7 éves a Kertbirodalom

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

7 éves a Kertbirodalom

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.10. 11:10

Kedves Játékosok!

Jó társaságban hamar telik az idő. A Kertbirodalom játék a 7. születésnapját ünnepli február 10-én!

Kép

Természetesen készültünk egy kis meglepetéssel.

Február 10-tól egészen 16-ig mindenféle ajándékok és események várnak rád Kertbirodalomban.

Csapj az edényre:

Kép

"Csapj az edényre" hat napon keresztül (minden nap csak egy edényre lehet rácsapni) és ha szerencsés vagy, küldhetsz egy aranyos vitrinajándékot valamelyik barátodnak, akár összesen hármat is.

Az egyik edény alatt vetőgépes töltet van, de egy új díszt is szerezhetsz a pihenőkertedbe, ami még pontot is hoz.

Ha szerencsés vagy, találhatsz egy időgyorsítót is, amivel a szülinapi játék ideje alatt egyszeri alkalommal 7 órával felgyorsíthatod a termelést a hagyományos kertjeidben.

Minden nap rábukkanhatsz egy porcelántál egy-egy részletére is, és ha összegyűjtöd a 7 darabot, akkor tied a porcelántál, amit kitehetsz a kertedbe, ahol is időről-időre véletlenszerű és egész értékes termést gyűjthetsz be róla.

KépKépKép

Pihenőkert:

Ne hagyd ki a Rockvakondok koncertjét, a nézőtérre pedig tedd ki a szülinapi padot, amelyikkel egy csomó pontot kaszálhatsz a koncert ideje alatt. A többi korábbi padot is használhatod természetesen, de a szülinapi pad háromszor annyi pontot hoz neked.

Jó szórakozást a születésnapi eseményekhez!

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Kertbirodalom csapata
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”