Betegbörze

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
rockgergo

Betegbörze

HozzászólásSzerző: rockgergo » 2012.01.09. 10:28

Szevasztok! Nekem az lenne a javaslatom, hogy a betegbörzén ne lehessen a betegért több pénzt kérni, mint amennyit maximálisan fizet. (Pl.: max. 56,07 hT és kér érte mondjuk 57-et). A pontok miatt jó a betegbörze, de a profit miatt nem mindig.

Zivos

Re: Betegbörze

HozzászólásSzerző: Zivos » 2012.01.09. 19:21

rockgergo írta:Szevasztok! Nekem az lenne a javaslatom, hogy a betegbörzén ne lehessen a betegért több pénzt kérni, mint amennyit maximálisan fizet. (Pl.: max. 56,07 hT és kér érte mondjuk 57-et). A pontok miatt jó a betegbörze, de a profit miatt nem mindig.

Piac tudod, hogy működik? Ha nem tetszik az ár nem veszed meg. Ha sokaknak nem tetszik, akkor a nyakán marad és legközelebb olcsóbban adja.

Stampi

HozzászólásSzerző: Stampi » 2012.04.12. 21:20

Jó lenne, ha a betegbörzénél lehetne szűrni arra, hogy csak azok az ajánlatok jelenjenek meg, amiknek a gyógyításához már megvan a lehetőségem, vagyis elértem már azt a szintet.

A másik ötletem, kérésem, ami az előttem szólóéval kicsit összevág: jó lenne, ha be tudnék állítani egy arányt, például 0,5 - ez a kért összeg / maximálisan kapható pénz aránya lenne. Csak azok az ajánlatok jelennének meg, amik ilyenek, vagy kedvezőbbek.

Üdvözlettel: Stampi

boresz

HozzászólásSzerző: boresz » 2012.05.10. 11:52

Sziasztok!

Ha a betegbörzére szeretnék küldeni egy beteget,mert nem tudom gyógyítani akkor hogyan írjam be az árát amit kérni akarok?
Pl.próbáltam beírni a reális összeget ,de a gép az ár tizedét írta ki és megkérdezte akarom -e ezen az áron eladni. Hogyan írjam be helyesen?

nagyapi
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: nagyapi » 2012.05.10. 12:49

boresz írta:Sziasztok!

Ha a betegbörzére szeretnék küldeni egy beteget,mert nem tudom gyógyítani akkor hogyan írjam be az árát amit kérni akarok?
Pl.próbáltam beírni a reális összeget ,de a gép az ár tizedét írta ki és megkérdezte akarom -e ezen az áron eladni. Hogyan írjam be helyesen?

A beteg árát célszerű a max ár fele alatt eladni és biztosan lesz vevőd. Amit kiír a játék, hogy levonja a tizedét az a börzeadó.. Azt levonja a rendszer és Te a meghatározott ás -(minusz) a 10%-a és azt írja neked jóvá a rendszer.
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj:

Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

ajtiaxel

HozzászólásSzerző: ajtiaxel » 2012.08.02. 17:18

szerintem állitsák vissza a betegbörcsét hogy annyit kérek érte amennyit akarok és 10000 ht-én felül is lehessen eladni pl gyürüsuujj összenövést stb,minden féle uj betegségeket berakni és ha berakjuk a betegeket a börzsére akkor a tp-t kapjuk meg ameggyi betegséget gyogyitottunk annak az értékét

lia111

HozzászólásSzerző: lia111 » 2012.11.21. 16:20

Sziasztok!

Én nagyon felháborítónak tartom, hogy valaki ki rakja a megkapott gyógyítatlan beteget, és a max. ár felett adja a börzén. De a félig gyógyítottat is.

Valahogyan nem lehetne szabályozni.. hogy a beteget mennyiért adhatja? Mert etikátlan, és nem tisztességes. Így sajnos nem tudok beteget venni, mert ha többé veszem meg mint amennyit ér, meggyógyítom és ráfizetek. :!: De sokan vagyunk így.

