hibabejelentés

marika0721

Re: hibabejelentés

Hozzászólás Szerző: marika0721 » 2012.11.03. 16:31

Keresési javaslat: s1.­hu.­kapihospital.­com/­main.­php

ezt írja ki amikor a portálon keresztül szeretnék belépni

marika0721

Hozzászólás Szerző: marika0721 » 2012.11.03. 16:34

új jelszót szerettem volna kérni és azt írja ki, hogy ilyen email címmel nincs regisztráció a kiválasztott szerveren, pedig azon regisztráltam nincs is más címem mindig azzal szoktam belépni

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.11.03. 17:38

Az aláírásomban a gyertya felett nagy betűkkel, hogy TÁMOGATÁS, arra klikkelj rá!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

marika0721

Hozzászólás Szerző: marika0721 » 2012.11.04. 07:35

szia Kedves csipkebogyo kérlek segítség, hogy ha már portálon is regisztráltam miért nem tudom belépni sem a google hromeval, sem mozilla firefixal sem az internet explorerrel, már több mint egy éve játszom 1 napig amikor regisztráltam a portálon be tudtam lépni aztán azóta sem és megpróbáltattam másokkal is, volt aki valamelyik internet explorerrel belépett de volt aki nem tudott, mi az oka
köszönöm a segítséget

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2012.11.04. 14:14

Mint már mondtam, én nem tudok neked ebben többet segíteni. Az aláírásomban a gyertya felett ott van nagy betűkkel, hogy TÁMOGATÁS, arra klikkelj rá, és nekik mondd el a gondodat. Több fórumon is olvastam, hogy nem tudsz belépni, ezek szerint baj van szinte az összes játékoddal.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Nancy4

Hozzászólás Szerző: Nancy4 » 2012.11.11. 14:14

Sziasztok!

Nos a hiba a következő, szép lassan élvezhetetlen a játék, mindig megakad, forog, megáll a levegőbe a páciens, nem lehet gyógyszert adni, nem lehet mini kezelni, egyszerűen lehetetlen játszani anélkül, hogy lefagyna! Ezen kívül még játszom három másik játékon is. És egyiken sincs semmi baj. Csak a Kapi Hospital játék fagy le. Google chrome-ot használok. És minden más működik. Kérlek benneteket, hogy nézzetek utána, hogy ennek mi lehet az oka. Előre is köszönöm. További szépet. Üdv. Nancy :)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2012.11.11. 15:12

Nancy4 írta:Sziasztok!

Nos a hiba a következő, szép lassan élvezhetetlen a játék, mindig megakad, forog, megáll a levegőbe a páciens, nem lehet gyógyszert adni, nem lehet mini kezelni, egyszerűen lehetetlen játszani anélkül, hogy lefagyna! Ezen kívül még játszom három másik játékon is. És egyiken sincs semmi baj. Csak a Kapi Hospital játék fagy le. Google chrome-ot használok. És minden más működik. Kérlek benneteket, hogy nézzetek utána, hogy ennek mi lehet az oka. Előre is köszönöm. További szépet. Üdv. Nancy :)
Szia,

ha megoldható, próbáld meg megnézni, hogy memóriakártya cseréje után is fenn áll-e a hiba. Ezen kívül csak a szokásosat tudom javasolni (Flash player frissítés, süti törlés, gyorsítótár ürítés, másik böngésző...).
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Nancy4

Hozzászólás Szerző: Nancy4 » 2012.11.11. 18:50

Hanga írta:
Nancy4 írta:Sziasztok!

Szia,

ha megoldható, próbáld meg megnézni, hogy memóriakártya cseréje után is fenn áll-e a hiba. Ezen kívül csak a szokásosat tudom javasolni (Flash player frissítés, süti törlés, gyorsítótár ürítés, másik böngésző...).

Köszönöm. Megpróbálok mindent.

evita

marslakók

Hozzászólás Szerző: evita » 2012.12.12. 23:57

tele vagyok (már mindenből kikúrált) marslakókkal, de nem tudom befejezni, mert a marslakóhoz drótkefe van párosítva. se orrcimpával, se marslakóval nem kúrálható. Eddig több 10 ezer pontot vesztettem, mert el kellett küldeni őket.
És még van sok ilyen betegem. :-(
marslakóként sql hibát jelez.

remélem tudtok segíteni.
Dr. Páskulyos Evita

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2012.12.13. 06:43

Szia Evita!

Ha nem jött helyre mostanáig, akkor kérlek jelezd a hibát a Támogatás felé. A hozzájuk vezető link az aláírásomban. A második lapon csak a "következő" feliratra kattints, a játék nevére ne.

Lezárt

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 2”