Hibabejelentés

Gabesz

Re: Hibabejelentés

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.27. 11:23

Bogya, szépen kérlek, moderáld magad!
Egy dolog, hogy valóban vannak hibák, én se örülök neki, és szánjuk-bánjuk és gyanús, hogy ma se lesz kávészünete a programozónak, hiszen a legfontosabb ti vagytok, az, hogy problémamentes játékkal játszhassatok.
De az egy határon túlmenő, simán csak hangulatkeltésre alkalmas, öncélú odamondogatásokat kizárással díjazom, egyszerűen ugyanis semmi szükség az ilyenekre.
Ha konkrétan nem tetszik az az újítás, amit felraktunk a játékba, az Általános-rovatban ki lehet ezt vesézni kulturált módon, le lehet írni, hogy neked ez most nem tetszik, jobban örültél volna valami másnak, és így tovább, de az ilyen vagdalkozós stílusban beszólós, minden egyéb irreleváns dolgot illetve rosszindulatú feltételezést egybe keverő, lereagálhatatlan morgásoknak nincs helye a fórumon. Világosan beszél a fórumszabályzat, különösképpen ez a pontja:
Fontos szem előtt tartani, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy kommunikációs platformként szolgáljon a játékosaink számára. A konstruktív, építő jellegű kritikákat illetve a javaslatokat és ötleteket mindig szívesen fogadjuk (és ezeket a fórum megfelelő rovatába kérjük helyezni) - viszont ezeknek valóban tényeken kell alapulniuk és az általános játékélmény javítását kell, hogy szolgálják. Jelentős különbség van az építő párbeszéd és a minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk között, melyek esetleg alkalmasak a jó hírünk aláásására, játékosok félrevezetésére, megijesztésére, hergelésére. Fenntartjuk a jogot arra, hogy kommentár nélkül eltávolítsuk azon hozzászólásokat (ill. lezárjuk és eltávolítsuk a hozzájuk tartozó témát), melyek ebbe a kategóriába esnek és a hamis képet festhetnek a játékainkról vagy a vállalatunkról.
Légy szíves segítsd a munkánkat azzal, hogy koncentrálhatunk a problémák megoldására és nem a feleslegesen rosszmájú idemondásokra kell reagálnunk, köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Bogya

