Kérdés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
lujza59

Re: Kérdés

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2014.05.18. 18:50

:roll: Ha belekezdek a gyógyszerkutatásba, és mindenféle szintnél abbahagynám, és megmaradna a fejlesztés :arrow: :arrow: :arrow: nem hogy fair nem lenne :!: de értelmetlen is , elvégre minek venném meg az archiválást ? szupi lenne érem nélkül az össz funkció , de érmés játékkal én elvárom, hogy többet tudjak mint érme nélkül :roll:

babianyu1959

HozzászólásSzerző: babianyu1959 » 2014.06.22. 07:49

Ha valaki nem pénzzel - érmével - játszik, mert mondjuk erre nincs pénze, és belefektetett egy csomó Ht-t a kutatásba, akkor mi van? Vesszen el az egész kutatása, csak mert játszani szeretne és nem Ft-ot kidobni az ablakon?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.06.22. 09:56

babianyu1959 írta:Ha valaki nem pénzzel - érmével - játszik, mert mondjuk erre nincs pénze, és belefektetett egy csomó Ht-t a kutatásba, akkor mi van? Vesszen el az egész kutatása, csak mert játszani szeretne és nem Ft-ot kidobni az ablakon?

Ha nem szakítod, vagy nem törlöd a kutatást, akkor az nem veszik el. Érme felhasználása nélkül 3 féle kikutatott gyógyszered lehet.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

babianyu1959

HozzászólásSzerző: babianyu1959 » 2014.07.12. 22:11

HÁT EZ A BAJ, HOGY HA NEM PÉNZÉRT JÁTSZOK, AKKOR CSAK 3 KUTATÁSOM LEHET, VISZONT LENNE HT-M A TOVÁBBI FEJLESZTÉSEKHEZ. úGY LÁTSZIK EZ IS CSAK A "GAZDAGOK" JÁTÉKA. aKI EGY KICSIT SZÓRAKOZNI AKAR, AZ ...... NA MINDEGY! ENNYI.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.13. 12:06

babianyu1959 írta:HÁT EZ A BAJ, HOGY HA NEM PÉNZÉRT JÁTSZOK, AKKOR CSAK 3 KUTATÁSOM LEHET, VISZONT LENNE HT-M A TOVÁBBI FEJLESZTÉSEKHEZ. úGY LÁTSZIK EZ IS CSAK A "GAZDAGOK" JÁTÉKA. aKI EGY KICSIT SZÓRAKOZNI AKAR, AZ ...... NA MINDEGY! ENNYI.

Nem kell kiabálni (A nagybetűs írás a fórumon kiabálást jelent). Azt hiszem én mindent megpróbáltam amit csak lehet. Ha te így gondolod, ám legyen. Magam részéről én ezt nem tartom nagy problémának. Olyannak, ami ellehetetlenítené a játékot és azokat a játékosokat akik nem tudnak a játékra valós pénzt költeni. Nem győzködlek, mert felesleges. A megoldást csak az jelentené a számodra ha elfogadnád, hogy vannak olyan játékelemek amikhez prémiumvalutával lehet hozzájutni.

Arról pedig, hogy miért van szükség fizetős játékelemekre, ebben a témában olvashatsz: viewtopic.php?f=452&t=22618
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

babianyu1959

HozzászólásSzerző: babianyu1959 » 2015.02.05. 10:53

Segítsetek!
Olyan problémán van 2 napja, hogy belépek a játékba, lekaparom a sorsjegyet, felvisz az I. emeletre, de a meggyógyított beteget nem tudom a pénztárhoz küldeni, új beteget nem tudok ágyba tenni mert mindig visszaugrik az eredeti helyére. Állandóan reklámfeliratok jelennek meg, hiába zárom be őket a következő "egér" megmozdításkor újba bejönnek. Így nem lehet játszani, de tényleg. A sütiket már töröltem, mégsem jó. Segítsetek légyszi. Köszi.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.05. 13:20

Babianyu, kérlek, ügyelj a fórum szerkezetére, ez itt a "javaslatok és ötletek"-rovat, a kérdéseknek, hibajelzéseknek külön rovataik vannak, tehát majd figyelj erre, hogy nem mindegy, hogy mit hova írsz, jó?
A problémádat valószínűleg valami számítógépes vírus okozza, aminek semmi köze a játékhoz, kérd szakember helyszíni segítségét és ne csak a segítségét, hanem egyben kérd ki a tanácsát is, hogy az internetezés során mikre ügyelj, hogy minél kevesebb eséllyel szedj össze a gépedre vírust.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

babianyu1959

HozzászólásSzerző: babianyu1959 » 2015.02.05. 14:21

Bocsi, de nem tudtam máshová írni, ugyanis a fórum sem működik rendesen. Örülök, hogy egyáltalán írni tudtam. Ezer köszönet a gyors válaszért. Az egész hálózaton van állítólag vírus - ugyanis a munkahelyemen vagyok.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”