Szobák áthelyezése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
dr milcsi

Szobák áthelyezése

HozzászólásSzerző: dr milcsi » 2011.03.20. 13:16

Nekem az lenne a javaslatom,hogy ha már be is van építve a szint vizsgálókkal lehessen azért módosítani ne csak lebontással. :)Keservesen megdolgozott pénzért megvesszük a kórtermeket de nem biztos hogy a végén jó helyre kerülnek szerintem megfontolandó lenne hogy áthelyezhessük :roll: Köszönöm

csipkebogyo

Re: szobák áthelyezése

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.03.20. 17:42

Ebből a szempontból jelenleg Levander Építési tervrajzai segíthetnek nagyon sokat, melyeket meg lehet találni itt:

viewtopic.php?f=4&t=56

Ezeket a tervrajzokat fel lehet majd használni a további emeletek berendezésekor is, mert a szobák területei nagyjából azonosak, egy-két szoba van, amely három mező széles és négy mező magas. A termek adatait a szélességre és magasságra vonatkozóan meg lehet találni a játékbeli Súgó Teremáttekintő c. részében.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

gabu21

HozzászólásSzerző: gabu21 » 2011.03.21. 17:49

Sziasztok!
Nekem is az lenne a javaslatom,hogy a kórtermeket lehessen áthelyezni ha nincsenek jó helyen. Ez a lebontás nem olyan jó dolog, persze ha már nincs rá szükség természetesen jó,de amúgy nem. :P

kesmoni

HozzászólásSzerző: kesmoni » 2011.03.25. 11:58

Igen jó lenne, ha át tudnánk helyezni, mert hiába akartam pl most letenni a helységet, nem oda tette!!! :( Ez bizony nem lesz így jó, mert nem fog elférni a többi, ha odateszi ahova Ő akarja :)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2011.03.25. 13:55

A helyiségeket oda teszi, ahova te akarod, csak azt kell tudni, hogy az egér helye a helyiség bal felső sarkát jelenti.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

dufa120

HozzászólásSzerző: dufa120 » 2011.03.26. 06:50

ez mind szép és jo hogy attatok tervrajzot,de utolag mostmá bontani kell,ez igy nem koser,lehessen mozgathatová tenni,énis azt mondom

tokai75

HozzászólásSzerző: tokai75 » 2011.03.26. 09:07

Nekem is probléma az elhelyezés, mert vettem ortopédiát ami ugye nagy, de nincs helyen, így se pénzem, se a helységet nem tudom használni, mert nem tudom kitenni. Jó lenne az áthelyezés nagyon, mert mire a másik szintet meg tudom vásárolni, addig megöregszem! :))

Tiara

HozzászólásSzerző: Tiara » 2011.03.26. 11:21

Én meg nem értem az egészet...
Miért nem úgy készült eleve, hogy "átépíthető" legyen?!?! Ha már nagyon muszáj, akkor minimális pénzért lehessen áthelyezni, de tény, nem keveset fizet az ember 1. megvételért, 2. komfort emelésért. Na most mondjuk egy 3. komfort szinten lévő termet lebontani egy korábbi rossz elgondolásért, tévedésért, vagy rossz taktikáért szerintem igen kemény tanulópénz. Pláne, hogy optimális esetben, ha egész nap a gép előtt tudsz ülni és folyamatosan megcsinálni mindent de mindent is napi szinten kb. 1500 ht-t tudsz keresni...
Evolúció... :D

Kép

andru

HozzászólásSzerző: andru » 2011.03.27. 09:30

Az áthelyezéssel egyetértek, lehessen, de hogy minimális pénzért, azzal már nem. Akkor mi értelme keresni a tallérokat? Ha minden nagyon könnyű lenne, akkor értelmét vesztené a játék, nem?
Andruida

dr szöszi

HozzászólásSzerző: dr szöszi » 2011.03.28. 13:36

Sziasztok én nem egy játékon játszom (DEL)ott simán át lehet helyezni lebontás de nem lebontja hanem félreteszi és bármikor vissza tudom helyezni ugyan azon a szintrecsak mondjuk ott sima.xl ,xxl olakvannak csak akkor elöször a sima ,rá XL STB DE AMIT MEGSZEREZTÉL NEM VÉSZ EL söt a második szédült szántora is átlehet épiteni.Itt is jó lenne ugyan ez a megoldás,mert had tervezgessünk mi izlésünk és lehetöségünk szerint(praktikusan) :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kleve 2011.03.28. 17:22-kor.
Ok: Upjers játékokon kívül más játék reklámozása tilos!

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”