Igénykielégítés

Dryce

Igénykielégítés

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2014.04.13. 11:25

A wellness feladatok közt szerepel az Igénykielégítés nevű feladat:
"Kasszáztass legalább 50 olyan pácienst, akinek minden igénye ki lett elégítve!
Előrehaladás 5 / 50"

Hiába kasszáztatok, nem nő a számláló talán csak a welnesses betegek esetén. A feladat megfogalmazása viszont nem így szól.

Hanga

Re: Igénykielégítés

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.13. 13:55

Dryce írta:A wellness feladatok közt szerepel az Igénykielégítés nevű feladat:
"Kasszáztass legalább 50 olyan pácienst, akinek minden igénye ki lett elégítve!
Előrehaladás 5 / 50"

Hiába kasszáztatok, nem nő a számláló talán csak a welnesses betegek esetén. A feladat megfogalmazása viszont nem így szól.
Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kattints.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2014.04.13. 17:05

Hanga írta:Írj a Támogatásnak
Nem hiszem, hogy az a megoldás, ha én írok 35 különböző helyre. Itt a hibabejelentések helye, szerintem ennyi elég kell legyen.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.04.13. 17:23

Dryce írta:
Hanga írta:Írj a Támogatásnak
Nem hiszem, hogy az a megoldás, ha én írok 35 különböző helyre. Itt a hibabejelentések helye, szerintem ennyi elég kell legyen.
Azért irányítottalak a Támogatáshoz, hogy hamarabb választ kapj. Én nem tudok belenézni a játékodba, nem tudom, hogy hiba-e és nem tudok segíteni sem. Nem kell 35 felé írogatni, csak 1 helyre. Oda ahol segíteni tudnak, mert több a technikai információjuk.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2014.04.14. 17:13

Hanga írta:Azért irányítottalak a Támogatáshoz, hogy hamarabb választ kapj. Én nem tudok belenézni a játékodba, nem tudom, hogy hiba-e és nem tudok segíteni sem.
Továbbra sem kívánok levelezni senkivel. Úgy gondolom, hogy azért van itt a Hibabejelentés, hogy itt lehessen bejelenteni a hibát. Ha te nem tudsz dönteni, segíteni, akkor valaki olyannak is kellene olvasnia a fórumnak ezt a részét, aki tud segíteni, vagy dönteni dolgokban.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.04.14. 17:27

Nyugodtan lehet itt hagyni egy hibajelentést, megvizsgáljuk és ha lesz gond, elhárítjuk, ha nem, akkor meg nem.
Egy fórumon általánosabb jelleggel érdemes jelezni egy hibát (egy azonosítószám azért jól jön, hogy utána tudjunk nézni).
Ha konkrétan választ vár valaki egy hibabejelentésre, legalább annyit, hogy "vettük a bejelentést", akkor pedig a támogatásra érdemes.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.04.14. 18:34

Utánanéztem, a minden igény valóban minden igényre utal, tehát a wellness-igényre is.
Igazából ez itt egy kis játék a szavakkal, a normál pácienseknek betegségei vannak, a doktorok golfjátékokat akarnak, a wellness-emeleten pedig igényekről van szó, ezért fogalmaz úgy a feladat szövege úgy, ahogy. Így van németül is.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Dryce

Hozzászólás Szerző: Dryce » 2014.04.15. 06:39

Köszönöm.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”