Lenne egy ötletem.. Ki Kéne alakítani egy olyan termet, ahová a fejlesztők betegeket raknának ki.. valamilyen jelzés lenne a betegen, és onnan mindenki vihetne ingyen, de kötelező lenne meggyógyítani, nem tovább adni.. azért írtam a jelzést. Akinek betegre van szüksége nem kéne horribilis összegért beteget venni, és a játékot is feldobná, mert reggel van beteg, majd egész nap kong az ürességtől a váró a kezelő. Nem az a cél aki akar az gyógyítson? és annyit amennyit tud. Más játékoknál ez így működik.. De lehet úgy is nem teljesen ingyen hanem megszabott ár... ami kb. .. 1.hT és 60.ht között mozogna. Betegségtől függően.

Szerintem az ötlet jó!! :) Mert máshol működik ilyen rendszer. Más játékoknál..

Ha kell segítség van egy Webfejlesztő ismerősöm aki szívesen segít. :)

Kérek mindenkit aki úgy látja változtatni kéne rajta, írja meg a véleményét.Vagy ötletét.!! Nincs mindenkinek prémium tagsága, és nincs kamarába.

Erre a fejlesztők miért nem figyelnek fel :!: :!: .. és csinálnak valamit!! :!: :!: :idea: Mert valami borzalom káosz uralkodik a börzén.. :roll: angry

Mint már írtam egy Webfejlesztő ismerősöm van, aki szívesen segítene, ha esetleg nincs elég fejlesztő. :) :!: :?:

Mari58

HozzászólásSzerző: Mari58 » 2012.11.24. 18:52

[quote="lia111"]Sziasztok!

Én nagyon felháborítónak tartom, hogy valaki ki rakja a megkapott gyógyítatlan beteget, és a max. ár felett adja a börzén. De a félig gyógyítottat is.

Valahogyan nem lehetne szabályozni.. hogy a beteget mennyiért adhatja? Mert etikátlan, és nem tisztességes. Így sajnos nem tudok beteget venni, mert ha többé veszem meg mint amennyit ér, meggyógyítom és ráfizetek. :!: De sokan vagyunk így.

Lenne egy ötletem.. Ki Kéne alakítani egy olyan termet, ahová a fejlesztők betegeket raknának ki.. valamilyen jelzés lenne a betegen, és onnan mindenki vihetne ingyen, de kötelező lenne meggyógyítani, nem tovább adni.. azért írtam a jelzést. Akinek betegre van szüksége nem kéne horribilis összegért beteget venni, és a játékot is feldobná, mert reggel van beteg, majd egész nap kong az ürességtől a váró a kezelő. Nem az a cél aki akar az gyógyítson? és annyit amennyit tud. Más játékoknál ez így működik.. De lehet úgy is nem teljesen ingyen hanem megszabott ár... ami kb. .. 1.hT és 60.ht között mozogna. Betegségtől függően.

Kérek mindenkit aki úgy látja változtatni kéne rajta, írja meg a véleményét.Vagy ötletét.!! Nincs mindenkinek prémium tagsága, és nincs kamarába.

Erre a fejlesztők miért nem figyelnek fel :!: :!: .. és csinálnak valamit!! :!: :!: :idea: Mert valami borzalom káosz uralkodik a börzén.. :roll: angry

Sziasztok!
Sajnos nagyon igazad van és jó lenne ha csinálnának valamit mert ez nem a játékról szól már. :(

medea75

HozzászólásSzerző: medea75 » 2012.11.25. 13:43

sziasztok! szerintem nagyon kihalt a börze. jó lenne ha a játék szervezői egy kicsit intézkednének
mert nagyon nehéz így haladni. kérlek segítsetek. ez mindenkinek jó lenne . :) köszi . és
légysz írjatok, hogy lesz e változás..

lujza59

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2012.11.26. 19:30

lol Sziasztok ! lol Igen az jó volna ha a rendszer dobálná a börzére az olcsóbbnál olcsóbb beteget ! addig is növeljétek a komfortpontot , fejlesszétek a termeket vagy érméért vegyetek dolgokat !ha nincs pénzed ne gyógyíts ! :lol: add el teljes árban a beteget ,egy hét alatt biztos összejön annyi amivel haladhatsz :lol:

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”