Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Lujza

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Hozzászólás Szerző: Lujza » 2015.11.27. 14:41

Lujza írta:Pénteken, azaz november 27-én a személyzeti irodában minden 28 napos munkatársfelvétel 20%-os kedvezménnyel érhető el.

Sziasztok! Sajnos nálam hiába van kiírva a kedvezményes ár mégis az eredeti árat fizettette meg velem a rendszer. Nézetek már rá légyszi, hogy más ne járjon így.

Köszi! wink
A túlfizetést most kaptam vissza! :lol:

Kincham

Hozzászólás Szerző: Kincham » 2015.11.30. 19:02

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, hogy a megépített helyiségeket nem lehet elbontani vagy újrarendezni? Módosítani szeretném az elrendezést, de nem találtam erről infót, félek, hogy nem is lehet. ._. Előre is köszönöm a választ!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.30. 19:13

Kincham írta:Sziasztok!
Egy kérdésem lenne, hogy a megépített helyiségeket nem lehet elbontani vagy újrarendezni? Módosítani szeretném az elrendezést, de nem találtam erről infót, félek, hogy nem is lehet. ._. Előre is köszönöm a választ!
Szia

Csak a V2-es és érmés termeket lehet lebontani és áthelyezni. A normál termeket nem lehet, mert lebontás után nem kapod vissza a tervrajzaikat.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kincham

Hozzászólás Szerző: Kincham » 2015.12.01. 15:05

Hanga írta:
Kincham írta:Sziasztok!
Szia

Csak a V2-es és érmés termeket lehet lebontani és áthelyezni. A normál termeket nem lehet, mert lebontás után nem kapod vissza a tervrajzaikat.
Köszönöm a segítséget.:)

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”