hiba

Hanga

Re: hiba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.03. 11:43

MadImre78 írta:Sziasztok!
Elkezdtem a 3. rendelő építését és meg szerettem volna gyorsítani erre eltűnt, és nem ment vissza a tervrajzok közé. Ilyenkor mit lehet tenni?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Szia

Nem bontottad le véletlenül?

Kép

(A rendelő azonnali elkészítése 3 érmébe kerül.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

MadImre78

HozzászólásSzerző: MadImre78 » 2014.11.03. 13:37

Szia!
Akkor azt nem értem, hogy épülő félben lévő rendelőt, hogy tudok lebontani mikor azt írja ki, "szeretnéd ha előbb elkészülne?" ha igen akkor 3 érme, de nekem nem vett el érmét.
Csak eltűnt a rendelőm amiért kreditet fizettem ki. És nem kaptam vissza a kreditjeimet sem.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.03. 14:18

MadImre78 írta:Szia!
Akkor azt nem értem, hogy épülő félben lévő rendelőt, hogy tudok lebontani mikor azt írja ki, "szeretnéd ha előbb elkészülne?" ha igen akkor 3 érme, de nekem nem vett el érmét.
Csak eltűnt a rendelőm amiért kreditet fizettem ki. És nem kaptam vissza a kreditjeimet sem.

Írd le az azonosítószámod, hogy tudjuk melyik játékosfiókról van szó.

Kép

MadImre78

HozzászólásSzerző: MadImre78 » 2014.11.03. 15:31

Hanga írta:
MadImre78 írta:Szia!

Írd le az azonosítószámod, hogy tudjuk melyik játékosfiókról van szó.

Kép

Szia!
A játékos ID: 8335513

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.03. 16:48

Van hospitallér, meg érme, ez utóbbi a prémiumvaluta, amit prémiumfunkciók kiváltása végett lehet megvásárolni, ha valaki szeretné.
Mikor építesz egy rendelőt és rákattintasz, hogy lehetőséged van arra, hogy azonnal túless az építkezési időn, tehát ne kelljen várakoznod, ez érmébe kerül, mert ez egy tipikus kényelmi prémiumfunkció, jellemzően hasonló dolgokra lehet az érmét felhasználni. De csinálhatsz mást is, például lebonthatod a kórtermet. Amivel elveszted azt, tehát nem kerül vissza a polcodra tervrajzként, sőt, maga a bontás is pénzbe kerül. Te jelenleg a 2-es szinten állsz és valószínűleg nem figyeltél, mire kattintasz és véletlen lebontottad az épülő rendelődet (talán meg akartad gyorsítani az építkezést, de véletlen pont a másik ikonkára kattintottál?), erre 75 hospitallért ki is fizettél és ezért eltűnt a rendelőd.
Meg kell venni újra a tervrajzot Törjelábodon az építésznél.
Egyébként érmemozgás is volt a fiókodon, vásároltál érmét (köszönjük szépen a támogatást) és a lomtalanít brigádot bíztad meg az emelet kitakarításával. És eddig ez minden érmemozgás a fiókodon, tehát konkrétan a rendelő miatt nem adtál még ki érmét semmilyen alkalommal.
Remélem, tudtam segíteni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Casperino

HozzászólásSzerző: Casperino » 2014.11.19. 08:24

Szia!

Tegnap óta nagyon nehezen működik a játék, a böngészősávban a következőt írja: s1.hu.kapihospital.com/main.php?ffbug=385c8b55
Az egyes szerveren játszom , Casperino néven.Google chrome böngészőt használok.A segítségeteket előre is köszönöm.

További szép napot kívánok!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.19. 08:46

Casperino írta:Szia!

Tegnap óta nagyon nehezen működik a játék, a böngészősávban a következőt írja: s1.hu.kapihospital.com/main.php?ffbug=385c8b55
Az egyes szerveren játszom , Casperino néven.Google chrome böngészőt használok.A segítségeteket előre is köszönöm.

További szép napot kívánok!

Szia

Az a link csupán a játékod elérési útvonala. Nekem is ugyanilyen, kivéve az utolsó számsort.

Zárd be a játékot, töröld a gyorsítótárat, sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. Ha nem lett gyorsabb a játék, próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

DrNyumilka

HozzászólásSzerző: DrNyumilka » 2014.11.23. 16:13

Sziasztok, olyan gondom van, hogy nem tudom a betegeket mozgatni, áthelyezni stb. Friss a chrome, a flash player és töröltem az előzményeket. Mit lehetne csinálni? Előre is köszi!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.23. 18:06

DrNyumilka írta:Sziasztok, olyan gondom van, hogy nem tudom a betegeket mozgatni, áthelyezni stb. Friss a chrome, a flash player és töröltem az előzményeket. Mit lehetne csinálni? Előre is köszi!

Szia

A gyorsítótárat is törölted? Kipróbáltad a játékot másfajta böngészővel?

DrNyumilka

HozzászólásSzerző: DrNyumilka » 2014.11.24. 19:57

Töröltem mindent. Nem próbáltam másik böngészővel mert eddig semmi gondom nem volt a chrome-mal és nem is szeretnék másik böngészőt használni.

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”