csodakutatás

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
lujza59

csodakutatás

HozzászólásSzerző: lujza59 » 2011.12.03. 09:20

:? sziasztok szeretném ,ha átgondolnák az aggyal kapcsolatban ,hogy aki ki lép a kamarából elveszíti agyait ...én értem ,hogy milyen meggondolásból született, de a játékban ez már kinőtte magát !! Egy nem fejlődő ,vagy megálló kamara nem adja vissza az agyakat! ugyan miért a kamara nyerjen rajta?! Aki adományokra költött azé maradjon!!!!!!!! ;) :!: ;) :?:

kaktuszom

Re: csodakutatás

HozzászólásSzerző: kaktuszom » 2012.01.19. 17:13

ha a kamara nem működik az csak a tagoktól függ, mert a tagok teszik ki a kamarát, tehát , ha nem dolgozik a játékos, akkor a kamara nem fejlődik, ha csak egy két játékos tesz a kamaráért, akkor a többieknek is felelőssége, hogy mindenki erejéhez mérten rábírja a közös játékra,, vagy a vezetőséget kell mozgatni. nem a kilépések a megoldások, hanem a közösség mozgatása. aki meg elhagyja az megérdemli, hogy a kamaránál maradjon. Én még azt is támogatnám, hogy ha kizárásra kerül a tag mert nem közösségi játékot játszik annak sem adnám oda a beadott szerveit, mert, sokat tesz a közösség azért, hogy a játékos társ is előre jusson, és ha ezzel vissza él ki kell tenni, a befektetett energiát ezzel kéne megfizetni. és nem jutalmazni, hogy bomlaszt egy jó közösséget a semmittevéssel.. ha nem jól látom akkor kérem a reagálást mit miért nem jó.
Valahol a kamarának védelmet kéne adni , mert sajna nagy az átjáróház és ez nem jó nincs eszköz a kezükben a vezetőknek na ezt is jó helyre írtam

Vágota

HozzászólásSzerző: Vágota » 2012.05.04. 11:02

Sziasztok!
Volna egy apró észrevételem, amivel még nem jutottam dűlőre. Szóval, a kamarával teljesítettük a Csodakutatás 1. szintjét, meg is kaptuk a faliújságra a gratuláló üzenetet, amiben aktiválta a rendszer a bónuszt is (5%-kal több pont). Viszont kizárásra került pár kamaratag, így a CSK oldalán ismét azt mutatja hogy hiányzik még pár db agy az 1. szinthez. Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor most mi van a 2. szinttel, mégsem kezdett bele a kamara? Továbbá, mégsem kaptuk meg a bónusz jutalmat? ...igaz, nem kaptunk erről rendszerüzenetet...
A választ előreis köszönöm!

Vágota

HozzászólásSzerző: Vágota » 2014.11.16. 16:11

Sziasztok!
Egy kérésem lenne: ha lehet, hogy kamarán belül a Csodakutatási listából kitörölni azok nevét, akik már (valamilyen okból) nem tagok. Eléggé zavaró, hogy olyan emberek nevét is meg lehet találni, akik már régóta nem tagjai a kamarának! Kamarából való kilépéskor/kizáráskor vagy account megszűnésekor igazán törlődhetnének automatikusan is ezek a nevek...szerintem. :) Köszi

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”