Betegbörze Újítás

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
marcell_2

Betegbörze Újítás

HozzászólásSzerző: marcell_2 » 2014.04.27. 19:18

Én személyesen sokat használom a betegbörzét és ezért az lenne az ötletem hogy a betegbörze menüjét lehetne újítani, a keresörendszer tökéletesítésével.
1.: Lehessen CSAK már kezelhetö betegeket keresni ( vevö játékos szintje alapján ).
2.: Helyiség alapú kereséshez legyen egy olyan opció, hogy CSAK abban a teremben kezelhetö betegeket mutasson.
3.: lehessen egy olyan keresést futtatni, amelynél be lehet írni a beteg börzei ára és a max. fizetés közötti differenciát (vagy eleve csak úgy lehessen eladni egy beteget, hogy pl. az eladási ár
pl. max 90%-a lehet a max. fizetésnek

Remélem érdekesek számotokra az úlítási ötleteim!
Üdv, marcell_2 vagy KapiHospitalban Dr. Gyógyszer

Nidawi

Re: Betegbörze Újítás

HozzászólásSzerző: Nidawi » 2014.04.29. 20:12

Egyetértek marcell_2-vel.
Én is sokszor használom a börzét, és macerás kikeresgélni a megfelelő betegeket.
Jó lenne több szűrőfeltételt megadni, vagy sorbarendezni a listát egy-egy oszlop szerint.
Sokan elképesztő áron rakják ki a betegeket, félnapig tartó kezelésekkel néhány hT-t lehet vele szerezni, én ilyeneket nem veszek.

Claudius

Re: Betegbörze Újítás

HozzászólásSzerző: Claudius » 2015.05.20. 19:55

Én is egyetértek Marcell2-vel. Kár, hogy már több, mint 1 éve jelentette be, és a kutya sem foglalkozik vele.

Még kiegészíteném azzal, hogy a keresésnél lehessen rendezni pl. adott doktor összes betegére, vagy az árra, vagy a betegségek számára. Őszintén szólva ciki szerintem, hogy egy lassan 3 éve futó játék ilyen gagyi betegségekkel küzd, a jelenlegi keresőmotor kb. a notepad szintjéről nem tud elmozdulni évek óta. Kár, hogy az ilyen értelmes ötletek nincsenek megvalósítva csak az érmével kapcsolatos dolgok. Aki a fejlesztésekről dönt, annak küldenék egy epeteát, hátha utána meglátná az egyéb észrevételeket is.

Üdv.

Claudius

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”