Hozzászólás Szerző: Bogya » 2014.03.27. 11:49

Gabesz írta:Bogya, szépen kérlek, moderáld magad!
Egy dolog, hogy valóban vannak hibák, én se örülök neki, és szánjuk-bánjuk és gyanús, hogy ma se lesz kávészünete a programozónak, hiszen a legfontosabb ti vagytok, az, hogy problémamentes játékkal játszhassatok.
De az egy határon túlmenő, simán csak hangulatkeltésre alkalmas, öncélú odamondogatásokat kizárással díjazom, egyszerűen ugyanis semmi szükség az ilyenekre.
Ha konkrétan nem tetszik az az újítás, amit felraktunk a játékba, az Általános-rovatban ki lehet ezt vesézni kulturált módon, le lehet írni, hogy neked ez most nem tetszik, jobban örültél volna valami másnak, és így tovább, de az ilyen vagdalkozós stílusban beszólós, minden egyéb irreleváns dolgot illetve rosszindulatú feltételezést egybe keverő, lereagálhatatlan morgásoknak nincs helye a fórumon. Világosan beszél a fórumszabályzat, különösképpen ez a pontja:
Fontos szem előtt tartani, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy kommunikációs platformként szolgáljon a játékosaink számára. A konstruktív, építő jellegű kritikákat illetve a javaslatokat és ötleteket mindig szívesen fogadjuk (és ezeket a fórum megfelelő rovatába kérjük helyezni) - viszont ezeknek valóban tényeken kell alapulniuk és az általános játékélmény javítását kell, hogy szolgálják. Jelentős különbség van az építő párbeszéd és a minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk között, melyek esetleg alkalmasak a jó hírünk aláásására, játékosok félrevezetésére, megijesztésére, hergelésére. Fenntartjuk a jogot arra, hogy kommentár nélkül eltávolítsuk azon hozzászólásokat (ill. lezárjuk és eltávolítsuk a hozzájuk tartozó témát), melyek ebbe a kategóriába esnek és a hamis képet festhetnek a játékainkról vagy a vállalatunkról.
Légy szíves segítsd a munkánkat azzal, hogy koncentrálhatunk a problémák megoldására és nem a feleslegesen rosszmájú idemondásokra kell reagálnunk, köszönöm!
Szerettem volna privát üzenetet írni, hogy ne terheljem vele a fórumot, de amint látom, neked ilyet nem lehet. Így hát ide írom le a válaszom, de hogy a többieket ne zavarjam és is spoilerezem.
Egyrészt nem reagáltok semmire. Ezen kívül még két topik tele van a felháborodott, eddig valószínűleg több 10 ezer forintot a játékra költő felhasználók felháborodott véleményével, és tőletek semmilyen válasz nem érkezik.
Másrészt legyél kedves megmagyarázni, hogy ha nem káromkodok, és nem vagyok trágár, csak egyszerűen felháborodott, akkor miért ne mondhatnám el a véleményemet! Akinek nem tetszik, nem olvassa el. Ha nem ért vele egyet, ellenvéleményt fogalmaz meg. Bár ilyet még nem láttam.
Szerintem a kommunikáció, a párbeszéd, a vita, és annak e csatornája, a fórum pontosan erre való.
A saját véleményem elmondása, még nem hangulatkeltés, pláne úgy, hogy másoktól is pont ugyan ezeket látom leírva.
Ha már ide idézted a szabályzatot, akkor had reagáljak arra is. "minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk" Melyik kitételt szegtem meg?
Kizárólag a tapasztalataimat és a véleményemet írtam le. Szerintem a szabályok ezt nem tiltják.

StIs10

Hozzászólás Szerző: StIs10 » 2014.03.27. 12:03

Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára StIs10 2014.03.27. 14:35-kor.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.27. 12:04

Bogya, lehet, hogy ez most kiábrándító lesz, de nekem nem feladatom, hogy leálljak egy játékossal bármiről úgymond veszekedni. Azért szóltam rád, mert én úgy érzem, hogy te nem véleményt fogalmazol meg, hanem vagdalkozol, óriási különbség van a kettő közt, és az utóbbit tiltja a fórumszabályzat.
Ha egy frissítés nem nyeri el a tetszésedet, le lehet azt írni úgy is, hogy azért feltételezed a jó szándékot arról az emberről, aki lehet, hogy hónapokat dolgozott azon, hogy neked örömet szerezzen, és ha éppen nem sikerült, lehet, hogy másnak attól még tetszik a dolog, vagy ha még másnak se tetszik a dolog, akkor meg dolgozik tovább a kolléga, hogy legalább később tessen a funkció a játékosoknak. Felesleges belekeverni a dologba mindenféle hangulatkeltő, a másik játékost felhergelő, teljességgel nonszensz beszólást, hogy így pénzhajhászás meg amúgy, meg a többi, amit írtál, ha nem haragszol, most nem idézem. Ezekre nem lehet reagálni se (ha reagálnék, EZT ajánlanám a figyelmedbe, többet nem tudok mondani), nem is igazán szokott várni reakciót ilyenkor, aki ilyeneket ír, hiszen ő már eldöntötte, hogy mit gondol, és nem is kíváncsi rá, hogy mit reagál az üzemeltető. Hacsak nem azért kíváncsi, hogy újra beszólhasson. Az Upjersnél is emberek dolgoznak, lelkiismeretesen, szívüket-lelküket a játékba téve, sajnos a játékipar ilyen, hogy 100%-osan nem lehet egy játékot rendelkezésre állítani, mi is csak 92%-ot vállalunk, tehát benne van a pakliban, hogy néha adódhat hiba a legjobb szándék ellenére is, kéretik szíves lenni szintén jóindulattal hozzáállni a dolgokhoz és nem veszekedni az üzemeltetővel, mert ennek semmi értelme és csak feleslegesen veszi el a munkakapacitást az egyéb munkáktól, például a problémák megoldásától.
Egy szóval tessék egy kicsit jobban figyelni, hogy mit hogyan mondasz, miért mondasz, mert a fórumon szívesen látunk minden pozitív vagy negatív véleményt, de a fórum nem dühöngő.

