Még mindig az ötödik emelet

pekado

Még mindig az ötödik emelet

HozzászólásSzerző: pekado » 2015.06.18. 10:41

Az igaz hogy kaptam választ, de sajnos az nem működik. Miután feljön a panel, Archibald és kiírja hogy Gratulálunk a feladat teljesítve! nem edja fel azt a szöveget nekem hogy Agyleadás. A kérdésem pontosan az hogy hogyan lehet az agyat leadni, ha nincs meg az Agyleadás szöveg. Hiába próbálom sehogy sem jön be. Kérem szépen ezt magyarázzátok meg. Előre is köszönöm. Dr. Buharos Som ID 8005261

nvivien

Re: Még mindig az ötödik emelet

HozzászólásSzerző: nvivien » 2015.06.18. 13:12

pekado írta:Az igaz hogy kaptam választ, de sajnos az nem működik. Miután feljön a panel, Archibald és kiírja hogy Gratulálunk a feladat teljesítve! nem edja fel azt a szöveget nekem hogy Agyleadás. A kérdésem pontosan az hogy hogyan lehet az agyat leadni, ha nincs meg az Agyleadás szöveg. Hiába próbálom sehogy sem jön be. Kérem szépen ezt magyarázzátok meg. Előre is köszönöm. Dr. Buharos Som ID 8005261

Szia!
Én nemrég kezdtem a játékot újból.Emlékezeteim szerint : úgy tudom, csak prémium tagsággal tudod igénybe venni az 5.emeletet.
Beutazol Fertővásárhelyre ott a bankon belül 40 érméért tudod 1 hónapra igényelni.Írtad előzőekben ,hogy orvosi kamarában is tag vagy ,de a kettő nem függ össze.
Mellékelem a képet :

Kép

Az agyleadás a problémád Hanga nagyon szépen levezette ,illusztrálta is.
Ha már egyszer leadtad ,és ha nem kapsz többet csak más "testrészekből",akkor nem tudsz leadni újból,amíg nem kapsz többet -napi sorsjeggyel.

Versenyirodán Jelenleg :
Szemöldök beadás van.2015.06.14.-2015.06.26.-ig lehetséges.

Üdvözlettel :nvivien

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”