Szobák áthelyezése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Banyanya
Kapcsolat:

Re: Szobák áthelyezése

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2011.07.26. 04:36

kaktuszom írta:mért nem kapunk választ is a feltett javaslatra? így csak üres beszéd marad legalább néha hozzá fúzheznének valamit a nagyok is

Szia!
A főoldalon található ez a kis szövegrészlet:
Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban

A maximális reagálás modi részről történhet- a javaslatok eljutnak az illetékesekhez, de reagálni itt nem fognak. Moderátor pedig már leírta a lényeget:

kleve írta:Ez a fórum itt is, csakúgy, mint máshol is azért jött létre, hogy egy-egy későbbi fejlesztéshez esetleg akár innen is lehessen újabb ötleteket meríteni. Azonban jó lenne, ha mindenki el tudná fogadni, hogy minden javaslatot nem lehet megvalósítani, illetve azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a megvalósítás sem történhet meg egyik napról a másikra.

ymytke

HozzászólásSzerző: ymytke » 2011.08.02. 09:21

Én is javasolnám, hogy a kezelők áthelyezhetők legyenek. Az elején még nem gondolkodik az ember, hogy a negyedik fajta rendelő hol fog elférni, addigra már elhelyezi a többit, és akkor eszmél rá, hogy nem fér el. Én azt javasolnám, hogy valamennyi hT ellenében áthelyezés gomb is működjön, mert szerintem az ingyenes áthelyezhetőségnek semmi értelme, nem fér össze a játék mentalitásával.

Angelani

HozzászólásSzerző: Angelani » 2011.08.09. 17:14

Sziasztok!
Én is támogatom az ötletet, hogy legyenek áthelyezhetőek a szobák. Amikor regisztráltam, nem is néztem a fórumot, azt sem tudtam, hogy több rendelő is lehet egy szinten. Sorra küldtem börzére és utalgattam a betegeket. Később rájöttem, hogy lehet több azonos szoba. Az emeleteket, meg nem is láttam, hogy külön vannak. A második emeletre is lehet például sima rendelőt rakni? Majd utána nézek, de tény, hogy én is eléggé elrontottam. Viszont itt olvastam feljebb, hogy a szoba bal felső sarkát kell nézni. Nekem sem oda tett 2 termet, ahova szerettem volna.
Sziasztok!

bertad

HozzászólásSzerző: bertad » 2011.08.10. 19:48

Minden emeletet bárhogy berendezheted. :D

evita

Re: szobák áthelyezése

HozzászólásSzerző: evita » 2011.09.11. 10:14

dr szöszi írta: DE AMIT MEGSZEREZTÉL NEM VÉSZ EL söt a második szédült szántora is átlehet épiteni.Itt is jó lenne ugyan ez a megoldás,mert had tervezgessünk mi izlésünk és lehetöségünk szerint(praktikusan) :roll:

bocsi, igaz ez nem annak a játéknak a vitafóruma, de.
az a játék épp attól undorító, hogy igenis sok mindened utólag vissza-, elveszik.

az upjers játékokat többek között azért szeretem, mert tisztességes, átlátható szabályokkal rendelkezik. a szabályok kárunkra sosem változtak meg.
az általad példaként említett játékban rendszeresen és hátrányunkra módosulnak a szabályok.
Dr. Páskulyos Evita

mariann01

HozzászólásSzerző: mariann01 » 2011.09.21. 19:39

Sziasztok!Én először írok,de nekem is az a véleményem hogy a szobákat jó lenne áthelyezni,csak ha ennyien kérjük miért nem veszik figyelembe? Egyébként a játék jó,de még lehetne rajta javítani! Köszi

Def Jam

HozzászólásSzerző: Def Jam » 2011.10.15. 20:48

NA Most Lett elegem nagyon IStenem nem szeretném orcsámolni a a Játékot de minden játékba Alapkövetelmény hogy valamit mozgassunk és most komolyan
lerombolunk valamit mer rosszul tettük bele Vagy Nem kell de akkor is menyen a raktárba de és az iritál hogy pénzbe kerül meg hogy vegyem meg ujra ÉS ez Nagyon Idegesitö Legyen MMár benne hogy végre valahára mozgassunk valamit!!!! Mer ezt már kezdem unni

UTO: Amugy nagyo JÓ játék tetszik csak ha azt betennék készitök jobb lenne a játék)(

mateffy

HozzászólásSzerző: mateffy » 2012.02.26. 13:19

Miközben ezt a témát megnyitottátok, lebontottam a színpadot és 2 rendelőt, igazodva a betegekhez és az újabb szinthez. Nem számolom, hogy mennyibe került.
Egyedül az 1. szint beépítésénél volt gondom, hogy nem lehet pontosan látni a "kövezet" kockáit, amihez igazítani lehet a helyiségek építését. Van ahol fél kocka, 1 kocka, fél kocka sorrendbe jöhet a következő helység, van ahol máshogy. Nem csoda, hogy több játékosnak félre sikerült a helyiség építése.
Talán itt lehetne egy új ötletet behozni, tervező segédet vagy csak 1 vonalzót. Vagy legyen egy tervező asztalunk. (az elején jó játék lenne) Ott tologathatnánk a helyiségek képeit db korlátozás nélkül.
Számomra nagyon nagy segítség volt a már többször említett tervrajzos téma.
Ha már mindenki a 3. szinten fog tartani és a több 100 000-es rendelőket építi, már nem fogja rossz helyre tenni a rendelőjét.

Zivos

HozzászólásSzerző: Zivos » 2012.02.27. 10:44

Mondjak neked olyan játéko(ka)t amin csak bontani lehet? Sim sorozat összes része. Kicsit érdekes lenne felkapni egy rendelőt és arrébb rakni fél méterrel: Bocsi, nem vettük figyelembe a lépcsőházat. Egy idő után a pénz értéke teljesen eltűnik a játékból, gondolom ezért sincs itt érme vásárlási lehetőség a piacon. Eleinte mit lehet elrontani? Rendelő, röntgen 1k HT. Katasztrófa. Mikor a napi bevétel 10k+. Aki meg már a műtő (75k) letevését rontotta el az ne sírjon, ott már meg kellett volna ismernie a játékot.

gyula0528

HozzászólásSzerző: gyula0528 » 2012.05.04. 09:27

Sziasztok
Nekem az lenne a kérdésem valami illetékes olvassa-e a fórumot.
Lehet nem vagyok alapos, de én egy reakciót nem láttam még.
Természetesen mi téphetjük a szánkat, de sajnos itt is csak az számít veszel-e érmét vagy nem.
Vagy már az sem.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”