jelezni szerettem volna, hogy nagyon várjuk.
Üdv.,

Vissza: “Általános”