hiba

ramosoner

Re: hiba

HozzászólásSzerző: ramosoner » 2014.09.04. 10:55

Üdv mindenkinek.

A mai frissítés óta nem lehet behozni a 2. emeletét a kórháznak... Rányomok a 2. emeletre, bejön a kis ablak, hogy játék töltődik és ott vége van mindennek, semelyik gomb sem segít. Csak az oldal frissítésére van lehetőség, de akkor is visszakerülök az első emeletre.

Időközben rendbejött...

Barana2

HozzászólásSzerző: Barana2 » 2014.09.06. 13:05

Sziasztok!

Nem tudom, hogy hiba-e, de a mostani szuper termes játékban a műtőt választottam. Tegnap megkaptam a gyógyítások után a szikéket, de ma még egyet sem kaptam. Még akkor sem, amikor 100%-an elégedetten távozott a beteg.
Csak nálam fordult ez elő?

Köszi

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.09.07. 06:31

Barana2 írta:Sziasztok!

Nem tudom, hogy hiba-e, de a mostani szuper termes játékban a műtőt választottam. Tegnap megkaptam a gyógyítások után a szikéket, de ma még egyet sem kaptam. Még akkor sem, amikor 100%-an elégedetten távozott a beteg.

Köszi

Szia

Nem hiba, csak a szerencsén múlik, hogy találsz-e gyűjthető dolgokat.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Katrina

HozzászólásSzerző: Katrina » 2014.09.07. 21:01

Sziasztok!
Nem tudom hiba-e, de amióta játszom a V2-es játékban, egyszer sem kaptam érte tapadókorongot, pedig 6 kezelőm van és már két nap játszottam. Ez nekem furcsa.
Kamilla

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.09.09. 08:41

Barana2 írta:Sziasztok!

Köszi

Katrina írta:Sziasztok!
Nem tudom hiba-e, de amióta játszom a V2-es játékban, egyszer sem kaptam érte tapadókorongot, pedig 6 kezelőm van és már két nap játszottam. Ez nekem furcsa.
Kamilla

Sziasztok

Valóban volt hiba, de cserébe a játék 3 nappal tovább fog tartani. Tehát szeptember 17 helyett 20-án 23:59-kor ér véget.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Exitus

HozzászólásSzerző: Exitus » 2014.09.13. 06:54

Hanga írta:
Exitus írta:Üdv!

kis helyesírási hibát is ide lehet írni? Vérfarkas kórnál:
" Oh, jajj, szegény Káposzka Szilvánusz Vérfarkaskór betegségben szenved! Ezt a rendkívül rosszindulatú betegséget csak a(z) Póráz gyógyszerrel lehet kezelni. Siess, ki tudja, hogy a szegény szenvedő meddig viseli még el a kínok kínjait maradandó károsodás nélkül Ezt a beteget nem küldheted más orvoshoz. Egy fityinget se hajlandó neked fizetni a kezelésért, mert kutya kötelességed, hogy óvd a társadalmat az ilyen jellegű kórságoktól. Viszont legalább egy csomó pontot kapsz a kezelésért. Prémiumtagsággal még több pontot szerezhetsz! Prémiumtagsággal 20 százalékkal többet kapsz!"

a kiemelt részen hiányzik a pont...
a másik, hogy a megadott részeb nem fér be a szöveg, hanem kilóg belőle a bold -al kiemelt rész.

Szia

A mondatvégi írásjelek pótolva lettek. A hiányzó szövegrészt tartalmazó ablakról tudnál képet készíteni?

Kép

Esetleg, az utolsó két mondatot egyszerűsíteni: "Prémiumtagsággal 20 százalékkal több pontot szerezhetsz."

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.16. 17:56

Rövidítettem a szövegen, elvileg most belefér, ha mégse, szólj!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Exitus

HozzászólásSzerző: Exitus » 2014.09.22. 06:11

Gabesz írta:Rövidítettem a szövegen, elvileg most belefér, ha mégse, szólj!

Szia!

Nem változott semmi nálam. Ma reggel kaptam egy Emo szindrómába szenvedő egyént, de a szöveg maradt ugyan olyan hosszú mint a fenti képen látható.

Stallion

HozzászólásSzerző: Stallion » 2014.09.25. 07:19

Sziasztok!
A wellness-emeletemen elszaporodtak az olyan betegek, akiknek nincs wellness-igényük. Hogy kerültek oda? Hogy lehet megszabadulni tőlük, mert a kassza visszadobja őket.
Köszi.

ZsuzskaK

HozzászólásSzerző: ZsuzskaK » 2014.09.25. 10:40

Sziasztok!

Az alábbi problémám van az 1. szerveren, a welness szinten, az medencéből nem tudom kitenni a betegeimet, mert azt írja, hogy nem áll készen a beteg :-(
Már próbáltam a kilépek-belépek módszert, de nem segített :-(

Légyszi mielőbb megnézni, mert nem tudok haladni...

Köszi
ZsuzskaK
Szerver: 2
kertnév: Zsu_kert
kertecském : http://s2.kertbirodalom.hu/garden/index ... r=12511929
ZsuzskaK

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”