kamara

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
dr szöszi

kamara

Hozzászólás Szerző: dr szöszi » 2011.06.26. 08:15

JÓ LENNE AZ IS HOGY A KAMARÁNAK LEHETNE ADAKOZNI AMIBÖL LEHETNE SZERVEKET VENNI .iGY BIZTOS LENNE ,HOGY AMIT KÉRÜNK AZT BE IS ADJÁK MEG OLDHATÓ MÁSKÉNT IS CSAK NAGYON MACERÁS

Menoo

Re: kamara

Hozzászólás Szerző: Menoo » 2011.06.26. 08:19

dr szöszi írta:JÓ LENNE AZ IS HOGY A KAMARÁNAK LEHETNE ADAKOZNI AMIBÖL LEHETNE SZERVEKET VENNI .iGY BIZTOS LENNE ,HOGY AMIT KÉRÜNK AZT BE IS ADJÁK MEG OLDHATÓ MÁSKÉNT IS CSAK NAGYON MACERÁS
Légyszi ne kiabálj :) Nagybetű az kiabálást jelent. Az ötlet egyébként nem rossz, támogatom :)

bertad

Hozzászólás Szerző: bertad » 2011.06.26. 20:28

Kérem én is mellőzni a csupa nagybetű ahsználatát :!:

kaktuszom

Hozzászólás Szerző: kaktuszom » 2011.07.25. 20:02

ez egy ötlet, de hogyan is gondolod azt, hogy a kamara tudjon adakozni mivel ez egy nem pénzzel foglalkozó közösség , csak tagokkal szeélyekkel érintkezik nem tudom elgondolni , hogy gondoltad ezt az adakozást :
érdekelne mire is gondoltál mikor ezt felvetetted?
esetleg azt lehetne, hogy az elnök gyújtóládájába jönne az adományból szerzett szervek , de ez meg felvetné a tagság között a bizalom kérdését, mely elengedhetetlen egy közös játékban
szóval fejtsed már ki , hátha én is tudok hozzá tenni és kialakulhat egy igazi megvalósulás is
Dr.Kaktusz Málna

Vágota

Hozzászólás Szerző: Vágota » 2012.01.18. 17:41

Sziasztok!
Nagyban segítené a kamarák elnöki (elsősorban, de a tagok is tisztában lennének egymás fejlődésével) munkáját az is, ha látható lenne egy olyan statisztika is, mely kimutatná, hogy a tagok mely szinteken állnak épp! Remélem, érthetően írtam le. :)

kaktuszom

Hozzászólás Szerző: kaktuszom » 2012.01.21. 16:24

Vágota írta:Sziasztok!
Nagyban segítené a kamarák elnöki (elsősorban, de a tagok is tisztában lennének egymás fejlődésével) munkáját az is, ha látható lenne egy olyan statisztika is, mely kimutatná, hogy a tagok mely szinteken állnak épp! Remélem, érthetően írtam le. :)
egyetértek, mert mire azt a 100 tagot végig nézi, ha épp van szem belepistul és még rágalom is érheti, ő az elnök, neki ezt tudnia kell azért van abban a pozícióban, tehát egy olyan megoldás, ami fontos lenne, a fejlődéshez, támogatnám szívesen keressetek megoldást szerverileg lenne szükséges mint funkció plusz

kaktuszom

Hozzászólás Szerző: kaktuszom » 2012.02.20. 18:18

helló minden kamarának
Látom nem nagyon használjátok és osztjátok meg tapasztaltaitokat, mit hogyan lehet klasszul és aránylag közös akarattal vinni egy sok tagú csapatot.
Bár nem is a létszám az ami befolyásolhat egy egy jól-rosszul működő , versenyekre kész kamarát, hanem a tagok hozzáállása, amit lehetne ösztönözni esetleg valami klassz dologgal
erre nincs ötlete senkinek?
szívesen vennék egy két megvalósítható érdekességet
Málna

gyula0528

Hozzászólás Szerző: gyula0528 » 2012.04.11. 08:04

Sziasztok
Mi van akkor ha az alapítók inaktívak már több hónapja.
Szerintem valami szavazatátadós módszerrel kellene más tagoknak is lehetőséget adni hogy vezetők legyenek.
Pl nálunk a 2-es szerveren február óta a 2 alapító inaktív ezért megállt az élet a kamarában.
25 jelentkező vár felvételre.
Természetesen az alapító pl kirúgás ellen védett legyen, de valamit ki kellene találni

*Kriszti*

Hozzászólás Szerző: *Kriszti* » 2012.04.22. 11:47

Sziasztok!:)

Hogy tudnám azt megcsinálni,hogy a kamarám mindenki számára elérhető legyen,mármint melyik beállítási menüben??
Légyszi hamar válaszoljatok,köszi:)

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2012.04.22. 13:56

*Kriszti* írta:Sziasztok!:)

Hogy tudnám azt megcsinálni,hogy a kamarám mindenki számára elérhető legyen,mármint melyik beállítási menüben??
Légyszi hamar válaszoljatok,köszi:)
Mire gondolsz? Mindenki számára elérhető legyen? Kérlek írd le bővebben. ( Én nem vagyok kamara tulajdonos, lehet, hogy csak én nem értem)
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”