Én azt hiszem, ezzel mindent elmondtam, most szólok, hogy megértésed kérem, de még egyszer ugyanezt nem fogom leírni, kérem, hogy segítsd a munkánkat azzal, hogy a jóindulatot nem hagyod el a fórumos megnyilvánulásaidból és akkor mindenről lehet beszélgetni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.27. 12:07

Ja, és azért nem lehet privát üzenetet küldeni nekem, mert amint látod, ilyenkor például nekem is nagyon sok a dolgom, hogy minél gyorsabban minden gond megoldódjon, 60 milliónál is több játékos mellett a legnagyobb jóindulattal se tudjuk megengedni magunknak, hogy a munka hatékonyságának rovására az egyes játékosokkal, akik éppen mérgesek ránk, leálljak vitatkozni. Se adminisztrátori, se semmilyen más szinten nem vitatkozunk se egy, se sok játékossal, a kommunikációnak megvannak a leghatékonyabb csatornái, például írtam bejelentést, ami mindenkit egyszerre tájékoztat, hogy munkák vannak folyamatban, jelenleg privát üzenetben is pont ugyanennyit tudnék mondani. Köszönöm a megértést!

Bogya

Hozzászólás Szerző: Bogya » 2014.03.27. 12:40

A munkátokat természetesen maximálisan tiszteletben tartom, de a fejlesztésről a legnagyobb jóindulattal sem tudok semmi jót mondani, egyelőre.
Kíváncsian várom az első pozitív véleményt a topikban.
(Igen, néha kicsit nyersen fogalmazok, és azt írom le ami elsőre eszembe jut. Ezért utólag is elnézést kérek.)

StIs10

Hozzászólás Szerző: StIs10 » 2014.03.27. 12:52

Hohó! Megvannak az ikonok! Működik a börze!
Kép
Miért nem jelennek meg a képek a hozzászólásomban?

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.27. 14:02

Nem tudom, de ha csak pusztán a képed linkjét megnézem, ezt látom:
Kép
Nem lehet, hogy le van védve a tartalom valami jelszóval? Bárhogy is, az igénybe vett szolgáltatásnál lehet a kutya elásva.

dr.Doofenshmirtz

Hozzászólás Szerző: dr.Doofenshmirtz » 2014.03.27. 14:37

Mielőtt szétoffolnánk.
Feltettem egy kérdést: mivel ez ilyen gyorsan lett bevezetve: sok mindenki nem készült az új helyzetre, könnyítésként nem lehetne, hogy az elején azért NE minden 2-3 beteg intenzíves legyen, mert csak a börzét szórjuk tele ezekkel, ugyanis az egy teremben a golfos dokik nélkül ennyi beteget végigcsinálni teljesen lehetetlen.
A többi meg majd alakul....

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.27. 15:09

Megértem a felvetett problémát, és biztosítalak róla, hogy foglalkozunk ezzel is.
Itt annyit tennék hozzá magánemberi mivoltomban, csak hogy nehogy félreértsd, ha mégse látsz ebben hirtelen változást ma, hogy egy ilyen probléma, hogy jönnek az intenzíves betegek és a játékos nem tudja még kikúrálni őket, a kevésbé fontos gondok közé tartozik. Tehát fontosabb például, hogy ha vesz valaki valamit a börzéről, az ne vesszen el, vagy hogy ne legyen egy betegnek kétszer egymás mellett ugyanolyan betegsége, ne váljon a minigolfpályán orvosból hirtelen beteg a bárszéken, és így tovább. Az intenzíves betegeket egy kis "belerázódás" után szép lassan mindenki elkezdi majd tudni kúrálni, tehát ez a gond mindenképpen magától megoldódik (az más kérdés, hogy nyilván ettől még lehet dolgozni az egyensúlyozásán, nem lesz tehát semmi esetre se elfelejtve).

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 2”