hT eltűnés - LEZÁRVA

NightmareStein

hT eltűnés - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: NightmareStein » 2014.08.16. 07:24

Hello!
A mai napon úgy 7:30 és 8:20 között eltűnt kb 30.000 hT az accountomról! Nem vettem semmit sem csak egyszerűen eltűnt...légyszi nézzetek utána! :) Az eltűnést megelőzően vettem éppen érméket! (nem tudom h ez befolyásolhatja e a történteket) Acc: Nightmare

NightmareStein

Re: hT eltűnés!!!

HozzászólásSzerző: NightmareStein » 2014.08.16. 07:29

Közben találtam egy részt ahol írja a pénzforgalmat a fiókom...Levont vmi kutatásra 29.720 hT-t...De én nem is kutattam semmit o.O Mi a francér vont akkor le nekem hT-t? o.O
Előre is köszönöm a segítséget!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.16. 07:32

Kérlek, ne használj a fórumon olyan szavakat, hogy account, nem mindenki érti és egyébként is teljesen felesleges, mert le lehet írni úgy is, hogy fiók.
Ha érmét vásároltál, köszönjük szépen, nem függ egyébként össze a tallérjaiddal.
Mindig hihetsz minden egyenlegednek, a fiókodról soha egyik játékunkban se fognak csak úgy eltűnni a dolgok, hanem mindig minden azért épp annyi, amennyi, mert a fiókodon végzett műveletek összessége azt eredményezte. Ha például kevesebb a hT-d, mint gondolnád, akkor vagy eleve rosszul becsülted meg, mennyinek kellene lenni, vagy nem vettél figyelembe valamit, és így tovább, millió a lehetőség.
Jelen esetben valamiféle kutatásba invesztáltál majdnem 30 ezernyit, itt a naplórészlet:

2014-08-16 07:51:17 RESEARCH -29.720,00

Remélem, tudtam segíteni:)!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.16. 07:33

Törjelábod, kutatóközpont, ott kutattál valamit, nézd meg.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

NightmareStein

HozzászólásSzerző: NightmareStein » 2014.08.16. 07:42

Láttam én is h levont majdnem 30 ezret kutatásért csak, hogy én nem kutattam semmit sem... -.- Na és ilyenkor mi van?o.O Nem lehet visszavonni vhogy vagy nem tudom...

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.16. 08:01

A kiindulóhelyzet ez: soha nem tűnik el ht vagy bármi más a fiókodról. Ha mégis ilyen érzeted van, az egyéb logikus lehetőségeket kell számba venni.
Nem fogom neked tudni megmondani, hogy pontosan mire adtad ki a pénzt, mert a naplózásunknak is vannak határai és mindent nem tudok én se belőle kiolvasni. De valamiféle gyógyszer kutatására adtad ki a pénzt, sőt, ezt a kutatást azóta archiválhattad is (hogy a hatása örökre megmaradjon, de a kutatási hely felszabaduljon).
Mindenféleképpen valami ilyesmit csináltál tehát. Vagy csinált valaki, aki a fiókodhoz oda tudott ülni. Minden elvégzett művelet, ami a fiókodon történik, a te felelősségi körödbe tartozik. Ez azért fontos, mert a műveleteket nem lehet visszacsinálni.
Mivel ott áll fehéren-feketén a naplóban, hogy a pénz egy akkor elvégzett fejlesztéses műveletre ki lett adva, amiért meg is kellett kapnod annak a hasznát, ez már így marad, nincs mit tenni.

Átgondolva a dolgot engedelmeddel ezt a témát itt le is zárom, hogy mindenképpen az legyen az utolsó poszt, ami a magyarázat, azaz az, hogy mindig művelet áll a háttérben, nincsenek spontán eltűnések. Mivel nagyon sokan nagyon sok félreértés miatt szokták úgy érezni, hogy nekik eltűnt valamijük, jobb ezzel a magyarázattal lezárni a témát, minthogy mások is beírjanak ide alá és egyesével újra és újra mindenkinek ugyanezt kelljen reagálnom. Köszi a megértést!

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 2”