hiba

Diamond21

Re: hiba

Hozzászólás Szerző: Diamond21 » 2014.03.28. 16:55

Nekem van a gépemen több böngésző is, és végig néztem mindel, egyikkel sem látom a gyógyszereket és vásárolni sem tudok. A betegeknél már látom a betegségeket, de kb ennyi a változás. Pedig a sütiket is töröltem a mozzillán de semmi :/ De ezekszerint az én készülékemben van a hiba... Sajnálom pedig élveztem ezt a játékot, de így semmi értelme mert gyógyszer nélkül sokkal lassabb.

Cinkapanka

hiba

Hozzászólás Szerző: Cinkapanka » 2014.03.28. 17:30

A foglalkoztatómban lévő 207 beteg nem látható

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.28. 17:58

Diamond, nem lenne szabad, hogy Linuxszal bármilyen gondba ütközz. Én továbbra is megjelenítési hibára gyanakszok és megkérlek, hogy ha esetleg az a mind böngésző, ami a gépeden van, nem pont az, mint amiket én említettem, akkor az általam említettekkel próbáld meg. Linuxra jellemzően lehet ugyanis nagyon rossz böngészőket is tenni, ne nagyon kísérletezz más böngészőkkel, csak amiket említettem.
Mivel a fiókod működik, magam ellenőriztem, így esetleg annyit tudok még ezzel kapcsolatban mondani, hogy ha elmondod, hogy ez pontosan melyik Linux és annak melyik verziója, akkor felveszem a hibalistára, és hátha a kollégák tudnak segíteni a dolgon.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.28. 18:01

Cinkapanka, megnéztem a fiókodat (a belépési neved egy picit eltér, de nagyon hasonlít a fórumnevedhez, ha jól tippeltem, hogy melyik a te fiókod), és gyönyörűen látszik mind a 207 beteg a foglalkoztatódban.
Tehát megjelenítési gondról van szó, ezért ide irányítalak: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=451&t=22617
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Exitus

Hozzászólás Szerző: Exitus » 2014.03.28. 21:03

Üdv!

1, Kérdésem, hogy mikor lesznek javítva a gyógyszerek vásárlásakor kiírt ás és a ténylegesen fizetendő közötti különbség?
2, pirula patikában az eladó szöveg buborékban: "Kis színes pirulákat keres? Bőséges gyógyszerválasztékkal állunk a rendelkezésére, mivel szolgálhatunk? <br />EGON, vevő van, csípkedd magad!" - gondolom nem így kellene megjelennie.
3, ha a komfort pontra viszem a pointert akkor kiírja, hogy mennyi pontra van még szükségem a következő szintig, aztán ismétli magát: "...x pontra van szükséged. pontra van szükséged".
4, ugyan ez a helyzet a minigolf pontoknál is.

üdv: Exitus H.

Diamond21

Hozzászólás Szerző: Diamond21 » 2014.03.28. 22:04

Firefox, Mozzila, Opera és Galeon böngészőim vannak de egyiken sem megy most, 2-3 napja még ment. Uhu-Linux de a verzióját sajnos nem tudom.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.29. 06:30

Exitus:
1. a "mi mikor lesz"-jellegű kérdésekre sajnos egyszerűen nem tudok válaszolni, bármennyire szeretnék. A tudnivaló a bejelentések rovatban van, itt: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 05#p557005
Tehát jelenleg is folyamatban vannak még munkák és haladunk mindennel sorjában, remélem, hogy minden megoldódik hamar.

2-3-4: köszi, hogy szóltál, ezeken egymagam is tudtam segíteni, és kellett is. Lehet, hogy ha nem szólsz, sose szúrjuk ki, hogy hibás a szöveg ezeken a helyeken. Úgyhogy hála neked:)!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.03.29. 06:37

Diamond21: tényleg nagyon sajnálom. Én ugyan most pár napig éppen nem tudom még Linuxszal kipróbálni a játékot, de jól ismerem a Linuxot és egy Kapi Hospital játék elvileg nem lehet gond egy linuxos böngészőnek. Azt el tudom képzelni, hogy nem kapcsol a böngésző, hogy új grafika került a weboldalra, ilyenkor szokott a böngésző a gyorsítótárba mentett grafikai elemekhez ragaszkodni és azokat próbálja megjeleníttetni, pedig azok már rég nem aktuálisak, ezért szoktuk ilyenkor javasolni a gyorsítótár törlését (leírás a belinkelt anyagban), hogy a böngésző magához térjen. Egyszerűen nem látom semmi okát, hogy ne működjön nálad a játék.
Esetleg még annyi, hogy az UHU-t nem fejlesztik már, amennyire tudom. Lehet, hogy érdemesebb lenne egy Ubuntu Linuxot vagy egy Linux Mint rendszert tenni arra a gépre, ezek mindketten egész jó és jelenleg is frissített és támogatott verziók, természetesen ugyanúgy ingyenesek és ahol az UHU elfutott, ott ezek is elfutnak, de mégis már modernebbek, és nem tudom elképzelni, hogy ne működne velük a Kapi Hospital játék.

Dr. Szenilla

Hozzászólás Szerző: Dr. Szenilla » 2014.03.29. 08:29

Sziasztok!
Eddig szépen lecsücsült a beteg egy szabad székre a váróban ha elfogadtam egy beutalást. Az a gondom, hogy a frissítés óta át kell lépnem egy másik emeletre, hogy megjelenjen a váróban a beteg. Köszi ha megnézitek miért! :)
Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy szemben az eddigi frissítésekkel, - ebben a formában - nekem (és a kamarai játékostársaim nagy részének) nagyon nem jön be ez a mostani frissítés. A kamarámban többen a játék abbahagyását fontolgatják, mert egyszerűen élvezhetetlenné vált sokak számára a játék, többek között a túl hosszadalmas golfozási és intenzív kezelési idők miatt. Pl. este betettem az intenzív sötétkamrába egy beteget, és még mindig hátra van 7 óra a gyógyulásáig. :( Így a továbbképző előadóterembe sem fog összejönni soha egyszerre 10 doki, hogy tovább lehessen lépni. :evil:
Üdv!
Dr. Szenilla

cuca76

Hozzászólás Szerző: cuca76 » 2014.03.29. 12:53

Miért nem tudok belépni a játékba? Valamilyen hiba üzit dob ki?

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések Szerver 1”