vészbevetéses betegek eltűnése

renatag

vészbevetéses betegek eltűnése

Hozzászólás Szerző: renatag » 2013.08.12. 11:28

Helló!
Úgy vettem észre, mintha ma lett volna egy javítási szünet! Ez után pedig a vészbevetéses betegeim, ma már kettő eltűnt, illetve nem érkezett meg!
Hova lettek, csak ennyi lenne a kérdésem!
Köszi!

zsuzsamama

Re: vészbevetéses betegek eltűnése

Hozzászólás Szerző: zsuzsamama » 2013.08.12. 11:51

renatag írta:Helló!
Úgy vettem észre, mintha ma lett volna egy javítási szünet! Ez után pedig a vészbevetéses betegeim, ma már kettő eltűnt, illetve nem érkezett meg!
Köszi!
Igaz, én a 2-es szerveren játszom, de itt meg lett említve a javítási szünet, és örültem is neki, bízva abban, hogy rendeződnek a wellnesz betegek is, mert irtóra nem kapok belőlük :!: Ma még 1 db. wellnesz beteg sem érkezett a medencébe, azért 1.5 millió ht-é nem kevés, ha már van, legyen már beteg is benne :!: :roll:
Kép
"Jól csak a szívével lát az ember"

mislaura7

Hozzászólás Szerző: mislaura7 » 2015.02.03. 12:32

napja vásároltam 100 érmét , ezt követően 124 érmével rendelkeztem. Ebből még aznap 4 heti szuper nővér megbízást csináltam = 109 érme. Ma meg kellene újítanom a prémium tagságom, de legnagyobb meglepetésemre 9 érmém van. A két napja vásárolt 100 érmém vajon hova tűnt ? Varázsoljátok vissza légyszí !
We offer best quality 70-486 test papers and mcsa syllabus dumps materials. You can get our 100% guaranteed questions microsoft certification books to help you in passing the real exam.

mislaura7

Hozzászólás Szerző: mislaura7 » 2015.02.03. 12:36

We offer best quality 70-486 test papers and mcsa syllabus dumps materials. You can get our 100% guaranteed questions microsoft certification books to help you in passing the real exam.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.02.03. 16:48

mislaura7 írta:napja vásároltam 100 érmét , ezt követően 124 érmével rendelkeztem. Ebből még aznap 4 heti szuper nővér megbízást csináltam = 109 érme. Ma meg kellene újítanom a prémium tagságom, de legnagyobb meglepetésemre 9 érmém van. A két napja vásárolt 100 érmém vajon hova tűnt ? Varázsoljátok vissza légyszí !
Nem vásároltál rajta valamit? Pl. foglalkoztatót?
mislaura7 írta:Úgy vettem észre, mintha ma lett volna egy javítási szünet! Ez után pedig a vészbevetéses betegeim, ma már kettő eltűnt, illetve nem érkezett meg!
Nézd meg Olga nővérnél. Ott le van írva mikor milyen betegek érkeztek a kórházadba.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”