ajándék

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
dr szöszi

ajándék

Hozzászólás Szerző: dr szöszi » 2011.06.26. 08:12

Jó lenne ha több féle olcso ajándék lenne. Az se lennegond ,hogy csak a kamera vezetöinek álna rendelkezésre ,mert ösztönzésre lehetne használni.Aki szorgalmas küldök neki ajándékot de a drágábbnál ha 100 tagvan lehetettlen sajátból küldeni meg ha ugyan azt kapja se ösztönzi

lujza59

ajándék

Hozzászólás Szerző: lujza59 » 2011.08.14. 06:30

sziasztok....Pircsi néninél lehetne képkeret amibe mindenki betudná tenni profilját,és elküldhetné barátjának

GaGa

Re: ajándék

Hozzászólás Szerző: GaGa » 2012.02.07. 19:03

Szerintem lehetne olyan, hogyha valakinek születésnapja van, a rendszer küld az illetőnek ajándékot! Tök jó lenne! :D

zsuzsamama

Re: ajándék

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2013.09.24. 09:01

:P

Van egy kedves Barátom, a Ki vagy Doki a 2-es szerveren, mivel nem tud a Fórumba belépni, én írom be a nagyon jó ötletét :!: :P

"lehessen egymásnak elajándékozni olyan komfortpont tárgyakat, amik csak porosodnak mert pl. nekem már nem jó, de másnak nagyon jól jönne. Én szívesen küldeném tovább ezeket a tárgyakat."

Személy szerint kiegészíteném azzal is, hogy nagyon jó az ötlet, már csak azért is, hogy ha valaki nem akar tovább játszani és törölteti a kórházát, vagy csak nem ér rá, bizony nagyon örülnének olyan Játékosok ezeknek a komfortpontot és beteget adó tárgyaknak akik nem tudják megvenni :!:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”