Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Beyyya

Re: Ide írjatok, ha csak egy kérdésetek van

Hozzászólás Szerző: Beyyya » 2013.04.08. 20:02

Sziasztok!

Már majdnem a kezdetek óta játszok ám prémium nélkül, ezért eddig sose volt lehetőségem rendelni dr. Fondortól földönkívüli inváziót...viszont erre vonatkozóan nem találtam meg, hogy a gyakorlatban ez mit jelent? Megrendelem és másnap több betegem érkezik?? Legalábbis ennyire emlékszem még a legelejéről. Szeretnék megerősítést kérni, mert az emlékeim halványodtak... Köszi
Kapihospital- Dr. Aljas Szőke

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.08. 20:08

Igen, ezt jelenti. A játék szerint ha megrendeled az inváziót, akkor éjjel néhány Törjelábodi lakost elrabolnak a földönkívüliek (és nem az UFO-k, mert az UFO egy tárgy), akik ebbe belebetegszenek, és hozzád mennek gyógyulásért. Ha itt a fórumon nem is, de azt hiszem, a Játéksúgóban ez benne van Törjelábodnál.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Beyyya

Hozzászólás Szerző: Beyyya » 2013.04.08. 20:13

Akkor még egy kérdésem lenne. Mivel ugye most új bejelentést tett a csapat, ezért most Ht-ért is rendelhetek ilyet. Ugye dr. Fondor Törjelábodon van? Tehát szerdán átutazhatnék...lehet tudni mennyibe kerül? Vagy ez a bejelentés csak a mai napra vontakozik?
Kapihospital- Dr. Aljas Szőke

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.09. 06:34

Nem, a bejelentés egész hétre vonatkozik, a pontos idő a bejelentés végén megtalálható. Azt nem tudom, mennyibe kerül az invázió rendelése, de szerdán (és még szombaton is) rendelhetsz.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

moncsaaa

Hozzászólás Szerző: moncsaaa » 2013.04.12. 14:40

Sziasztok.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a takarítónőt hol találom? Már végig néztem százszor de sehol sincs.
Valaki segítsen.
Köszi előre is.

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.04.12. 15:27

A kórházad feletti nővérpultnál álldogál, a karbantartó-lomtalanító brigád mellett.
Jó játékot mindenkinek!

vikka79

Hozzászólás Szerző: vikka79 » 2013.04.16. 05:24

Sziasztok Mindenki :) Az lenne a kérdésem, hogy most van prémiumtagságom. Ha most veszek akkor összeadódik az idő vagy mostantól kezdi újra számolni vissza az időt??? Köszi a választ. Remélem nem voltam túl bonyolult. Szép napot :)

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2013.04.16. 05:32

Szia!
Összeadódik az idő. :) Tehát ha jelenleg pl a hónap (április) végéig érvényes a prémiumod és 3 hónapra vásárolsz, akkor július végéig lesz aktív a prémiumtagságod.

vikka79

Hozzászólás Szerző: vikka79 » 2013.04.16. 06:10

Badgirl írta:Szia!
Összeadódik az idő. :) Tehát ha jelenleg pl a hónap (április) végéig érvényes a prémiumod és 3 hónapra vásárolsz, akkor július végéig lesz aktív a prémiumtagságod.
Szia Badgirl! :) Köszönöm a gyors választ. Én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos. Amúgy jó reggelt és jó, sikeres gyógyítást :) Szép napot :)

Badgirl

Hozzászólás Szerző: Badgirl » 2013.04.16. 06:17

Köszi szépen, neked is ! :)

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”