Foglalkoztató

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kispannika

Foglalkoztató

HozzászólásSzerző: kispannika » 2011.03.20. 01:29

Sziasztok

Az lenne a kérdésem,hogy miért nem lehet a foglalkoztatót megépíteni HT ért?Nagyon nagy szükségem lenne rá,de nem tudom megépíteni,mert sajnos nincs módom érméket vásárolni.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy ha lehet gondoljátok át a dolgot.NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM.

csipkebogyo

Re: Foglalkoztató

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.03.20. 10:23

A foglalkoztató szobát csak prémiumtagsággal lehet megépíteni. Az a funkciója, hogy a betegbörzére, vagy más játékosokhoz beutalt betegeid ne a váróteremben foglalják a helyet a többi betegtől. Ha viszont jó áron adod a betegeidet, akkor hamar el fogják őket vinni, és felszabadul a helyük, ezáltal nem lesz szükséged a szobára. :)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.03.20. 12:07

csipkebogyóval egyetértek.
Nem fontos maga a szoba, ha már magasabb szinten leszel, akkor sem lesz életbevágóan fontos. :)

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2011.03.21. 16:27

Nagyon hasznos kis dolog az, többet ér mint bármely rendelő.
100 komfort pontot hoz ami naponta 8 beteggel gazdagít. Magasabb szinteken ez már 6-7000 plusz pénzt jelent

Igen, és mint ahogy számítok rá, lehet vitázni ezzel de nem érdekel. :lol:

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2011.03.21. 17:23

Németeknél is 100 érme, szóval kizártnak tartom, hogy ilyen drága szobát valaha is engedni fognak hT-ért megvenni. :)
Ennyit tudok hozzáfűzni a dologhoz.

Menoo

HozzászólásSzerző: Menoo » 2011.03.27. 22:06

Ha azt a szobát nem is lehet megvenni hT-ért, a pontot amit ad (100) azt rendelő fejlesztésével el lehet érni. Csak jó sok pénzt gyűjtsetek hozzá :)

Dr. Szenilla

HozzászólásSzerző: Dr. Szenilla » 2011.06.29. 07:58

Levander írta:csipkebogyóval egyetértek.
Nem fontos maga a szoba, ha már magasabb szinten leszel, akkor sem lesz életbevágóan fontos. :)

Az igaz, hogy nem létfontosságú, mint ahogy más kényelmi funkció sem amit a prémiumtagság nyújt, hiszen anélkül is játszható a játék, de én épphogy azt mondom, hogy nagyon jó a foglalkoztató, és éppen magasabb szinten. Én 18-as szinten vagyok, és elég intenzíven játszom. Éppen ezért elég sok beteget kell vennem a börzén. Ameddig nem volt foglalkoztatóm állandóan börzéznem kellett. Most reggel teletömöm a foglalkoztatót, és nap közben csak szedegetem ki onnan a betegeket. Arról nem beszélve, hogy mivel kamara tag vagyok, a kamarán belül tudok tárolni a társaim betegeiből ha valamelyik véletlenül bedugulna, és nem kell kirugdosni a betegeket helyhiány miatt.
Az viszont nagyon jó lenne, ha nem kéne beutalgatnom az egyik kamaratársamhoz, hanem lenne olyan, egy kattintással megoldható funkció is, hogy csak közvetlenül be lehetne tenni tárolás céljából a betegeket, és utána szintén egy kattintással ki is lehetne venni őket onnan.
Szóval kedves fejlesztők, gondolkodjatok el ezen az ötleten. :D Többek nevében mondhatom, hogy nagyon örülnénk neki, ha megvalósítanátok :!:
Üdv!
Dr. Szenilla

BFTE1

HozzászólásSzerző: BFTE1 » 2012.02.17. 15:09

Megvettem egy "Foglalkoztató"-t, hogy majd 10 betegem ott tárolódik. Aztán kevés lett 10 betegnek való hely, gondoltam veszek még egyet! Igen ám de továbbra is 10 betegem lehet csak! Erre kéne valami megoldás hogy vagy 20 beteg férjen el, vagy kérném vissza a 100 érmét amibe kerül a dolog. Sehol nem volt leírva hogy nem használható a 2 Foglalkoztató!

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.05.12. 07:39

Hat emelet betegeit lehet berakni a foglalkoztatóba , viszont csak egy emeleten tudom közvetlen ráhúzni a foglalkoztatóra a beteget (ahova épült ) a többi emeleten csak külön kattintgatással tudom ugyanezt megtenni :arrow: :arrow: általában 3 kattintás kel egy művelethez :arrow: levél , pontbegyűjtés , gyógyszer vásárlás stb , a foglalkoztatónál nem lehetne megoldani , hogy minden emeletről rá tudjam húzni a beteget ?...egy kis ablak a gyógyszeres szekrény felett ?..nekem könnyítené a játékot , köszike

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.12. 08:03

lujza59 írta:Hat emelet betegeit lehet berakni a foglalkoztatóba , viszont csak egy emeleten tudom közvetlen ráhúzni a foglalkoztatóra a beteget (ahova épült ) a többi emeleten csak külön kattintgatással tudom ugyanezt megtenni :arrow: :arrow: általában 3 kattintás kel egy művelethez :arrow: levél , pontbegyűjtés , gyógyszer vásárlás stb , a foglalkoztatónál nem lehetne megoldani , hogy minden emeletről rá tudjam húzni a beteget ?...egy kis ablak a gyógyszeres szekrény felett ?..nekem könnyítené a játékot , köszike

Kattints a betegre, majd a kórlap alsó részén a foglalkoztató képére. 2 kattintás :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”