Nagyon sajnálom (ötödik emelet)

pekado

Nagyon sajnálom (ötödik emelet)

HozzászólásSzerző: pekado » 2015.06.18. 13:36

Én tudom hogy Hanga nagyon szépen levezette, és lehet hogy én nagyon gyenge felfogású vagyok de akkor sem jelenik meg az hogy Agyleadás! Most már vettem prémiumtagságot is, de így sem jelenik meg csak az hogy teljesítve van a feladat és Archibáld, és a ranglista. Nekem van 3600 agyam, amit még nem adtam le, ezért nem értem hogy miért nem adhatom le. Lehet hogy nagyon nehezen értem meg a dolgokat, de amiket írtatok már mindent kipróbáltam, és csak egyfolytában mérgelődöm, eddig még soha nem volt ilyen problémám! Lassan kezdem megunni a helyzetet, nagyon sajnálom, de már elég sokat költöttem, ezért szerettem volna sikerrel járni! Dr. Buharos Som ID 800 5261

pekado

Mindenkitől bocsánat (ötödik emelet)

HozzászólásSzerző: pekado » 2015.06.18. 13:41

Most végre sikerült, és végül kiírta hogy csak prémiumtagsággal vehető meg az emelet, ezt kellett volna először írni és akkor nem írtam volna ennyit feleslegesen. Azt is megjelent hogy csak egy hónapig üzemel, jó tudni. Köszönöm szépen. Tisztelettel: Dr. Buharos Som

Hanga

Re: Mindenkitől bocsánat (ötödik emelet)

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.06.18. 13:56

pekado írta:Most végre sikerült, és végül kiírta hogy csak prémiumtagsággal vehető meg az emelet, ezt kellett volna először írni és akkor nem írtam volna ennyit feleslegesen. Azt is megjelent hogy csak egy hónapig üzemel, jó tudni. Köszönöm szépen. Tisztelettel: Dr. Buharos Som

Ha tudom, hogy már megszerezted a gyógyászati csodakutatás által megkapható emeletet, akkor pontosabb választ tudtam volna adni. Nem igazán értem a helyzetet sem, mert erről tudnod kellett volna és azt is, hogy van olyan emelet ami csak prémiumtagsággal vehető igénybe. Ha már 3600 agyat összegyűjtöttél, akkor nem most kezdted a játékot.

Szeretnélek arra megkérni, hogy probléma esetén ne nyiss újabb és újabb témákat. Elég egy is.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”