Átrendezés:

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
nagyapi
Kapcsolat:

Re: Átrendezés:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2011.11.24. 08:40

Csak hogy sikerüljön átépíteni, hogy jó legyen. Sok sikert! :D

Kép
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Zivos

Hozzászólás Szerző: Zivos » 2011.11.26. 21:43

Alapnak nem rossz, sőt az első szintet így építettem ki. Illetve a helységek nem azonosak, a méret azonosokból cserélgettem. A 2. szintem sokkal jobb, mivel rajzolni nem tudok szóban: 9 darab 3x4 -es, 3 oszlopban (labor, műtő, stb ...), 1-1 tomográfia, gumicella egymás fölött (elég az a 3. emeletig bőven, lehet még ott sem kell több), 2 fogászat egymás fölött. Ekkor csak 5 üres kocka marad a 2. szinten. Ökölszabály, hogy 4 magasra, csak 4 magas épület mehet, mert sok lesz a felhasználhatatlan hely, mivel 2 magas rendelő nincs csak VIP -eknek dekoráció, ami persze komfort pontokat, azaz betegeket ad. Persze teljesen felesleges 6 rendelő, meg 5 psychoterápia, tehát a helységek teljesen rosszak. Laborból nem árt 3, összes többiből nagyjából elég lehet a 2 darab. De rendelőből, és röntgenből semmi esetre sem szabad többet, vagy később le kell bontani a felesleget. Nem szabad félni átvinni a következő nap(ok)ra a betegeket, mert lehet egyik nap sok EKG -s lesz, de másnap akár egy sem. Így is lehet helységeket spórolni, a legvégső esetben meg ott a börze.

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.11.27. 12:19

Zivos, majd megcsinálom neked, ahogy te javasoltad és kiteszem a képet a kommentedbe. :)

Ami az én helyiségeimet illeti... Azért van minden szinten két változat, hogyha az elsőn nincs Pszichoterápiád, akkor beteheted a második emeletre. Ha az elsőn van Pszichod, akkor a másodikra tehetsz mást. Két változatot mutattam be. Az első változat mindhárom emeleten az első kép. A második változat mindhárom szintnél a második kép. :)

Zivos

Hozzászólás Szerző: Zivos » 2011.11.28. 16:31

Levander írta:Zivos, majd megcsinálom neked, ahogy te javasoltad és kiteszem a képet a kommentedbe. :)

Ami az én helyiségeimet illeti... Azért van minden szinten két változat, hogyha az elsőn nincs Pszichoterápiád, akkor beteheted a második emeletre. Ha az elsőn van Pszichod, akkor a másodikra tehetsz mást. Két változatot mutattam be. Az első változat mindhárom emeleten az első kép. A második változat mindhárom szintnél a második kép. :)
Rájöttem, de lusta voltam kijavítani már :-). Ha megcsinálod leírom pontosabban: Első szint fent 3 ultrahang, szélén 2 ortopédia, alul 2-2 EKG, rendelő, röntgen, psycho. 2. szint 2-2 műtő, sötétkamra, trópusi, 3 labor, 1-1 gumicella, tomográfia, 2 fogászat. 3. szintre mehet még 1-1gumicella, tomográfia, egyenlőre itt tartok. Fogászatból nyilván nem kell ennyi, inkább ortopédia. Nukleárishoz meg hozzá sem tudok még szagolni :-). Mármint hogy mennyi a beteg és az mennyi ideig gyógyul. Még németen ahol sokkal előrébb járnak sem nagyon raknak be ilyen betegeket, tehát hacsak nem extra hosszú ideig gyógyulnak elég a 2 darab.

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2011.11.28. 18:09

Én így készítem el a terveimet.
Kép
Ezt egy képszerkesztőben hoztam össze! :D Remélem tetszik!

Ha valakinek kellene csak írjon nekem!
Ha gondod akadna a játékkal akkor ide írj: Semmi sem állandó, minden változó, csak a változatosság marad örökké állandó..

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.12.01. 14:20

Zivos javaslata.

Csak az első két emeletet teszem be, a harmadik így hiányos a leírás alapján. :)

Első emelet

Kép

Második emelet

Kép

-----------

Nagyapi, jól megcsináltad. :) Táblázatban viszont azért jobb, mert tisztán látszik, hol van üres hely a dekorációknak.

nagyapi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nagyapi » 2011.12.01. 16:36

Elismerem... igaz egy kicsit az enyémnél nehézkes eldönteni... :D
Viszont a tied az jó lett! :D

Zivos

Hozzászólás Szerző: Zivos » 2011.12.03. 15:24

Köszi pont így fog kinézni egyszer a kórházam :-). Németen megközelítőleg 1 hónap, magyaron majd egyszer :-) (700k-280k XP). Harmadik szintre nem lehet mit írni, mert semmi tapasztalatom milyen betegeket/betegségeket ad a rendszer, venni meg még németen sem nagyon lehet ilyen magas szintű rendelőbe betegeket venni, nem hogy magyaron.

Def Jam

Hozzászólás Szerző: Def Jam » 2011.12.06. 21:00

Sziasztok akkor támogatjátok az ötletet?

Zivos

Hozzászólás Szerző: Zivos » 2011.12.07. 09:30

Def Jam írta:Sziasztok akkor támogatjátok az ötletet?
Nem mindegy? Az Upjers nem támogatja, így nem lesz belőle semmi. Itt csak ötleteket lehet írni, de akkor sem biztos hogy megvalósul ha mindenki támogatja.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”