Wellnes hiba!!!

kicsize

Wellnes hiba!!!

HozzászólásSzerző: kicsize » 2013.12.16. 11:22

Ennek a páciensnek nincsenek szükségletei. Nem igényli tehát a wellness-emelet szolgáltatásait...

Ezzel csak az a probléma, hogy a beteg a wellnes emeleten a medencében úszkált, és kikezelték az igényét :-)

Az a kérdésem hogy mikor lesz ez a hiba javítva

Gabesz

Re: Wellnes hiba!!!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.16. 11:36

Picit részletesebben írd le a kifogásolt jelenséget. Soha ne abból indulj ki rögtön, hogy valamiféle hiba van, hanem először gondoljuk végig a lehetséges magyarázatokat, ha az nem segít, akkor adj annyi támpontot, ami alapján utána lehet nézni a dolognak (játékosazonosító szám, páciens neve, mit nézzen az admin, és így tovább), és akkor ha bármilyen gondot talál az üzemeltető, akkor természetesen javítva lesz a lehető leghamarabb.
Egyébként ha már kezeltél egy pácienst a wellnessben, akkor annak már nincs wellness-igénye, nem? Tehát én egyelőre nem teljesen értem még a felvetett problémát.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

zsuzsamama

HozzászólásSzerző: zsuzsamama » 2013.12.16. 11:43

Kedves Gabesz, sajnos a wellnesz hiba, többünknél így van, ahogy a KICSIZE jelezte, sőt, a most be tett memóriajáték kedvéért vettem volna 50 érmét, a forintom levonásra is került, csak épp az érméket nem kaptam meg!
Jeleztem a Támogatás felé, a wellnesz problémát nem, mert biztos vagyok benne, hogy hamar meg oldjátok a hibát :!:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.16. 11:57

Igen, valóban fennáll egy hiba, hála egy részletes adatokkal ellátott támogatási bejelentésnek (talán kicsize tette? nem tudhatom) azonosítottuk a problémát, rajta vagyunk.
Zsuzsamama, már most mondom, hogy adatbekérőt fogsz a támogatási bejelentésedre kapni.
Tényleg nagyon sajnálom, úgy szeretnénk mindig mindenben hatékonyan segíteni, de egyszerűen nem fogunk tudni segíteni, ha egy segítségkérés 1-2 általános mondatot tartalmaz. Tessék ennél konkrétabb lenni, pl. egy vásárlási gond esetén leírni, hogy melyik vásárlási szolgáltatással akartál vásárolni, minden azzal kapcsolatosan fontos információt megadni, ahogy az a vásárlási segédletben teljesen pontosan le is van írva. Ne fussunk felesleges köröket, mert úgy nem hatékony.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

mulopapó

HozzászólásSzerző: mulopapó » 2014.09.27. 05:38

Sziasztok 2 napja van fent egy betegem de semmit nem tudok vele kezdeni sem kezelni sem haza küldeni nem tudom csak pakolgatom ide-oda. Nem mutatja azt sem mit kellene rajta csinálni csak egy nagy üresség van. kérlek titeket tüntessétek már el köszönöm.

Stallion

HozzászólásSzerző: Stallion » 2014.09.27. 07:22

mulopapó írta:Sziasztok 2 napja van fent egy betegem de semmit nem tudok vele kezdeni sem kezelni sem haza küldeni nem tudom csak pakolgatom ide-oda. Nem mutatja azt sem mit kellene rajta csinálni csak egy nagy üresség van. kérlek titeket tüntessétek már el köszönöm.

Szia!
Egy jó tanácsot tudok adni, ne pakolgasd sehova, mert úgy szaporodik. Nem vicc, nekem már három van.
Stallion

mulopapó

HozzászólásSzerző: mulopapó » 2014.09.27. 08:19

Az nagyon jó akkor mi lesz vele ? odaragad ?

Stallion

HozzászólásSzerző: Stallion » 2014.09.27. 08:34

Erre csak Hanga válaszát tudom idézni: "Tudunk a problémáról. A hiba teljes elhárításáig türelmeteket kérjük."

mulopapó

HozzászólásSzerző: mulopapó » 2014.09.27. 09:12

Köszönöm türelem az van de .............. hadjuk inkább

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 2”