Adventi / karácsony

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Adventi / karácsony

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.30. 15:23

Kedves Törpök!

Várjuk a karácsonyt, reméljük, fehér lesz. Az biztos, hogy Vakondvölgyén már hull a hó és áll a város karácsonyfája!

Kép

Alább egy összefoglaló a várható eseményekről:

Adventi naptár

Természetesen nem marad el a közkedvelt adventi naptár! (5. szinttől)

Kép

A naptár telis-tele van ajándékkal. Minden nap kinyithatod egy ajtaját egészen december 1-től 24-ig. Vigyázz, mert az ajtók utólagos kinyitására nincs lehetőség.

Néha kirakósrészletet is találhatsz az ajtók mögött, egy vitrinbe / pihenőkertbe való dekoráció darabjait!

Tehát figyelem, december elsejével érkezik az adventi naptár, melyet a szokott helyén, a felső menüben a törp mellett találsz majd meg!

Kép

Meglep Emma / pihenőkerti koncertek

Meglep Emma téliesíette az árukészletét, ne feledd hát meglepni a barátaidat valami széppel! Van egy új ajándék is a készletében, egy mézeskalács házikó.

Habár a pihenőkert maga most elég fagyos, a zene forró hullámai járják át az egész kertet!

Dekoráld a pihenőkertedet az ízlésed szerint a pihenőkerti bolt téli készletével.

Január 4-ig zenei műsort is rendelhetsz a pihenőkertedbe. Játszhat neked a szofisztikált csellista tanyasi birka vagy a zúzós Rockvakondok zenekar.

A fellépőket 48 órára rendelheted meg, a nézők mindig nagy érdeklődéssel fogadják az előadásokat. A közönség pontokkal honorálja a showt.

Van még padod a korábbi akciókból? Azokat természetesen most is használhatod, de megveheted a "mézeskalácsemberek padját" is. Hol? A pihenőkerted saját boltjában.

A pontokat 11 óránként gyűjtheted be. Figyelem: a "mézeskalácsemberek padja" több pontot ad a többi padnál!

Karácsonyi kaktusztermesztés

Idén se hiányozhatnak a karácsonyi kaktuszok!

Kép

Minden játékos, aki december 1. és december 26. közt belép a játékba, 5 magot kap ingyenesen. Ugyanezen időtartamon belül termesztheted a karácsonyi kaktuszokat. Minden learatott kaktusszal egyre több kaktuszod lesz (egyet ültetsz, kettőt aratsz).

Ha elegendő karácsonyi kaktuszt gyűjtöttél, akkor beválthatod őket új vitrintárgyakra. Ezt a vakondvölgyi karácsonyi vásárban teheted meg január 2. 23:59 óráig.

Az így szerzett vitrintárgyak ponthozók, azaz minden nap kattinthatók egy kis pontért.

Figyelem: a karácsonyi kaktuszok nem adnak pontot, eladni se lehet őket. Csak ültetni és szaporítani lehet őket. A vakondvölgyi karácsonyi vásárban vehetsz a kaktuszszaporításhoz gyorsítót is, amely egy adott ideig megnöveli a kaktusz hozamát. A hozamnövelő bónusz egy érmébe kerül.

Kellemes adventi időszakot kívánunk!

Kertbirodalom csapata

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Adventi / karácsony

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.12.24. 13:00

Lépj be a játékba december 24. és 26. közt és ajándékba kapsz egy meglepetést a vitrinedbe!

Kép

Kellemes ünnepeket kíván:

az Én Kicsi Tanyám csapata
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”